Дискусия: Океански истории от обора

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 17.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Имам няколко бонуси за реколта, но ги пазя за събитие, в което наградите наистина си заслужават. Колелото при мен е перманентно счупено, плевня се пада на десет събития веднъж, сигурно го въртя наобратно :D
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., dedoto и 2 други харесват това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Леко леко, лежерно, без да му мисля дали ще стане, изиграх го. Няма плевня, няма бонуси за растения, няма фъркати, а играта все се спъва в невидими за нас препятствия и ме кара да чакам и да рефрешвам. Успях де, сега почивка до сряда ;)
     
    pepa551, elliss_bg, tanyamery и 3 други харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Колелото се нуждае от спешен ремонт, няма бонуси, няма купон за техника, но жълти производства-валяло:mad:.
    И аз приключих, но отново останах без СТ>:(, БП са се оляли с бройките за плодовете, не всеки успява да събере толкова много бройки, едни забогатяха, други се разориха, поне да имаше защо.

    ПП:
    обори, един сънливец, друго всичко за влака:mad:
    дървета, 1 параклисов дъб, другото дърва за огрев-5 бр. захарен клен>:(.
     
    Последна редакция: 21.8.21
    pepa551, elliss_bg, лудакрава1 и 4 други харесват това.
  4. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Браво на завършилите, 3 животни на 7 ниво 1 на 8 има време до вторник, ще взема реда :) За такива събития не хабя СТ :)
     
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    Днес късно вечерта ще приключа без заиграване с колелото, без капка супер тор и без ставане по никое време.
    Приятна неделя, фермери!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  6. dedoto

    dedoto Адмирал

    Браво на приключилите в момента събитието е недостъпно за мен :(събирам китки и не знам до къде стигнах :cry:ще чакам чоплоносковцити да се натуткат в понеделник :wuerg:и белким сътворят някоя глупост че да тръгне играта >:(и никой не може да ме убеди че те не са виновни 8)не може в петък всичко да е наред и да стигна до някое си ниво да предавам а събота и неделя да ми става сив екрана на събитието :cry:вече почват да прекаляват :mad:
     
    pepa551, ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka и 3 други харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    дай да ти го изиграя комши, вместо да мързелувам да ти помогна малко, ако искаш де :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и dedoto харесват това.
  8. Bamze

    Bamze Болярин

    И аз приключих събитието днес сутринта. Редчето наредено, от оборите и дърветата се сдобих с едно дърво Слоп пойнт. Доволна съм.
    Жалко, че има проблеми при някои от вас. Да му се не види. Ако някой се нуждае от помощ и иска да му изиграя играта, да ми пише на личен. Никът ми е Bamzeto.
    Поздравления за завършилите и късмет и успех на играещите!:):):)
     
  9. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    И аз да предложа услугите си през деня мога да удрям по едно рамо на нуждаещите се :) Ника ми е същият в играта :)
     
  10. dedoto

    dedoto Адмирал

    Благодаря на отзовалите за помощта :inlove:но винаги имам решение в такива моменти :)
     
    elliss_bg, .TAINNA. и Bamze харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ;):)
     
  12. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    И аз да се подредя сред свършилите с копането на този евен :inlove::music:;)
     
  13. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    Евента не го играх ,защото не си струва според мен ,но за малкото влизане на пазара покрай него направих доста пенита от продажби на дърветата .
     
  14. 0246

    0246 Обитател

    Много съм глупава! Качих си трите животни до 12-то ниво, а четвъртото ми е на 10-то и сега няма да мога да завърша евента, а исках точно оборите с новия папагал :( Внимавайте като цъкате да не се прекарате като мен
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не би трябвало да имаш проблем, когато остане само 1 животно, не би трябвало да е заключено.
    (Презареди играта, ако е необходимо. Или остави ID, да надникна.)
     
    tanyamery харесва това.
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    Според мен е заключено, защото другите са завършени и няма с какво да редува предаването на стоката. Няма как да предава стока два пъти поред на едно и също животно. И аз веднъж изгорях така.
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не е така.
    Доказателства: първо (цък) и второ (цък).
    :)
     
    tanyamery, Bamze и [[Fermerkaa]] харесват това.
  18. 0246

    0246 Обитател

    ID: 41605516 - дано стане (fingers crossed) Не мога да тествам в момента, защото нямам достатъчно плодове, но ще ги събера до утре
     
    Bamze харесва това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Със сигурност ще стане.
    1) Мястото за предаване е активно, т.е. не е в сив цвят лентата със стъпките.
    2) Няма катинарче там, където сочи червената стрелка.
    [​IMG]
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  20. staneli

    staneli Старши болярин

    Ами чудесно е, че сега става. Миналия път аз не можех да предавам два поредни пъти на последното животно.
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.