Дискусия: Пазар за плодове

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 1.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    пъхай го в кошниците
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    много време ти отделих, време, което явно не заслужаваш, та последно ти обеснявам ревем за вярно инфо и събуждане на екипа, от съня който са заспали 8)ай да са махам, нямам намерение да вися кът костилка на дупе и да ти чета глупостите... лек ден8)-.-
     
  3. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    яяяяяяяя умницата на сайта да се съобразява с приказките си , вечно дето и е криво -то на крива ракета , космоса и пречи , екипа не ти е назначен и платен , за да ги съдиш толкова остро , или може би болното ти място е , че не си на тяхно място, ..........Ваше Величество , моля за извинение , че ми четете "глупостите", ама като няма с какво друго да се захванеш, за да си полезна с нещо , то нищо друго не ти остава...........съжалявам
     
    desi232 харесва това.
  4. J.t.M

    J.t.M Прохождащ

    Вчера си спечелих няколко звезди от предаване на плодове, но не си купих нищо с тях. Днес ми ги няма звезди. Предадените плодове не са върнати обратно.
     
  5. jenny_tm

    jenny_tm Подрастващ автор

    Вчера предавах в раздел L, но не ми стигнаха плодовете, за да завърша нивото. След няколко минути като влязох пак да предавам в L все едно нищо не съм предавала. Нямаше отчетени никакви стойности, а плодовете лисваха в килера.
     
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Стига рИвахте и се оплаквахте,че на високите нива им омръзна да ви четет като сте ниски нива не мечтайте да минавате евенти ама ха от вчера играете днеска искате да лапате не става така8)поиграйте 3-4-5 години и тогава ако я има играта можете и да помечтаете пък и да изиграете некой евент.Какво значение има тук някаква си грешна информация?И кои сме ние,че да получим ,,извинете за грешката,,.?
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За изгубилите се монетки:
    П
    олучила се била грешка, при начисляването на то и мп за останалите от предишното събитие растения и изскачащи взели, че прибрали и монетките от сегашното събитие. Но се знаело за проблема и били възложили на програмистите да намерят решение и да върнат спечелените монети. Никой нямало да загуби монетките и също така се извиняват за причиненото неудобство.
     
    MARV3000, .water. и AIDA_78 харесват това.
  8. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Попритесних са, бря! Гледам и се чудя - аз ли съм в грешка, май някви монети се мандахерцаха там...xD Ама нали сме научени първо у нас да търсим грешката... Успокоих се, че не съм толкуз изкуфяла! :p
     
    Valkaaa76 харесва това.
  9. kukumicin

    kukumicin Подрастващ автор

    добре де
    аз не разбирам що толкоз неща трябва да предаваме
    аз с около 80 монети си взех по 1 дърво и всички неща от другия раздел.за какво да набутвам повече.освен за повече дървета за размяна.друго май за взимане няма.освен ако не съм разбрала нещо
     
  10. ani1976

    ani1976 Подрастващ автор

    изчезнаха ми 24 монети.Моля за проверка.ID: 5722367
     
  11. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Кога ще върнат монетите ? Играч: -iliana7-ID: 4668550
     
  12. kosdas

    kosdas Анализатор

    аз ще чакам до утре може па да ми начислят некоя монетка като бананите па после ще чакат за връщането
     
  13. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Направих ги по 8 от вид и смятам да спирам, май едно дърво ми излезе между 600-700 хиляди
     
  14. Selqnina

    Selqnina Прохождащ

    Събраните чудни плодове някъде продават ли се или предават ли се или да ги оставя за обмяна след края на куеста?
     
  15. tani1980

    tani1980 Полубог

    Предават се в евента като плодове.Да ги държиш няма голяма файда.
     
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Взех по 4 бр от всеки вид и нещата от разни, предпочитам така да се снабдяваме с новите дървета вместо да давам лг за боклуци.
     
    ..koni.., buba.georgieva, xari_myri и още 1 човек харесват това.
  17. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Здравейте приятели,
    не мога да изчета 6те страници, затова направо да попитам, за какво са ми тези неща, които пращаме като подаръци и изкачащи от сегашното събитие, не виждам никаква файда от тях ?! Моля споделете ? Чуден плод демек

    ооо, те вече и не излизат ?
    Причина ?
     
  18. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Излизат само при обиране на дърветата.
    Предават се в куеста . Ще ги намериш при плодовете. Цената им е добра - 400МП.
     
  19. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Здравейте ,извинявам се но тези дървета дали ще ни трябват или ще ги приберем в склада
     
  20. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Хихихихихихих, добре ч е се сетих да питам накрая на събитието, въобще не съм ги видяла, благодаря :)