Дискусия: Парче торта!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 25.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. desi232

    desi232 Посланик

    и от рози излизат много,но и купите на дървото също са важни
     
  2. velislav

    velislav Стажант

    Здравейте, много малко падащи предмети, много моля който има възможност да ми изпрати.Благодаря предварително.
    nik finciii

    Имам един въпрос,като отворих плочката с небесната градина защо не ми даде цъкалките? Нали горе като отворим плочките ги дава втори път тези цъкалки? А на мен ми липсва обичам клоуни, другите две ги имам. Защо?
     
    Последно редактирано от модератора: 31.1.16
  3. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    На мен пошове не ми трябват, имам над 340-350. Вече не садя масово бавнорастящи, само растенията за евента. Броих - трябват ми 22 оранжеви целувки, едва съм произвел две, така че - само събитийни растения.
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ЦЪкалките и тях си ги вземаш с украсяването на тортата, пък дали по 1 бр. за редчето или и по още 1 бр. (за да си имаш) - решаваш ти. Огледай в коя килийка се крие липсващата ти цъкалка.
     
  5. velislav

    velislav Стажант

    Благодаря за пояснението.Разбрал съм грешно, че получаваш по 2 еднакви цъкалки, едната с небесната градина и дублираща в плочките.
     
  6. laziness

    laziness Прохождащ

    трябват ми сладкарски пошове ако може да ми пратите ще върна на всеки ника ми е ra6ev97
     
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Задачата най много ми хареса , бананите който можеш да вземеш,за ниски нива на острова е супер лесно,имат нужда от банани:):):)
     
    Мариана07 харесва това.
  8. kolevi2002

    kolevi2002 Стажант

    трябват ми сладкарски пошове
     
  9. .diadia.

    .diadia. Прохождащ

    Готово!

    Готово! Не връщай.

    Пратих.
     
    Последно редактирано от модератора: 31.1.16
  10. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Привет-мривет,
    и аз се присъединявам към бедстващите за пошове - трябват ми около 10-15 бройки, за да си взема редичката от тортата. От много работа не можах да смогна нито с растението, нито с пошовете. :(
    Предварително благодаря за помощта. :)
     
  11. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Още веднъж благодаря на всички, които ми изпратиха пошове и ми помогнаха да взема реда и да приключа с евента! :D
    Успех на всички които още не са го завършили! :)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  12. .-Marinaki-.

    .-Marinaki-. Стажант

    Трябват ми сладкарски пошове , помогнете ми !:(
     
  13. nedian73

    nedian73 Прохождащ

    Моля помогнете за малко няма да ми стигнат пошовете nedian73
     
  14. laziness

    laziness Прохождащ

    благодаря на всички за помощта без вашата помощ нямаше да завърша със събитието
     
  15. aleks208

    aleks208 Прохождащ

    моля за пошове,благодаря предварително, ника ми е същия
     
  16. denisdge11

    denisdge11 Прохождащ

    Моля помогнете ! Трябват ми 20 поша да завърша събитието. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО denisdge11
     
  17. 4orela

    4orela Младши експерт

    моля за помощ още само 12 поша
     
    nedian73 харесва това.
  18. nedian73

    nedian73 Прохождащ

    благодаря на всички за помощта
     
  19. maranta_74

    maranta_74 Прохождащ

    Моля помогнете за малко няма да ми стигнат пошовете - maranta_74
     
  20. gadost

    gadost Подрастващ автор

    Нещо не мога да разбера как да си взема подаръка за лоялност-влизам в новини и нищо !