Дискусия: Пазар за плодове

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 31.10.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Всичко е наред и при мен го няма-мисля че смениха наградите
     
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Не е само при теб, забравили сме да ги махнем от таблицата :oops::oops::oops:
     
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ще има ли някаква промяна във Фермерския магазин? Щото линка от ФАЯ към събитието нещо не се отваря.
     
  4. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Няма промяна.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  5. ludotolen4e

    ludotolen4e Активен автор

    От нито едно дърво не е изкочило нещо!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Питам - защо?

    Аааааааааааааааааа, от деръветата пред блока, добре!!!!!!!!
     
    Последно редактирано от модератора: 20.2.18
  6. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Без ид, ще си останеш само с питането.
     
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз приключих, останах почти без нито едно плодче, а изискванията големи:
    за 1 монетка - 175.000 стойност
    за 3 монетки - 225.000 стойност
    за 8 монетки - 672.900 стойност.
     
  8. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Налях всичко налично, плод не оставих в плевнята ни в основната ферма, ни на острова. Спечелих над 500 монети, отворих си едната зона на водопадите за 400, останалите 100 и нещо ще обмисля до края за какво да ги дам, но най-вероятно ще идат за чатнита, че я нямам още тая рецепта, а не се падат и от Рошко на чувал както торта или храната.
     
  9. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Някой може ли да ми каже какво става ако не изпълниш доставката на плодове-в смисъл връща ли се налятата стока след края на евента-или всичко отива по дяволите.....o_OМалко не ми достигна ама и пари йок в момента да купя плодове и да допълня сумата
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не се връща предаденото.
    Нямаш ли чудни плодове за предаване?
     
  11. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    А туйто фтасах я-няма-ошушках всичко и мислех че ще стигнат-ама ся ще пия студена вода зарад пуста му и лакомия:mad:xDИ друг път да знам че трябва да спирамxD
     
  12. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Има опция, ако намериш нещо на прилична цифра на пазара купувай, но гледай, има ли сметка да изхабиш и наличните пенита.
     
  13. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Абе сетих се за това ама с 8000мп в момента какво да направя-едно голямо нищо-а ми трябват някъде около 1000 бр от някое бахамско дърво-ще си пия бирата и тва е-друг път ще знамxDТез МП ич не ги задържам много-докат ги събера и им намирам място веднага-не ги държа да мухлясват яxD
     
  14. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Споко, и аз съм така с пенитата... Тамъъън събера някой милион и айде - купила съм нещо за някой куест от новите животни или дървета, дето ги нямам още, и хоп - останала съм с няколко десетки пенита :)
    И на мен за около 100 000 не ми достига да взема още 8 ФМ, но до края на пазара все ще ги хвана - де що има дърво, всичко е по нивите. Обера ли, веднага предавам, ако ще само 4 бройки да са.
     
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Няма откъде да я отвориш рецептата за Чатнито, освен ако не я купиш за 199 лалогулдена. Тая рецепта се печелеше преди много години от един есенен куест - аз така и не можах да изкретам до нея и си произвеждам само тиквения.
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Все още нямам дали ще прежаля ли някакви плодчета за ФМ, но със сигурност ще си взема Надгробен кактус, вероятно и два.
    И ще умувам да допълня ли непип-небут запаса ФМ или не.
     
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Откъде?

    ПП: Видях, че е от магазина, не можеше да се отвори, но вече е наред.
    Голяма мъка е да оправя фермата, какво се случва, къде е проблема?
     
  18. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Само надгробен кактус ще вземам, то и без това няма нищо интересно (за мен) там вече. Може ли някакъв линк за надгробната свещ - не съм имала такова дърво и не знам какво прави тя по-точно. Откакто е този нов формат на форума, нищо не мога да намеря, винаги през гугъл търся, а сега не излезе нищичко.
    :)
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Doremi харесва това.
  20. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Благодаря ти.
    За кактуса видях, но за свещта какво прави не откривам. Просто един плод ли е? Бях чела, че е нещо по-специално, но понеже не ми се падаше, не съм се задълбочила. Само за читалището ли е?