Дискусия: Парче торта!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 25.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kosdas

    kosdas Анализатор

    а аз досега нямах нет загуби се неиде из леда
     
  2. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    не е само при тебе
     
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Къде изчезна табличката с "нужните продукти"? ;)
    П.П. А, доди! ;)
     
    Последна редакция: 26.1.16
  4. desi232

    desi232 Посланик

    забрави за грейпфрута,това е от новите дървета и се обзалагам че не всички го имат-.-
     
    raycheva75 и kromid4o харесват това.
  5. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    А туй няма значение както съветват има го на пазарът :pxD
     
    Мариана07 харесва това.
  6. desi232

    desi232 Посланик

    да бе как да няма значение,за мен има :mad:
     
  7. BiGFarMad

    BiGFarMad Подрастващ автор

    Нещо не разбрах след като запаля първата свещ, мога ли да си избирам коя задача да направя и коя не, тоест питам мога ли да си взема реда и цъкалките без да предавам гъсоците, пише че наградата е 5 банана за тях. Е, не ми трябват, ако задачата не е определяща за реда
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Започваш от единствената възможна килийка и си проправяш път към това, което те интересува - след като изпълниш първата задачка се отключват съседните и т.н. Просто огледай и си направи пътечка до реда и цъкалките, която те устройва.
     
    BiGFarMad харесва това.
  9. BiGFarMad

    BiGFarMad Подрастващ автор

    Супер, знаете ли един любопитен факт, евреите (и не само те) от тоз нахут приготвят една тяхна разядка наречена хумус, никак не е лоша
    [​IMG] ,
    а наздраве
    [​IMG]
     
    -helixme4o-, BUTTERFLAYS и .water. харесват това.
  10. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Бе то хубаво съветват за пазара, ама то имаме ли финансите за тези продукти които искат?!? Сигурна съм че повечето играчи нямат милиони МП в сметката си. Аз лично не мисля да отварям всички клетки от тортата, а само тези на които наградите си струват!
    Успех на всички с Празничния евент! :)
     
    desi232 и kolevi2002 харесват това.
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ся ти искаш негова светлост Тъмнолин да мисли и за банковата ти сметка у пенита ли,гачи си нема своя реална дет му текат еврота,сигур сън ни го хваща ко да си купиxD ,кой го страх от цинити да не оди на пазаро,засега лозунгът е "за бога братя фермери копувайте" xDxDxD
     
    Valkaaa76 и Мариана07 харесват това.
  12. svetli1970

    svetli1970 Прохождащ

    Как да запаля свещичка
     
    -helixme4o- харесва това.
  13. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    За да запалиш свещичката кликни на нея и предай нужните продукти.
    За да я загасиш кликваш на нея и най-отдолу има надпис "изгаси свещичката".
     
  14. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Е все пак е Рожденник, трябва да мисли за играчите и да поотпусне малко края. ;)
    Но ми се случи нещо много странно - купих си тази сутрин 200 бр. ябълки от пазара и незнайно защо похарчените пари ми се възвърнаха даже с лека горница преди малко!?!? :eek: o_O :D
    Не знам дали е бъг или не , но останах приятно изненадана! :D :music: :D
    Може от БП да раздават за Рождения ден подаръци от сърце! xD
     
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Туй да та светна не е от Рожденикът ми са ти дали компенсация за М6 куестът,инак младежът чух не ходел на море чи плувал кат митничар и потъвал,само мой да взема давачката му разваленаxDxDxD
     
    -helixme4o-, Мариана07 и desi232 харесват това.
  16. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Хехехе, бейби-бум ще има, юруш на гъските
     
  17. desi232

    desi232 Посланик

    аз си ги имам,така че ще пропусна тоя ББ
     
  18. Selqnina

    Selqnina Прохождащ

    Поствам скрийн шот от празничната торта. Имам необходимия инвентар за да отключа парче торта със съответната свещичка, но след като кликна нищо не се случва. Да, появява се свещичка, но няма никаква индикация, кога ще бъде готова - кога ще се запали, за да я изгася и взема. Някой по - наясно ли е, щото обясненията в самия евент са много общи? Ето ви и скрийн шота http://prntscr.com/9vl5vb
     
  19. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Трябва да започнеш от оранжевата най-долу, тя задължително е първа. Трябва да си проправиш път към тази, която е на снимката, като отваряш последователно всяка кутийка от оранжевата до синята свещ.
     
  20. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Да бе вярно - бях забравила за този куест М6. :)
    Относно евента сега връткам в мелницата нахутената напитка, че после почвам целувките. :) ;)