Дискусия: Панаирът на Ренцо

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 14.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. cvetanova1981

    cvetanova1981 Прохождащ

     
  2. капризен

    капризен Прохождащ

    аз искам да попитам цакалките от панаира могат ли да се прехвърлят по време на ПиТ...
     
  3. Катерина.

    Катерина. Стажант

    Можете повторно да си вземете от нещата при Ренцо - обновиха се (без занаята, драконовото яйце, яйцето на кълвача и магазина за гмуркачи).
     
  4. -dd76-

    -dd76- Редовен

    Дава 20% повече ТО на всеки 10ч.-глобално на цялата ферма-за дракона говоря
     
  5. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

  6. .water.

    .water. Адмирал

    Драконовото яйце за последен път ли е на панаира?
     
  7. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Друга информация нямаме.
     
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Благодаря гледах го ама не ми стана ясно както и да е благодаря хубав и спорен ден.
     
  9. ratatuy78

    ratatuy78 Прохождащ

    Здравейте,
    току що си закупих занаят от Ренцо. Бих искала да си отворя фабриката за мармалад, но ми иска само реални пари. Имам вече цветарница, какъв е начина за мармалада?
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ratatuy78, излез от играта и влез наново и пак опитай.
     
  11. amira

    amira Обитател

    Струва ми се, че занаятите ще бъдат за последен път, но няма как да бъда сигурна.
     
  12. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    За това днес се понапънах малко и си взех и втория занаят, за какво ли ми е ама ей тъй от колекционерска страст.
    Изпуснах Харито, поне това да взема.
     
    mushnuk, sm0uk3r71 и amira харесват това.
  13. amira

    amira Обитател

    И аз се чудех като теб дали да взема втория занаят, но сега ми върши страхотна работа.
     
    mushnuk, [[Fermerkaa]] и sm0uk3r71 харесват това.
  14. -dd76-

    -dd76- Редовен

    След като направиш и втория занаят 3-то ниво,ще то отвори и третия занаят-така че дерзай;)
     
    mushnuk и sm0uk3r71 харесват това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Нищо не си хареса - имам птицечовки и гмуркачи, имам и торовете, а звездите не си струва да си харча жетоните за тях. Ще събирам за някое и друго яйчице.
     
    Последна редакция: 20.4.17
  16. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    :D Най-после и аз се сдобих с драконовото яйце! :D
    От 140 точки с Ударометъра изкарах 1002 точки по бързия начин и взех така бленуваното яйце! :D
     
    xari_myri, [[Fermerkaa]], tani1980 и 3 други харесват това.
  17. Пума~`

    Пума~` Ветеран

    аз взех и двата домашни любимеца :)
     
    vikito1972, jana2356, stivan76 и 7 други харесват това.
  18. **kukundrela**

    **kukundrela** Стажант

    Аз си взех ххл дървото
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Питане към екипа:
    1) Басейнът за крабове многократно ли ще можем да вземем?
    2) Вещерско яйце - и тези, които си имаме една такава цъкалка, ще можем да се сдобием с втора такава?

    П.П. Приятно ме изненадва това издание на панаира, цъкалката Малки пакостници се разменя добре. Една от малкото е, която може да се постави и на трите тропически полета и да дава обикновени то, а има играчи, които търсят точно това. Отделно вещерското яйце, крабовете (за тези, които си ги нямат), купончето (както винаги), евкалиптовото ххл. Мда, този път ще поиграя малко повече.
     
    elliss_bg харесва това.
  20. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    И двете само веднъж, ако вече имаш яйцето мястото ще е празно.