Дискусия: Панаирът на Ренцо

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 14.10.14.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Не
    • Домашните любимци са достъпни само за "Продажба";
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Като дракона от менторството ли е?
    Другия път ще опитам да го взема, много малко балони излизат, най-много по 22 т. ми даде и то 2-3 пъти, и на него му видяха сметката:mad:.
     
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Същият дракон е.Вземай го без да се замисляш, ако имаш възможност и все още е сред наградите.
     
  4. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    играя само на удари метър и не съжелявам
     
    Az2 харесва това.
  5. anych

    anych Младши експерт

    Ех, така се бях наточила на Харито, ама с моя късмет.... Кажете моля ви, заслужава ли да се вземе Яйце на кълвач? Имам Домашен дракон и Дърво с врани и се чудя дали да си харча монетките за това яйце?
     
  6. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Предоволно, за 4,80 лв с 2 СМС-а и каквото ми пускаше при нулиране на билетите (4-те бройки), успях да си взема и дракона и кълвача. Има си чалъм.. и той се нарича таблет с тъч скрийн. Направо им взривих балончетата, и ми останаха дори малко билети.


    [​IMG]
     
    Последна редакция: 24.10.16
  7. The.Farm

    The.Farm Болярин


    Заслужава си, аз лично съм накачулил 6 гарги и 6 сови във фермата (и катерицата имам, ама няма да е толкова полезна като тези две придобивки), сега с дракона и кълвача, направо ще се изстрелям в рая на всякакви ТО-та и ТТО-та, остава да докопам мората... и пей сърце, хвърчи гъз. Само купончета за помощна техника да има, че не става когато ги активирам, на ръка да обирам.
     
    Последна редакция: 24.10.16
    ..koni.. харесва това.
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз тая игра с балоните не я харесвам. Мнпого ми е смотана и само си губя билетите. Играя само на смеляй чутурата. За каквото събера за това. Прицелил съм се ако има храна. После всичко друго. С тея развъждания със стотици храната ми е по важна от всичко вече.
     
    Последна редакция: 19.1.17
    маринката74 харесва това.
  9. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Някой ще ми издаде ли тайната как се събират 1250 чипове за отваряне на Занаят ? Стремя се към него, но ми изглежда неосъществимо :(
     
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    играй на котарака,някъде бях убеснявал как се удря:)
     
  11. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Сега ще се поровя да потърся стратегията ти :) Казваш ще успея да направя 1250 чипа?
     
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    malkata_ice, трябва да пробваш и котарака, и биенето на къртици, и пукането на балони. И да видиш с коя от игрите се справяш най-добре. Аз например с котарака съм жива скръб, удават ми се къртиците и балоните. А 1250 чипа, ако не купуваш билети за реални пари, се правят с няколко посещения на Ренцо.
     
  13. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Всичко съм пробвала. Даже и ковчежетата -.- Но ми се струват доста множко 1250 чипове. Значи трябва да си купя билети, за да успея на тоя панаир да си взема Занаята, защото няколко панаира май не ми се чакат .....:p
     
  14. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    ммда без парички не ставаа,апък ако нети се дават изчакай 7-8 панаира и може и даги събереш чиповете:)
     
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Моето мнение е че ако купуваш билети ,да ли няма, да ти излезни по-евтино ,да си купиш направо занаята,направи си сметката?
    Къде си на по-сметка?
     
    Последна редакция: 19.1.17
  16. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    А с ЛГ няма ли да стане? Не че имам много де :) 30-тина.....
     
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    само по банков път става
     
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    Освен това можете да си набавите допълнително и от магазина на фермера

    - 1 билет, за 1 ЛГ
    - 30 билета, за 25 ЛГ
    - 75 билета за 55 ЛГ
    - 150 билета за 100ЛГ
     
    Луд_Фен харесва това.
  19. malkata_ice

    malkata_ice Знаменитост

    Най-добре да си купя занаята и да събирам чипове за някой домашен любимец, че си нямам никакъв :) Благодаря ви за вниманието :)
     
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ми аз да си кажа само на къртици играя, отначало когато пуснаха панаира и времето беше по дълго съм имал рекорд почти 3000 точки.
    Сега обаче да си призная ми се струва че са ги развалили. понеже едва събрах 1000 точки и ми даде мизерните 9 чипа. А за да постигна максимума при мен 15 ми трябват над 1600 точки. Затова смятам че или са дигнали точките за да ти дадат чипове, или са намалили още повече времето, или са увеличили интервалите между показванията на къртиците. Аз предпочитам да изпусна някоя и друга кътица, отколкото да има вероятност да не уцеля и да ми се нулират точките които се получават. Ама толкова зле като тоя път не съм бил.
     
    Последна редакция: 19.1.17