Дискусия: Парче торта!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 25.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -Youstink-

    -Youstink- Подрастващ автор

    Давайте пари и ще имат стимул :D или май е обратното? Е, все пак ще играя пък каквото стане. Но нещата, които се искат са просто убийствени...
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    сайде тя е хубаваxDвсичко друго е кон за кокошка8)
     
    -helixme4o-, eva-mina, bayVasil и 3 други харесват това.
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Абе и аз виках,че ще отпуснат кранчето за РД и ще дават награди на поразия,ама тц.-.-.Смарангьосали некакъв лабиринт,да му се пули човек от де да я подкараxD
     
    georgiev, -helixme4o-, MARV3000 и 3 други харесват това.
  4. .ФермерБГ.

    .ФермерБГ. Стажант

    според мен не си заслужава да играя куест който ми дава 16 000 ТО, доста слабо.... но който го играе успех !
     
  5. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Аз като видях тортата и чаках да изскочи нещо лъскаво оттам, а то предимно бозясали точки и стръкове от преди месеци. Поне си продадох гъските и намазах нещичко за РД. Айде наздраве! :p:music:
     
    bademkata, MARV3000, IceAge и 5 други харесват това.
  6. maurika

    maurika Активен автор

    А щом има селектирани биваше и бейби бум да пуснат макар за ден
     
    MARV3000, olinka_90, IceAge и още 1 човек харесват това.
  7. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    и това ако е рожден ден на фермата здраве му кажи по калпав куест от това не бях виждал,някакви умрели награди абе пълен абсурд,много се изложиха ама много-.--.--.-откаде и даго погледна неси струва дасе играе,
     
    MARV3000, Radanai, [gabi]04 и 3 други харесват това.
  8. маца10

    маца10 Прохождащ

    тия от БП от ден на ден все по големи простотии измислят-чудят са какви изчанчени евенти да направят и вместо да е нещо интересно то по голяма тъпотия не съм виждала..че не са и спряха с това тяхното садене и мелене.за 5 години до сега единствено два евента бяха като хората преди година две-златната есен и сега този за риболова-всички останали са някакви измишляотини за някакви си мижави награди дето не си заслужава да си губи човек времето..даже няма да си направя труда и да го разгледам..ще си почина няколко дена...
     
    MARV3000 и Radanai харесват това.
  9. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Язе на такъв рожден ден до сега не съм бил "канен" да са разцепя от копане и духане на ......
    Вместо да го направят нещо лесно та и фермите с най-ниско ниво (та даже и от 2-ро, както е написано във ФАЯ) да могат да го изпълнят, че да са изкефат, те пак са оляха.
    Сигурно след една година Мушнука ще да прави списък, колко кошници да си купим, че да изпълним евента;)
     
    -helixme4o-, bademko, MARV3000 и 14 други харесват това.
  10. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    какво дати кажа тия във немско яко сасе сдухали,абе хора рожден ден имате отпсуснете се малко измислете нещо позитивно дави запомнят хората ,както се казва развържете кесиите или по нашенски почерпете както си трябва,но уви мисля че този екип се е изчерпал откъм идеи и креативност
     
    -helixme4o-, shiky, FrozenKiss и 4 други харесват това.
  11. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Б не ти ли е смешно с тяхното пояснение от 2 ниво достъпност,вааа сетих са бре то явну туй ще да е стимул да качват по усърдно нивата докат са докопат до 21 ниво та да правят селекций че да ги буфнат у куестът играчитеxD,предния път разбрахме тоо кто нямаш рецепта за сироп маа на пазара пълно-.- чудя са сега който няма 21 ниво пак на пазар ли ще го пратят да си купи селекцияxDxDxD
     
    bayVasil, desi232, FrozenKiss и 3 други харесват това.
  12. maurika

    maurika Активен автор

    Достъпен от второ нивоо те направиха ли една проста сметка от кое ниво се развъждат коне ,гъски и прасета та искат тия животни и ако рече да си ги купи играчът колко копане трябва с марула и жито да купи тези неща от глупаво по глупаво направо окъкано и да има желание някой да играе ще умре на мига:cry::cry::cry:
     
    shiky и eva-mina харесват това.
  13. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    А, на визия са го докарали, добре ми изглежда тортата, Евичка обича тортичка:inlove: ;)
    Сърдечни благодарности на другарчетата, пуснали на пазара гъсчици и грейпфрутчета, че нямах хич!:D
     
    IceAge и FrozenKiss харесват това.
  14. nivata1

    nivata1 Професионалист

    Хапни едно парче торта и зарежи духането:)
     
    FrozenKiss, .water. и eva-mina харесват това.
  15. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Нали знаете какъв е отговора в такъв случай-изпълняват само това което могат, а когато стигнат 21 ниво, ще се напъват малко повечеxDxDxD.
    Да си кажа честно, надявах се на повече празнуване и хубави награди, но явно ще се запрятат ръкави:mad:.
    УСПЕХ НА ВСИЧКИ, РЕШИЛИ ДА ЗАВЪРШАТ И ТОЗИ КУЕСТ!
     
    MARV3000 и olinka_90 харесват това.
  16. kosdas

    kosdas Анализатор

    и аз се надявах поне на стриптизьорка ма е на нема само духането ще ни остане
     
    -helixme4o-, bayVasil, MARV3000 и 7 други харесват това.
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    хаха.........не мога се запраxD
     
    -helixme4o-, bayVasil, MARV3000 и 2 други харесват това.
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Само при мен ли играта е безумно охлювска? (не е от нета или кеш и под.)
     
    -niksan- харесва това.
  19. nivata1

    nivata1 Професионалист

    В Индия без нахут не могат ли да се целуват? (само питам, ей така от любопитство)
     
    olinka_90 харесва това.
  20. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Сигурно затова целувките са оранжеви,сини и червени.