Дискусия: Панаирът на Ренцо

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 14.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Много е зле тоя панаир цикли якоo_O,пробвах се със чука е то не мога и 15т да хвана,при флаша основно си ударах 20т а сега е ужасТ,или да го оправят или да го махнат,във този вит само ни взимат парите за нищо
     
    -helixme4o-, .water., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А дали някой има желание ,все пак да сподели на коя от игрите се справя най-добре ? Аз харесвам ключовете, но май шестото ми чувство куца, а криво-ляво се справям само с балоните :cry:.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и -niksan- харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Този път имах време да играя и къщурката на фламинго е взета. Резултатът зле, не върви при мен добре играта, между 4 и 20 на балоните, но по-добре от когато последно играх. Че каквото такова, важното е, че целта е постигната.
     
  4. Bamze

    Bamze Болярин

    Имам една питанка - любимеца -Къщурка на фламинго от магазина на Ренцо, ще може ли да се подари на ПиТ?o_O
     
    axmara харесва това.
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Не
     
    Bamze харесва това.
  6. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря ти за отговора!
     
  7. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    Отворих 6 сандъка от Вехтории или съкровища и в тях имаше ключове. Вместо да продължа да отварям- всичко изчезна. Искам си спечелените жетони.
     
  8. daskalov64

    daskalov64 Стажант

    ID: 10316438
    Къде са ми жетоните? Акаунтът ми НЕ е блокиран
     
  9. galinad12345

    galinad12345 Активен автор

    върнете жетоните

    бот ли Върнете жетоните

    Модератори, оператори и още какви ли не направете нещо. Върнете жетоните.
     
    Последно редактирано от модератора: 6.1.22
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Моя панаир не е отворил???
     
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    Отменен е.
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  13. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодаря за светкавичния отговор:oops:.
     
    mushnu4ka харесва това.
  14. fimimi

    fimimi Стажант

    Здравейте, защо при мен не се появява събитието? Начало: 03.03.2022 г. в 15:00 ч. -Край: 06.03.2022 г. в 23:00 ч. Днес е 06.03.22г.
     
  15. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    mushnu4ka харесва това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Каква е тази мистеря с панаира на Ренцо ? По нова година хубаво ни "поздравиха" с него и от тогава ни напред, ни назад. Ако създава толкова големи проблеми в играта - заличете или го изтрийте. Но ако все пак ще го има е редно поне на два-три месеца да имаме достъп до него. Този проблем задълба прекалено много.