Дискусия: "Около света: Сполука и слава"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 31.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Що ми се струва,че не е точно тъй както го казваш?
     
    georgiev, lion8080 и desi232 харесват това.
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Тъй си е нямам желание да се занимавам. Тропическите дървета дават повече точки и плодовете са им по - скъпи, имам повече място къде да ги слагам. А цъкалката - въпреки че има много точки не ме блазни, не искам скоро да го отварям острова, аз мислех че с бананите хоп а то и някакви мизерни куестове с непосилни бройки растения и животни и мижави наградки.
     
  3. plamen_bayrakov

    plamen_bayrakov Активен автор

    абе много постно откъм дървета и обори
    пак таралежи,пак дюли,ама докогааааааааааааааааааааааааааааааа
     
    nefertiti харесва това.
  4. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    Куестът завършен:D:D:D. Ще видим какво ще се падне от загадъчните стръкчета и обори.
     
  5. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Куеста го приключих още следобяд и сега чакам изненадите от тайнствените истории. :)
     
  6. vesel40

    vesel40 Прохождащ

    може ли някой да ми прати компас, още 14 ми липсват, пък това е последния ден който мога да играя за куеста, благодаря
     
  7. metallica72

    metallica72 Прохождащ

    и на мен ми трябват компаси:))
     
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Пратих ти.
    6 дървета посадих на отрова - Папая XXL, Райска XXL, Седра XL, Огнено XL&XXL, Нектарина
    Другите - друг път. Нека свърши вашето садене, да се падна плявата и после след месец-два като няма вече конкуренция нещо яко на мен.
     
  9. kobra911

    kobra911 Стажант

    ВИДРА, не мога да повярвам:p.
     
  10. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    От всичко сложено единствено жълтата табебуя :D си струваше - всичко останало дървета ХХЛ и ХЛ, а от оборите: 2 оранжеви, щъркели, таралежи, гълъби и костенурки. :sleepy: От Бахамата стръкчетата още не съм ги вадила.
     
    dimitrinkani харесва това.
  11. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Честито!:D Късметлийка :) Айде успешно богатеене! ;)
    ПП: Туй ако не е върхът на случайния принцип, здраве да е! xD При заложен загадъчен обор "Лебед" да ти се пръкне видра от "Сапфир"!?! :eek:
     
    [[Fermerkaa]], dimitrinkani1, dimitrinkani и 2 други харесват това.
  12. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Ако някой може нека ми помогне с компаси?
    Трябват ми само още 9 броя за да си взема редичката.
    Благодаря предварително!
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не ще да е от това събитие, честита да ти е все пак.
     
    milena7004 харесва това.
  14. .water.

    .water. Обсебен

    И във фермичката на сина ми се пръкна видра доста учудена останах.
     
  15. dimitrinkani1

    dimitrinkani1 Подрастващ автор

    xDxDаааххаха какво богатеене ма Жужкеееее???Първите 2-3 дена мой да се каже ,че се забогатява,после цената пада двойно-.--.-Тц тццццц с всичките нови неща е така,докат се докопаме до тях е зора ,после се обезсмисляo_O;)