Дискусия: Парче торта!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 25.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .ФермерБГ.

    .ФермерБГ. Стажант

    Здравейте, нов съм в играта и не съм много наясно още с работите, имам един въпрос, защо не мога да изпълня куеста след като имам продуктите ? http://prikachi.com/images.php?images/923/8600923n.png
     
  2. Styx

    Styx Guest

    цъкни върху самата свещ за да може да ти се появи долу в дясно бутона "декорирай", цъкайки на него предаваш необходимото.
     
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    първо отвори парчето без катинар да си направиш път
     
  4. .ФермерБГ.

    .ФермерБГ. Стажант

    аз съм точно на него, даже не знам дали видя снимката съм го оградил и пак не става, не знам защо имам и количеството което ми иска, ааа сега вече го показва с катинар, да разбрах, благодаря ти много :* :)
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Празнувате ли, фермери?
    Като гледам форума много, хора празнуват, малко копатxD.
     
    MARV3000 и Annabelx харесват това.
  6. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Копаме по-малко,празнуваме повече.
     
    Мариана07 и MARV3000 харесват това.
  7. .water.

    .water. Обсебен

  8. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    bayVasil харесва това.
  9. .water.

    .water. Обсебен

    :p има нещо такова :D
     
    bayVasil харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    На мен ми даде дива гъска, рядко ми се случва да прескочи.
    До кога ще гасим свещите, до края на РД ли?
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ми да, ама не е задължително. Гасиш ги, само ако искаш да вземаш от там наградите колкото се може повече пъти.
     
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Искам, искам, те и без това нищо не дават:mad:, на принципа -дават ли ти, вземай съмxDxDxD.
    За следващата година предлагам да дават като награда цъкалка, която да дава 1 торта на 24 часа, за какво ще служи тортичката, те да измислятxD:p.
     
    MARV3000 харесва това.
  13. desi232

    desi232 Посланик

    хрумна ми една идея;)xD,торнадо толкова време мърмореше за торта и най-накрая я получи и то съм свещички хахахахxD:inlove:xDxD
     
    sm0uk3r71 и bayVasil харесват това.
  14. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Ммммм дааааа и то не от кой да е, а от най-добрият му "приятел"xDxDxD
    Те двамата отдавна ходят заедно на сладкарница а тука са правят, че никога не са се виждали;):pxDxD
     
    FrozenKiss, sm0uk3r71, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  15. desi232

    desi232 Посланик

    нарочно е това,за да не искаме и ние хахахxDxDxD
     
    Annabelx и [[Fermerkaa]] харесват това.
  16. yanbibiyan

    yanbibiyan Стажант

    Абе да попитам(понеже съм руса),Тези цъкалки,които са щедро раздавани по2 бр.има ли някакво предназначение или просто да запълнят броя на подаръците!Нещо не навързвам-по2 цъкалки,а една редичка в небесната градина!
     
  17. Styx

    Styx Guest

    ами едните си ги поставяш на реда, а другите в цветната градина ако искаш.
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А и сега сравнителнно редовно има "Подарък и търговия". След като са ти излишни - предложи ги за размяна в системата или във форума, за всеки влак си има пътници, все на някого ще са необходими.

    Ами украсих тортата, пардон - декорирах я (според преводачите на БП xD).
    От тук до края едно духане ми остава, дано не забравям да го правя - да не взема да се мина с няколко супер-храни и под.
    От загадъчните - една скоруша и един баобаб са читавото, всичко друго и за огрев не става. А, забравих да спомена пръкналите ми се мишки, дано покрай предстоящата им селекция влязат в употреба.
    На копащите и/или очакващите изскачащи - успех в начинанието!

    П.П. Оценката ми за куеста - скучен с многото копане, объркан (не сложен) за изпълнение, труден за ниските нива заради исканите селекции. Да, тортата е красива - ама какво от това. Наградите - нищо особено. Изпълних го игра да става, но някак си без тръпка, не ми начеса крастата.
     
    Последно редактирано от модератора: 29.1.16
    ZORBA13 и OIUYT51 харесват това.
  19. svetyl4ica

    svetyl4ica Стажант

    Здравейте на всички, които копаят и се опитват да изпълнят целия куест... Кажете какво да сея, за да излизат повече сладкарски пошове...няма да мога да ги събера....Моля и за вашата помощ да изпратите някой друг пош....
     
  20. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Сей бавнорастящи.Аз получавам най-много от броколи,праз,лук.