Дискусия: Пазар за плодове

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 1.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Там пише три, ти казваш два раздела - добре ! Но имам и друг въпрос: всички дървета ли ще участват в това събитие или ще се съобразяваме със списък ? Дървета от Бахама няма да участват - ясно, но всички видове от фермата ли ще влязат в действие ?
     
  2. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Да
     
    The.Farm харесва това.
  3. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Супер, ама един въпрос, какви плодове... от абсолютно всякакви дървета ли, или само от определени, примерно клена е с по висока стойност от бадема, той става ли?
     
  4. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Да, викаш.... супер! Бухахаха, току що се запасих с 25 хилки клен, с толкоз много клен ще удавя цяла Канада в кленов сироп за 100 г за проклетите им палачинки. Ако не стигне ще тъпча кошовете с маслини, шишарки и бадеми, общо още 11 хилки та дано разоря банката и се докопам до тез диамантени дървета (щот съм сигурен диаманти раждат) значи викате даваш 5-6 хиляди плода за едно дърво. Тънко-еврейска сметка пак, пазарна икономика какво да се прави. Ще се играе...

    :cry: ама тоз плод дет ще го събираме... на него каква ще му е ролята, че нещо не разбрах, нали само уж стойноста на плодовете, нещо ми намирисва на к... капан пак
     
    Последна редакция: 1.7.16
    .water., eva-mina и ZORBA13 харесват това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И нещо ще можем да го предаваме, ще ни спести някое кленче/бадемче/каквото и да е небахамско плодче.
     
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Абе сметката май не е еврейска ами китайска............но китайският народ бере и предава и ние също тъй.......
     
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Друго си мисля аз, след веганското/плодовото/събитие са нублоните.На пазара за плодове хубавичко ще си изчистим плевните, ами после на събитието с нублоните какво ще предаваме след грандиозното разчистване ?
     
    .water., MARV3000 и The.Farm харесват това.
  8. The.Farm

    The.Farm Болярин

    [​IMG]

    Спокойно мисля да ги удавя само в кленов сироп Мухахахаха, изръсих се към 7 милки за тоз проклет кленов сироп, дано да им приседне, по мой сметки с новите дървета ще ги избия след 1 година, заслужава си бухахахаха :cry:

    И аз си мисля че държа монопола за лепкав кленов сироп, Всуе, триста нечестиви дяволи да го тръшнат тоз вагабонтин от дет купувам. Изкарал на пазара още 74 хиляди кленчета, ще ми се пръсне черното сърчице от злоба и завист. Как може такова нещо... Човек таман се зарадва на законно придобития си монопол, а то се окаже плюнка в морето.... Ratte1953, дърт мошенико (по ника прецених че е дърт аграр)... казвай още колко клен държиш на склад, стар вампирино, измука ми кръвчицата....
     
    Последна редакция: 1.7.16
    ENERIDA, .water., eva-mina и още 1 човек харесват това.
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ама нублоните ще ги каращисваме този път.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    -marto92-, -helixme4o- и ENERIDA харесват това.
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    да опитам пак
     
  11. .water.

    .water. Адмирал

    Леле,че грозотииo_O
     
    pepa551 харесва това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И по странни създания мернах:
    [​IMG]
     
  13. -igrata99-

    -igrata99- Подрастващ автор

    вие сте добре ама аз за 4те дървета тря зануля всичко xD
     
  14. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Кошниците могат да бъдат запълнени 20 пъти(по данните от таблицата), след което ако желаете може да продължите.Като цифрата нараства.

    Поправено във фая.
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    разгеле, мерси
     
    mite63 и Каспаретка харесват това.
  16. .water.

    .water. Адмирал

    xD
     
  17. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    пу, язък, те пък еднократни...ми само дръвчетата ще се зимат по повече...нема да се изръсвам тогава за дървета, ще си взема по три най- много четири от вид и стига толкова, че новия разсадник нещо тесничък ми се вижда, а дървесните видове се увеличават право пропорционално на китайското население...на есенния евент ще ги вложа за нещо по-така ...надявам се....:p
     
    .water. харесва това.
  18. kosdas

    kosdas Анализатор

    абе чак грозни не са много ма се пита оде ще дойде разсад за тях та да ги селектирам да се приземят отнейде
     
    tanyamery и mite63 харесват това.
  19. kalinamalina1983

    kalinamalina1983 Напреднал

    Аз пък имам от някои плодове по 50 000 и повече а от ябълките четвърт милион .ГОЛЯМА РАБОТА.
     
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Продавай,да правиш пари.
    то само от ябълките 200 000 ще ти стигнат.