Дискусия: Октастично гледане на деца

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 6.7.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Октастично гледане на деца

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]
    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Вие подигравате ли се с нас?
    По-скапан ред не можахте ли да измислите, направете го веднъж в годината да се активира, срамота.
     
    FrozenKiss, shiky, dedoto и 7 други харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    14 дни бе мама xD
    Удължавам си почивката. Пиколо дават, но то не дава нищо съществено. Да пуснат пъпешова магия, най-добре ред с нея и съм се лепнала веднага xD
     
    FrozenKiss, terazinni и dedoto харесват това.
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За събитието ще са необходими 11 171 кафяви водорасли и/или 290 коко де мер.
     
  5. .water.

    .water. Адмирал

    xDxDxDxDxDмного се смях БП май са слънчасали и без изскачащи от полетата или да селектираш без да имаш нужда или кошници ама изобщо няма да им се получи да си го играят ,че и след две седмици активен реда и като има знам принципите я успееш да го ползваш я не.Това го изиграх още като го прочетох успех на тези,които ще се занимават с поредната глупост.
     
    -dd76-, FrozenKiss, dedoto и 4 други харесват това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    600 супер манджа за тоя, де клати гората?!!!!! Ред, който се обира 24 пъти в годината?!!!!! Да му окачат и 100 точки за фермата, та да го играя с кеф.
     
    FrozenKiss, tanyamery, dedoto и 6 други харесват това.
  7. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Леле кой умник го измисли, ред да се активира на 333 часа и поне да даваше нецо съществено :cry:
     
    .TAINNA., FrozenKiss, dedoto и 5 други харесват това.
  8. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Реда е нареден и почивката продължава:D:D:D
     
    dedoto, -niksan-, ПЕПЕЛЯШКА и 4 други харесват това.
  9. buba62

    buba62 Главен болярин

    А на мен редът ми допада. Не ми допада времето му на обиране, с по-късо, примерно всеки 3-4 дена, щеше да е прекрасно.
    Иначе възнамерявам да започна с растението, през това време да събирам подаръци и да бера вълшебните дървета и чак тогава ще селектирам, със сигурност ще спестя супер храна.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  10. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Аз играя само за Пиколото. За него трябват 22 бр. кокосов пудинг, т.е. 220 Коко де мер. 120 бр. от подаръци, а останалите от селектиране. 100 СХ не е много за Пиколо. Къде, къде повече ресурс и сеене са искали от нас БП за 1 такъв сандък. Успех на играещите!
     
    .TAINNA., лудакрава1 и tanyamery харесват това.
  11. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Абе всичко много хубаво, ама тези 333 часа от къде ги измислиха? :eek:
    Най-вероятно ще го играя, щото е на бахама, а там и без това нямам какво друго да правя.
    Ама, ако вземат да преразгледат времето, няма да е зле. 8)
     
    staneli, .TAINNA., лудакрава1 и 5 други харесват това.
  12. FARMER-VLAD

    FARMER-VLAD Младши експерт

    При Куп деца получаваш Пиколото и без кокосов пудинг, само с водорасли, като взимаш и 60 супер храна
     
    .TAINNA., pepa551, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  13. koteto9

    koteto9 Старейшина

    следващия ред на1 година а после на др.избори
     
    FrozenKiss, -dd76-, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  14. staneli

    staneli Старши болярин

    Да, това е добър вариант за вземане на Пиколото, за който не му се сее, де. Но май за оставащите 100 бр. Коко де мер, по тези сметки, ще са необходими 200 СХ, освен ако няма намаление. Още не съм решила как точно ще играя, та за всеки случай изтупах от прахта 7 бр. Вълшебни дървета, неползвани дъъъълги години.
    Е, редът е пълен абсурд в този си вид - тук две мнения няма. Но, Пиколото ще го взема ;).

    пп. Сега погледнах, че дните са 7, така че - 140 бр. Коко де мер могат да се вземат от подаръци.
     
    Последна редакция: 6.7.21
    лудакрава1, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  15. змей_горянин

    змей_горянин Стажант

    Да, права си, объркала съм бройката на СХ, 200 е за 100 селекции. А и щом са 7 дни, пада на 160 СХ. И от тук нататък всеки вече сам може да сметне, при наличните си вълшебни дървета, колко още ще намалее необходимата СХ за взимане на Пиколото.
     
    .TAINNA., лудакрава1 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  16. lilimim

    lilimim Активен автор

    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  17. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    В руския също.
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами да, дъждовната гора и кристалните водопади били за растението този път. Извинявам се, отивам да коригирам инфото.
    (И добре, че няма изскачащи.)
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  19. elei52

    elei52 Кандидат за признание

    Почивка :D:D:D
     
    FrozenKiss, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  20. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Не желая да разсявам и да сея. Това е моето решение за мързеливо взимане на сандък Пиколо. 140 бр. Коко де мер от подаръци, 30 бр. от вълшебни дървета. Остава набавянето на 50 бр. Коко де мер, което означава вложение на 100 СХ за селектиране. Мен ме устройва. :)
     
    .TAINNA., лудакрава1 и ka-linka харесват това.