Дискусия: Пазар за плодове

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 31.10.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    събитието дойде тъкмо навреме .трябват ми монети за кристалните водопади.там имам отворени само две полета отворени с банани.проблема е че няма кой да прочете във форума. обрах си дърветата сутринта и след това загрях.дървета на бахама нямах.наложи се да похарча около 5 милиона пенита за две полета с дървета .нямах парите но хубаво че се намериха играчи да ми изкупят кукувиците които и аз не знам през годините как съм събирал и предложих на пазара.чудеса няма да направя но все ще си помогна.ще посея и едно поле с пеперуди. за това събитие и аз чух. ще пия едно питие в повече за ваше здраве.
     
    kakata13 и .water. харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Тук е станала една боза ... Всичко от старо време в една приказка. Докато разбера къде е дискусията за сегашно време изчетох, че и харесах някои постове, ама стари xD Сънена съм още :D Още не знам дали ще го играя това събитие :)

    п.п. то ми наближава отпуската и не знам кога напълно ще ме хване липсата ;)
     
    Последна редакция: 2.6.18
    .water., DILQNADELI, kakata13 и 3 други харесват това.
  3. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    И аз се чудя !!! Напоследък излиза по на кяр да продадеш дървета, разстения и др. на пазара, отколкото да се бъхтиш да запушиш устата на ненаситният бай БП, който много обича да събира срещу никакви наградки огромни стокови ресурси...И колко ФМ мислите че спечеля от ресурс на стойност 5000000 - 10-20, ако спечеля пак добре, но не е сигурно, както казват господарите...Засега съм твърд пас, чакам какво ще излюпат тайствените, които се натрупаха в последно време и ако съм на кеф ще видим...
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    БП хвърля стръв и ни чака да клъвнем. Като ония, дето мамят народа да търка билетчета xD Та да внимаваме със стръвта :p
     
    -niksan-, SKATAVKATA, kakata13 и 3 други харесват това.
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Който се хване. Но ФМ определено ще трябват, че от утре в магазина ще се появи най-накря амбровото дърво. Леле, не мога да повярвам не с едно, ами с цели две ще се сдобия....... кеф! На ПиТ се въртях като гладно цигане пред кебапчииница за тях, но ето... кацнаха ми!
     
    eva-mina, milena7004, kakata13 и 2 други харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А извън темата съм малко но виж в Гълъбово на спечелил Диляна Пенчева 500 лева ударих аз не че не ги дадох зада ида до София да си ги взема за бензин де но пак останаха за 1 почерпка:D
     
    eva-mina, milkoga1, kakata13 и 3 други харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Извън темата да бе ми пратила билетчето да ти взема печалбата и да ти я донеса :p
     
    DILQNADELI харесва това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    не си давай монетите за амбровото, че и те като джанките ще вземат да се множът та да се чудиш после какво да ги правиш....
    .TAINNA. ми аде не се сетих по рано:D
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    TAINNA ти от София ли си?Бързо казвай преди да са ни махнали ,че не сме по темата:D
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Що пък да не е по темата? И в София си имаме пазар за плодове, нали? :pxD;)
     
    eva-mina, kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да от най-голямото село Софето xD

    Имаме и не е един а са много. На където и да се обърнеш все пазари, панаири, пазарлъци се правят хеееййй :pxD:D

    А по темата, чичко БП да се поучи от нас българите как се прави пазар и за в бъдеще да коригира пазарите в играта по нашенски xD И този за плодовете иска ама ремонт та ремонт. Ако има нужда от работна ръка и идеи, насреща сме ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]], kakata13 и 2 други харесват това.
  12. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    и аз не по темата, ами Софиянци да вземем да си спретнем една сбирка :) :music: в къщи сме 2-ма :)
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  13. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Хайде де! И аз съм от София. Идеята да се срещнем ми харесва.
     
    .TAINNA. и elliss_bg харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Мисля че ще напълните зала АРЕНА ;)xD;)
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  15. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Ще продължа темата в Хоремаг :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    и мене ме бройте:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. БарадДур1

    БарадДур1 Подрастващ автор

    отворих сандък със мъхнати пенита и ми даде 1 пени
    баси и резила
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не си само ти, винаги от сандъци за звезди, фм, и други подобни, ми дава по ч брой:mad:.
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  19. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Продължавайте да отваряте - рядко, но се падат и по повече - на мен наскоро се паднаха веднъж 10000000 и веднъж - 1000000 , през 2-3 седмици...Късмет и успех !
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.
  20. .water.

    .water. Адмирал

    А ми то това е през ден учудва ли те?!редува ги 1 -10-1-100-1000 и така....
     
    eva-mina и .TAINNA. харесват това.