Дискусия: Отново е пролет

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 10.4.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Отново е пролет 3

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    shiky харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ще са необходими 500 бр. черешов цвят + различни животни (обикновени и селектирани).
    :)
     
    tanyamery, ПЕПЕЛЯШКА и shiky харесват това.
  3. .water.

    .water. Обсебен

    Много селекции и животни за мижави награди ...ако има намаление може да го играя иначе хвърлена храна на вятъра.
     
    shiky, kakata13, xari_myri и 2 други харесват това.
  4. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Заболяха ме очите да чета колко неща се искат и дори един обор за бурундуци да няма като награда или някое от най-новите дървета......
     
    bubolina8, [[Fermerkaa]], Bamze и 4 други харесват това.
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    500 бр. черешов цвят са равни на 1000 СХ, нали? Ще го играя само, ако има ден на намаления. Този евент е за високите нива, които отварят сандъчета с животинки и те се трупат в плевнята, един вид "пролетно почистване". А наградата за успешно приключилите са още сандъчета с още животинки o_Oo_Oo_O.

    Четох, четох и пак не видях, тези декорации само по един път ли се вземат?
     
    [[Fermerkaa]], Bamze и shiky харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Реда е много хубав,ще играя:)
     
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Май нещо си объркал дискусиите.
     
    DILQNADELI, dedoto и червената_шапчица харесват това.
  8. gu6i

    gu6i Стажант

    всичко имам но няма да играя редът не ме мотивира ако в края на 100 ниво имаше по едно дърво с лалогулдени пак е под въпрос евента който играхме за лалогуденови дървета беше по лек е вярно е беше голямо сеене но си сеене а не селектиране и я излезе я не животното което ти трябва просто загувена кауза за лудо работи за лудо не стой
     
    DILQNADELI, shiky и koteto9 харесват това.
  9. Играя. Ще изчакам, ако има намаление, ще се възползвам от него. Но ако липсва, все пак ще изиграя евента, сандъчета не пропускам дори и на 2 дни.
     
    -niksan- и DILQNADELI харесват това.
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А за търпеливите, Нещо по на кяр, дали ще има.
     
  11. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ето, отговори ни се - след час време започва ден /по-точно 2 дни/ на намаленията. Супер.:inlove::inlove::inlove:
     
    DILQNADELI, лудакрава1 и shiky харесват това.
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    xDxDxD Бе бърза работа никой няма
     
    DILQNADELI, червената_шапчица и tanyamery харесват това.
  13. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    В основният акаунт нямах никакви проблеми със завършването, обаче.... Имам сателитни акаунти на 205 ниво, в които положението с този евент е тежко дори да имаш СХ, даже намалението и ББ не помага! Търсят се скунксове, орли, петли, хиени и др. подобни от които имам по един до три обора, а 40 бр. нито можеш да отгледаш, нито с 10 милиона МП можеш да купиш. За ниските нива, каква е ситуацията даже не ми се мисли!
     
    shiky и лудакрава1 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.