Дискусия: "Около света: Сполука и слава"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 31.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Айде и от мен дубрутру :p.Да се запишем към приключилите оборите не струват някой и друго оранжевко, дръвцата една идея по добре има няколко Ххл Бахамата съм я заложила , но там принципно съм абонат за рожковци така че не очаквам чудеса ;)
    А брадчеда с балона лети ли лети от поле на поле;) Тъкмо реших вчера ,че го е пукнал , но уви.......xDxDxD
     
    dimitrinkani и MARV3000 харесват това.
  2. daniandd2

    daniandd2 Прохождащ

    Много моля за компаси, на ниско ниво съм и падат малко.
    Предварително благодаря!
     
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз пък имам нужда от сметка в офшорна компания,ама не празна да уточня... xD
     
    georgiev, lion8080, nefertiti и 2 други харесват това.
  4. dnids

    dnids Младши експерт

    как разбирате на кои пазар сте попаднали
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    отиваш на пазара златно листо с цена 135,хх цифрите хх са номера на пазара, същото е и при крушата с цена 120,хх
     
    nefertiti харесва това.
  6. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Ич не ми пука на кой пазар съм, аз съм черноборсаджия, важното спекула да става. Лин Чи, велики вожде на МанджуроРама кога ще въведеш помелото и ориза да правя спекула и с тях, аа!?
     
    Последна редакция: 5.4.16
    nefertiti и sm0uk3r71 харесват това.
  7. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Тц тцццц тццц ,,,, е нямам късмет с оборите :oops:отново петли,вълци оранжеви кошери ,че и за капак кокошарник оранж xDединствененото читаво е табебуята ,а останалото върби,мушмули хл-ки,ракитници,кленове ....а на Бахата ;кокоси,личи ххл-ки,ачачайро,смокиня ххл ,грейпфурти и папая ххл-.--.-Лебедите не знам де са ГИ скрили ,ама при мен все ги е хванала липсата:cry::cry:
     
    milkoga1 харесва това.
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Нали си чувала за случайния принцип на БП.....случаен кат шестица от тотото...xD
     
    georgiev, lion8080 и dimitrinkani харесват това.
  9. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Абсолютнооооооооооооо8)...за пореден път се уверявам ,че печелят тези дет повечко кихат С ЧИЧКО ПАРИЧКООООxD;)Аз предлагам да го направят като при лотарийните билети ,напоследък имам доста клиенти дето печелят от тях ,така ,че няма да се разсърдяяяяяяяяяяя да пуснат малко авантаааа БП:music::music::p(Стига са се скръндзали таквиз)>:(
     
    milena7004 харесва това.
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз затова ги събирам, пък дано от 40 обора лебед поне 1 да е с лебеди.
    Като се израдвах на оборите с видри - само едни совички хубаво ми се падна.
     
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От обори и дървета отново нищо интересно:mad:, ни лебед, ни видра, само една жълта соваxD.
    Но да си кажа честно, не съм се и надявала.
     
    bubolina8 харесва това.
  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз не се надявах, не се надявах и най - ненадейно веднъж ми се падна киви.
     
    krasim2 харесва това.
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Значи да се броя късметлийка с цели 3 лебеда:D:D:D:D Но пък си нямам ни видричка и язовченце:(:(:(:(
     
    dimitrinkani и pigi102 харесват това.
  14. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Ако някой може нека ми помогне с компаси?
    Трябват ми само още 19 броя за да си взема редичката.
    Благодаря предварително!
     
  15. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    куеста завършен!Но за пореден път нито лебеди,видри и язовци
     
  16. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Няма как да има видри и язовци като оборите са до лебед - преди видрите и язовците.
     
  17. baiete

    baiete Болярин

    От загадките 1 лебед 2 бр. мангостин , моринга и серта XXL тез добре . Жълт тромпет пак няма . Ма ракитник и грейфрут на кило .
     
  18. kukuruku1975

    kukuruku1975 Стажант

    При мен 2 бр. жълти тромпета другото за Ориент експрес в склада :p
     
    Нашио и baiete харесват това.
  19. Amelita_

    Amelita_ Младши експерт

    Страхотно чувство за хумор :)
     
    Последно редактирано от модератора: 7.4.16
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз завърших куеста още сутринта без 2 и 3 подточка на 4 задача. Не си струва труда. Имам много по важни неща да садя за да отключа тъпия остров, само си дадох бананите за него. Може да отгледам още 1000 стръка на бахарама за да вдиган нивото и да завърша задача 2. Но за 3 няма да се бъхтя. По важни са ми дърветата на острова и храната. Тези няколко за фермата мога и да ги прежаля.