Дискусия: Панаирът на Ренцо

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 14.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Дискриминация е това. (Кълвачът можеше да се вземе.)
    8)

    П.П. А за крабовете - коригирайте ФАЯ, моля, да няма подвеждащо инфо.
     
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Нищо не ми харесва от тези награди освен купончето мога и без него.Ще събирам монетките ако пуснат нещо хубаво.
     
    -dd76- и [[Fermerkaa]] харесват това.
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е,то зависи кой какво има.За някои все още са доста привлекателни наградите,други които ги имат,нормално да не им харесва като не може да се вземат по два пъти.
     
    mi6elina84 харесва това.
  4. saharina57

    saharina57 Подрастващ автор

    Какви са бонусите от вещерското яйце и това на папагала пират?
     
  5. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

  6. .water.

    .water. Адмирал

    Нямам нито пиратското нито вещерското яйце не ми харесват за мен нямат стойност нито съм колекционер .Както виждам ще чакам следващата смяна на наградите .Ще събирам монетките стига на БП да не им хрумне и тях да ни ги обменят.
     
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз си нямам крабове, така че участвам. Нишо рабира 0 някакви си 408 монети. Радвам се че имаше намаление във фермерския магазин иси взех рецептата за ананасови сладки.
     
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Имам питане,яйцето на папагал пират и кораб на папагал пират едно и също нещо ли е или са различни щот нещо са обърках.Ако са едно и също и яйцето като се излюпи става кораб,защо в инфото за кораб на папагал пират пише,че може само по едно в акунт.Аз го имам вече,но Ренцо отново ми го предлага...Кое е вярното все пак.
     
  9. [Ghost_Rider]

    [Ghost_Rider] Board Administrator Team Farmerama BG

    Яйцето като се излюпи става кораб. Така е написано в инфото, защото към онзи момент сме имали възможност да си го купим само веднъж. В момента можем да го спечелим от Ренцо.
     
  10. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Което ще рече,че в момента може да имаме по два в акунт,така ли да го разбирам?
     
  11. [Ghost_Rider]

    [Ghost_Rider] Board Administrator Team Farmerama BG

    Да :)
     
    milkoga1 харесва това.
  12. .water.

    .water. Адмирал

    Наистина почна много да ми писва от тази игра и вечните и проблеми>:(:mad::mad:от три опита на Ударометъра долната скала не помръдва едва на 4тия и на 5 тия билет пак дърво:mad::mad::mad:.
    ID: 49250882 моля погледнете какво се случва,че вече ми идва в повече .
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Напуках се на балони, 66 изхарчени билета.
    Вещерското яйце и 48 ч. купон прибрани. Сега нетърпеливо ще обикалям около яйцето докато се излюпи, че да се радвам на прекрасни точки опит, които ще дава.
    Ако ми остане време, ще поиграя и за Малки пакостници, но по-вероятно няма да е на този панаир.

    И бонусът им ще се сумира, както на сови и др.под., т.е. 20% по-бърз растеж на бахамските дървета от две такива яйца.

    Т.е. правилната информация е, че "ограничените" неща можем да спечелим само веднъж от Ренцо, а не само веднъж.
    ;)
     
  14. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз тоз бонус от кораба на папагал пират,тъй и не успях да го схвана кога и как да го активирам,че да има полза от него.
     
  15. .water.

    .water. Адмирал

    ЧИСТО БЕЗУМИЕ НЯКОЙ ЩЕ ОБЪРНЕ ЛИ ВНИМАНИЕ ДА МИ КАЖЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА?
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Нямам го (и няма и да го имам, докато няма подобно за основната ферма), но по аналогия с намаляване на време на цъкалки - преди обиране на дърветата трябва да го активираш. А след като обереш дърветата, времето им за растеж ще е по-кратко.
     
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Тъй де,по логиката ама не се получава.Пробвах с дърветата преди да го активирам за колко стават и след като го активирам...е времето едно и също ми показва.
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Поставя нови дървета ли? Има един продукт от алхимика, който действа на вече поставени дървета, не на новопоставени (пак за намаляване на времето на растеж). Да не би и тук да е същото?
     
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    ,,
    Ами не не поставях нови а на вече сложени от преди.Пробвах с един тамаринд XL,обрах преди активирането-показа ми 18 часа,активирах,обрах пак тамаринд XL,пак 18 часа...Или аз нещо не правя както тряба...
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Хмм. (Да казват синичките какво и как, аз бях дотук.)

    П.П. Милко, как си с руския?
    http://ru.bigpoint.com/farmerama/board/index.php?threads/pitomcy-f-a-q.9660/#post-279211
     
    milkoga1 харесва това.