Дискусия: Парти с приятели

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 25.4.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Наградите за факт много трудно се превъртат до края и засичат. Така в началото ме подлъга играта, че няма секвои и похарчих малко точки за 2-3 цъкалки. За точките, Достатъчно е само моряка по средата да превърташ и да отговаряш на въпросите. На първа дъска има два въпроса един до друг и един почти накрая. Гледаш как да ги докопаш без да гледаш какво друго има. Така правя втората секвоя. Още 15 игри и ще я взема. Не се усетих в началото как да спечеля повече точки факт и се мотах из всички приятели. Чак вчера видях, че моряка в средата ми е най-изгоден. Три въпроса на първа дъска и един на втора, това са три въпроса. По 4 точки правят 12 точки. Но всеки решава сам за себе си :)
     
    Последна редакция: 1.5.23
    kikiniki-n харесва това.
  2. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Мдааа,точно така играя още от самото начало.Така и ще продължа,докато не взема всичко,което ми хареса от наградите за факт.
     
    .TAINNA., лудакрава1 и .didi2002. харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    браво бе, и не казваш, а аз се уморих да препускам по всички приятели xD ама то малко акъл се искаааа :p Ура, взех и секвоята за СТ. Мога да си почина. Доволна съм. Все такива събития да пускат. С ценни придобивки. Да му е драго на човек всичко да похарчи и да купува с кеф :D