Дискусия: Пазар за плодове

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 1.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. jasi781970

    jasi781970 Активен автор

    Не се коси и при мен е така.А най-странното е, че от две ферми с почти еднакви по вид и количество дървета разликата е 30xD:D:cry:
     
  2. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  3. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    А при мен не изскачат никакви "чудни плодове":mad::mad::mad:
     
  4. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    ВЕЧЕ ИМАМЕ И КОРЕКЦИЯТА,НО......"СЛЕД ДЪЖД КАЧУЛКА",ИГРАТА МИ СЕ ОБЪРКА.......-.-,А ДАЛИ ЩЕ ИМА НЯКАКВА КОМПЕНСАЦИЯ..........ЕДВА ЛИ-.-
     
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Това беше целта:cry:xD:cry:
    Но место да даваме реални пари ,дадохме виртуални пари:)
    Но винаги като пускат загадъчно стръкче пускат и нов куест в читалището:)
     
    krassimira харесва това.
  6. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Здравейте! Още вчера предадох достатъчно плодове и си закупих всичко от магазина - сега не ми позволява да купя повторно нищо. В този случай има ли смисъл да пълня още кошници или да считам, че всичко е приключило!?
     
  7. axmara

    axmara Подрастващ автор

    Нямам достъп до събитието. Не разбирам какво се случва.
     
  8. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Влиза се през таймера.

    Дърветата могат да се купуват многократно, предметите от раздел "разни" се вземат само по веднъж.
     
  9. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Привет,фермери!
    Много съм разочарована от поведението на Бг екипа след вчерашния гаф. Вярно е ,че който не работи,той не греши,но редно е минимум едно "извинявайте" да получим , а не тъхомълком да коригират ФАЯ. Редно е, достойнството го изисква, да помислят и извоюват компенсация за огромната си грешка и ощетяване на Бг играчите!
    Пожелавам на всички слънчев и усмихнат ден!
     
    buba.georgieva, .water. и b29pianobar харесват това.
  10. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ей, голямо значение му отдадохте на тея плодчета , все едно ви решават съдбата , а стига вече мрънкане, ако разчитате на тях , за какво имате тая ферма

    то за какво ли няма да намерите да мрънкате , друга работа нямате ли си

    ама и чак пък"огромна грешка " пък и "ощетяване " на играчи -замислете се какво пишете в края на краищата
     
    Силвия и pigi102 харесват това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    грешното инфо стана тенденция, както и тихото замитане под килима8)време е малко от малко екипа да се събуди, не само да чакат лг за мнения8)не всички са стари играчи с ресурси има и нови фермери 8)
    п.п. фая е за четене на инфо, не за свободни съчинения 8)
     
    lu4o и .water. харесват това.
  12. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    правилно , да не ви го пускат 5 дена по -рано да си сложите дърветата, а да четат през това време , трябваше да ви го обявят в последният момент
    то стана тенденция да се заяждате и за глупости , ама ...........
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ами ква файда от ранното пускане като е грешно8)и сигурно щяхме да сложим дървета, ако беше написано кът сега8)или трябва да обикаляме по форумите за сверяване на инфо:eek:8)
    п.п.инфото се пуска когато е подадено от бп за всички форуми едновременно
     
    Последна редакция: 5.7.16
  14. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ох, не знаех , че това ви е живота -да обикаляте из форуми и жизнено важно за вашето съществувате , извинете ме :)))))))))) мисля, че човек трябва да има други приоритети

    занимавате се с прекалено много дребнавости .........
     
    pigi102 харесва това.
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    кое не разбра, че ми написа една камара глупости8)
     
  16. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    добре , добре, всичко разбрах, разбрах , че и тенденцията ти е вечно да критикуваш, приятни занимания
     
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    оф......[​IMG]
     
    Zlobara харесва това.
  18. jasi78

    jasi78 Стажант

    Господа знаменитости,защо не не се сещате за ниските нива,който разчитат на всяко едно плодче и изкачащо благоволениеxD
     
  19. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    защото когато ние бяхме на най -ниските нива , не можехме и да мечтаем да завършим евент, не може на първо ниво да искаш да вземеш всичко , ..............а откровено само от ябълки можеш да си вземеш новите дървета, хайде , че разводнихме темата с очевадни неща
    до сега ревяхме , че са ощетени високите нива , сега ревем за ниските нива ........въпроса е да се реве , давайте.............смешно е..и жалко
     
    monikasabov и Силвия харесват това.
  20. mirotvorecut

    mirotvorecut Прохождащ

    КАКВО ДА ГО ПРАВЯ ТОЗИ - Чуден плод. Като не ми дава да го заменям или каквото и да било