Дискусия: Парти с приятели

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 25.4.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравей, засега не съм открила друго Пиколо, нито друга скрита награда освен тези,за които писа milena7004. Не ми се вярва да има още сандъци Пиколо.

    П.п. Аз нали съм си заплес и не открих други скрити награди. Добре, че има по-наблюдателни играчи от мен. Благодаря им, че споделиха за откритите от тях съкровища! :inlove:
     
    Последна редакция: 30.4.23
    shiky, habibe76 и milena7004 харесват това.
  2. buba62

    buba62 Главен болярин

    На градска маса, сегмент 1, долна пътечка, под ТрТО даде скрита награда сандъче Изобилия от фермерски бонуси I.
    Приятен ден, фермери!
     
    .water., axmara, staneli и 2 други харесват това.
  3. staneli

    staneli Старши болярин

    На масата за къмпинг, сегмент 1, на долната пътечка, под зведичката (освен 4 бр. звезди) има скрита награда 3 бр. тайнствени стръкчета.
    На Пицарската маса, сегмент 2, на горната пътечка, под сандъка с инструменти XL има скрита награда 1 000 000 ТО
     
    kakata13, milena7004, DILQNADELI и 2 други харесват това.
  4. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Имам въпрос в играта на въпроса Какъв е максималният възможен капацитет на резервоара за вода? -верният отговор е 650 , а при мен е 450 , от дървото на мъдроста 450 е макимума , който ми дава . Обяснете от къде мога да си увелича резервоара до 650
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Със закупуването на премиум пакет.
    Приятна игра!
     
    -iliana7- харесва това.
  6. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Благодаря за бързият отговор
     
    mushnu4ka харесва това.
  7. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Да припомня на тези,които все още не са ползвали токените си,че могат да ги ползват и в това събитие за +1 бр.растение.Сезонът свършва след 2часа и 24 мин.Във връзка със сезона искам да попитам админите,какво дава сезонният сувенир от този сезон?В официалното инфо пише 5% по-добра ефективност на супер-храната ,но в немският форум пише,че ефективността от 5% е на супер-торта.Допускам,че може да е грешка в превода с транслейт,но все пак,ще помоля за потвърждение.
     
    DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Ето това ще дава сувенирът „Великденско зайче“ една седмица след края на сезона:
    10 Супер тор
    5% увеличена ефективност на супер тор, за 6 ч.
    2 000 ТО/ТрТО
    ФАЯ е коригирана, извинявам се за допуснатата грешка.
    Приятна вечер!
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  9. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Благодаря,за пояснението.Приятна вечер и на теб!
     
    mushnu4ka харесва това.
  10. bomberabg

    bomberabg Стажант

    Как се наричат очите на насекомите? Фасетни очи
     
  11. Bamze

    Bamze Болярин

    Цел постигната - редът нареден.
    Благодаря на всички, които вложиха труд и старание да ни помагат с отговорите на въпросите и на всеки един, който сподели своите открития за допълнителните скрити награди от игралните маси. Благодаря Ви много! :inlove:


    Кога е затворен Пиратският залив?

    Отговорът НЕ Е никога. Съжалявам, но не знам верният отговор. :oops:
     
    Последно редактирано от модератора: 30.4.23
    nikolova, лудакрава1 и milena7004 харесват това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    ....Кога е затворен Пиратският залив? - По време на "Супер изгодни покупки"
     
    лудакрава1 и Bamze харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Тинестото чудовище - долния ред на втора дъска, заедно с безплатното завъртане излезна някакъв бонус, но не разбрах какъв. Беше неочакван.

    п.п. Бамзе, има го в таблицата :) що не гледаш? с бутоните CTRL+F излиза търсачка за страницата. Пишеш част от търсеното и ти показва къде е
     
    Последна редакция: 30.4.23
  14. Bamze

    Bamze Болярин

    Ами, защото съм заплес. Търсих само сред въпросите на Станели, а не проверих в таблицата. А за търсенето съвсем забравих. И така съм го дублирала ... :oops:
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD че отговора е при станели бе мама xD цъкай сега да ти дойде акъла в главата. Аз се спрях на морския, с моряшката фанелка. Там мога да отговоря на 3 въпроса на първа маса. Взех секвоята за мими тор. Сега опитвам да взема и за СТ. Дано успея :) щях да съм я взела, но тия дни играта много се запъва и не съм видяла секвоите. Стигнах до цъкалките и взех 3-4, а можеше и без тях. Сега щях да имам две секвои :oops:
     
    kikiniki-n и Bamze харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Там го има. Даже въпросите са подредени по азбучен ред, за по-лесно търсене.

    [​IMG]

    :)
    Приятна вечер!

    Привет,
    И на къмпинг масата може да се отговори на 3.
    Приятна игра!
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз само там търся, при станели, заради доброто подреждане и защото в другата превода е лош и някои отговори не се разбират.
    Използвам случая да благодаря на всички, които се трудиха и помогнаха с отговорите на въпросите. Благодаря от сърце :inlove:
     
    kikiniki-n, shiky и esz102 харесват това.
  18. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Къде са тия секвои, аз нещо не ги виждам
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Целта ми е изпълнена:)Супер-гигантска секвоя,и гигантска секвоя за Мими са вече наредени:)
    Превърти до края наградите за факт.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА, .water. и 2 други харесват това.
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    За мен това събитие наистина е Парти с приятели! Благодаря на всички, които /на лични или във форума/ ми предложиха помощ за цъкалките! С малко повече супер тор току-що подредих реда. Благодаря от сърце, приятели!Бъдете здрави!
     
    kikiniki-n, .TAINNA., eva-mina и 5 други харесват това.