Дискусия: Новогодишни празненства

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 23.12.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Новогодишни празненства

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
  2. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    За реда ще са необходими 20720 растения и 1184 изскачащи.
    За всички награди 24220 растения и 1384 изскачащи.
     
    pepa551 и .TAINNA. харесват това.
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    xDxDxDвесело посрещанеxDxDxD
     
    .TAINNA., milena7004, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Постно събитие, а с постите съм до Коледа. Ще си уплътня почивката с нещо по-приятно.
     
    .TAINNA., nivata1, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  5. sco

    sco Знаменитост

    Безобразията на БП ескалират в края на годината - основното поле се застъпва в два куеста. Сега какво да отглеждаме там, животни за Зимна приказка iv или растения за новия куест???????? ТАКОВА ЧУДО НЕ СИ СПОМНЯМ !!!!!!!
    На ръба съм въобще да се откажа. То това вероятно е и целта на БП - да закрият играта.
     
    elliss_bg, shiky, SKATAVKATA и 5 други харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Изчислено е: до 27.12 ще приключим със старите и започваме новия, ако не сте успели, КУПЕТЕ СИ КОШНИЦИxDxDxD.

    Това е целта, да се научим да купуваме кошници, не да зарязваме игратаxD.
    Ако не ми мине котка път, мисля да взема и този ред.
    ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ, БЪДЕТЕ БЛАГОСЛОВЕНИ!
     
    SKATAVKATA, lilimim, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  7. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Имах съседи редовни играчи, които в последната година се отказаха, мъжът ми също се отказа от лятото и аз все още поддържам двете ферми, ако продължава БП с тези темпове и бройки, няма да е далече деня да изоставя фермите или да ги подаря. Весели празници :)
     
    bim177, ПЕПЕЛЯШКА, -dd76- и 5 други харесват това.
  8. .poli78.

    .poli78. Младши експерт

    Ще го играя, макар, че наградите не си струват - при мен изскачащите са кът - БП ме е наказал нещо -за какво ли? Весели празници!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA и arseniq1 харесват това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не бих е подарил на някой труд захвърлен на боклука:cry:
    Ще влизам по веднъж на ден може и през ден но ще си цъкам за кеф;):)
     
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    220 къщички до сега, едва ли ще ги приключа до 27-ми
    ако се падне плевня от колелото- ще играя, ако не - ще празнувам
    весели празници, чедо!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, lilimim и 2 други харесват това.
  11. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    И аз съм с 260 къщички и изобщо не мисля, че ще е проблем да се завърши...а и все пак имаме избор да играем само за подобренията, каквато всъщност е целта :).

    П.П. Нека магията на святата Коледна вечер влезе в дома ви и донесе здраве, мир и благодат!

    Весел празник на всички!!!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, -mairon и 12 други харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Дали ще го играя ще решавам в крачка. Иска 183 магически свещи. Сеем, берем, мелим, даваме в евента. Лесна работа, но ... Гостите са с предимство :D
     
  13. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Честито Рождество Христово на всички ! :):):)
    За съжаление такава е представата на Б... за празненства пък били те новогодишниxD...
    Истинските празненства зависят от нас - каквито си ги направим - такива:music:...
    Нека се постараем:cry: ! Весели празници, здраве и късмет !
    Наздраве :po_O!
    ...Слънцето изгрява сутрин за да ма види, вечер го спъждам, за да си утиди!
     
    Самардапа, elliss_bg, -niksan- и 5 други харесват това.
  14. dedoto

    dedoto Адмирал

    >:(имах 36 шапки пуснах да меля 4 свещи ии.... накрая получих 3 :mad:не че ми пука много- почти го приключвам8)
    ама да вземат БП да намалят малко темпото със събития на куп че и други работи ша вземат да се губят в преноса:wuerg:
     
    .water., .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  15. billy97

    billy97 Стажант

    Непрекъснато ме изхвърля играт и влизам по 5 минути от 14 часа на 29.12.2019г. Освен това не запомня извършените действия - слагам ъпгрейда на сезонен трофей и наслагва други полета и изхвърля.
     
  16. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Който празнувал - празнувал:music::music::music: - другите - блазе им - произвеждат фермерски благини:cry::cry::cry:... Дотук - за тази година :p! Седнете около масите и се насладете на производството си и най - вече на близките си :):):)! Весело посрещане на Новата 2020 година :mad::music::mad:! Пожелавам Ви много здраве, късмет и успехи !!! Наздраве :inlove::)!!!

    ...Слънцето изгрява сутрин за да ма види, вечер го спъждам, за да си утиди!
     
    shiky, elliss_bg, .water. и 2 други харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Край на шапките ура :D Така съм се увлякла, че не видях края, ами насадих три полета празнични бомбички xD Има да гърмят на разсъмване xD
    И плевня 24 ч ударих ейййй можеше заранта да бера нещо за читалището. А сега, ще бера бомбички :wuerg:xD
     
    SKATAVKATA, [[Fermerkaa]] и dedoto харесват това.
  18. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Ха-ха-ха използвай бомбичките в н и м а т е л н о8):inlove: в Новогодишната нощ, а 24 ферма можеш да ми я прехвърлиш през оградата щото закъсах с бомбитеxD...
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    По магазините бомбички колкото ти душа иска и джоба позволява, но побързай че днес ще затварят рано!
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  20. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Копането за тази година приключи:D.Весело посрещане на Новата година на всички:):):)
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., tanyamery и още 1 човек харесват това.