Дискусия: Островът на медения месец

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 21.9.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Има играчи който трудно ги събират,за това писах.Повече пакети ми се падат,предпочитам ги пред мелодии и гъби.
    Подаръчен пакет,шапка,другите не ме интересуват.
    Шапките ми са за предпочитане дори и пред лг дърво,две шапки ги обираш за 40 дена ,ще събереш толкова лг ,колкото за една година от дървото.
     
    Последна редакция: 23.9.21
    mon9, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  2. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Нещо не ми е ясно - изпълних задачите на Нектар, направих и 2 купички стърготини, но не ми се активира последния седми ред със сандъка Пиколо....моля за разяснение, ако може някой да помогне
     
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Според мен трябва да превъртиш всички задачи на шесто ниво и тогава имаш право да започнеш седмото
    аз съм на 14 задачи, бавно и славно напредвам към пиколото
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и Bamze харесват това.
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    клопка,забавно плуване,вълшебна шапка и вечно търсене се излюпиха от пиколото
     
    staneli, kakata13, .water. и още 1 човек харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами след като си изпълнила частта "Нектар" те е прехвърлило в следващата част, т.е. трябва да превъртиш и останалите части (да изпълниш задача в тях), за да стигнеш отново до частта "Нектар".
     
  6. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Благодаря
     
    mushnu4ka харесва това.
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    От 4-те Пикола - Моят мечо, Клопка, Плевачка и Ученик на Ингрид. Последното в известен смисъл е приемливо.
    Това го споделям само и единствено, като си видите вашите, да си кажете: "Е, добре е, а колко по-зле можеше да бъде" xD.
    Ta, късметът ви дано да е по-добър от моя. :)
     
    -helixme4o-, dedoto, milena7004 и 5 други харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Човек е хубаво ,да не казва голяма дума,предпочитам шапка пред дърво.Взе че се падна дърво:)
     
    Последна редакция: 27.9.21
    Кобрелия, .TAINNA., Bamze и още 1 човек харесват това.
  9. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    От 4-те Пикола - гъба на точки,фестивал на светлините, вечно търсене на съкровище и плевачка
     
    Bamze харесва това.
  10. buba62

    buba62 Главен болярин

    Приключих и аз. Редчето е наредено.
    А от 4 сандъка Пиколо от това събитие и 3 от предишните - Букет цветя, Клопка за хамстери, Фестивал на светлините, Унищожител на червеи, Арт със спрей за цветя, Мултифункционален гений и Моят Мечо. Доволна съм, по моите разбирания 3 прекрасни, 3 добри и 1 неструващо, което все пак няма да изтрия. А все някой ден ще ми се падне и бленуваното ЛГ дърво.
    Сладки сънища, фермери!
     
    Последна редакция: 26.9.21
    beti06, Кобрелия, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  11. Bamze

    Bamze Болярин

    Завърших успешно събитието снощи. Редът нареден и обран. От 4-те Пикола - Цветни мелодии, Немъртво съкровище, Танц на листата и Арт със спрей за цветя. Доволно, повече от нищо ... Е, не очаквам да ме сполети чак такъв късмет, че да ми се падне второ лалогулденово дърво ... :p:p:p
    Добър късмет със сандъците на всички и приятна игра!:)
     
    -niksan-, ka-linka, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  12. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Цветни мелодии - 2, немъртво и ученик на Имгрид...не съм доволен...За да съм - следващият път чакам ЛГ дърво ...Ясно ли е БП ! И да си оправиш бакиите !
     
    ..koni.., ka-linka, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  13. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Моят мечо - 2 бр, Унищожител на червеи, Гъба на точки .... и лалогулденово дърво!
    Имах 1 "екстра" Пиколо от завършен куест в читалището.
    Доволна съм. :)
     
    ..koni.., nadetonadeto, milena7004 и 5 други харесват това.
  14. milena7004

    milena7004 Експерт

    Току-що сложих да ми се "люпят"пиколото.Сега сядам да си помечтая xD
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], tanyamery и 3 други харесват това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    да мечтаем двенките, а
    и аз сложих ей сега 7 пиколо, тези дни копах мързеливо, та се класирах за предпоследния вагон :D
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], milena7004 и 2 други харесват това.
  16. milena7004

    milena7004 Експерт


    Аз се намечтах поне.Резултът при мен е ,немърто съкровище,клопка за хамстери,плевачка,и единсвеното смислено нещо за мен-ученик на ингрид!Поредното копане за нищо!
     
    beti06, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  17. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Вълшебно дърво, шоу с пого стикове,фестивал на светлините, гъба на точки, забавно плуване, танц на листата и подаръчен пакет - бива.
     
    milena7004, ..koni.. и .TAINNA. харесват това.
  18. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Честно казано не смея да си поставя сандъците Пиколо, че като гледам вече спечелените награди от другите фермери отново нищо и половина - старая се да посъбера няколко сандъка и тогава да ги поставям с надеждата най-сетне
    да спечеля /след 11год. игра/ и аз поне 1 Лалогулденово дърво, но уви - все едно и също Фестивал на светулките, Цветни мелодии, Гъби на точки и все в този дух. Някой има ли стратегия на кое поле е добре да се поставят сандъците, за да има шанс поне един път да се падне това дърво или най-малко Вълшебна шапка?
     
    .TAINNA. и -mairon харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Опитвах всякакви варианти, ами не става, не ми дават. Трети месец облагородявам ряпа за любов към специалната тор и не иска да я снесе. Другите варианти ги даде, но този не ще. Писах на съпорт, а отговорът е: Резултатите са случайни и опцията има по -малък шанс да получи.
    Та БП за всичко има Случаен принцип. Аман! :p
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Винаги залам на острова и след всяко едно пиколо бягам и залагам отварям с лалота веднага и имам 2 лалогулденови дървета с по едно заложено пиколо когато ги събирам по повече не ми дава нищо смисленно като награда това е моя късмет не искам да те подведа по него но и на селекции с голям клас пак така играя с отваряне веднага с гулдени
     
    Bamze, beti06 и .TAINNA. харесват това.