Дискусия: Нововъведения на Бахамарама

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Mrs.Capricorn на 16.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. trol4o1

    trol4o1 Стажант

    Не съм доволна от тези нововъведения!!! Относно бройките за новия куест - твърде много са, а наградите банани има- няма 30 общо, не стигат за отключване дори на едното нововъведено дърво.
    БП да пуснат две три куестчета с растения и дървета от първите стаи - с награди банани.
    А относно "Замъци в пясъка", ще го завещая, да го играят пра-внуците. xD
     
    wilma11, -niksan- и -галатея- харесват това.
  2. rumi74

    rumi74 Подрастващ автор

    спок куеста е постоянен ,можем и след 1 година,яваш,яваш,пък идва и пролет-лято,няма да сме от сутрин до вечер на компа я има и по интересни занимания
     
    Последна редакция: 16.3.15
    MARV3000 и xari_myri харесват това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    така е, с нищо не ма блазни евента8)съотношението стока награда е меко казано ,,даваш табун коне за кокошка,,не знам дали ще го пипна, ще видя колко ще ми боде очите като са мота у читалището:cry:особенно за 7 задача ти трябва и доза лудостxDама човек никога не знае кога ще я прихванеxD
     
    ..koni.., Мариана07, bilq76 и 2 други харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    След като ще пускат,постоянния куест и равноденствието заедно, да ли няма да има бъг?
     
    ..koni.., MARV3000 и FrozenKiss харесват това.
  5. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Защо питаш?xD Чакаш до последно и късно довечера или утре сутринта започваш да играеш. Близко е до акъла... Че това дори можем вече да си го приемаме, като предупреждение: Пускаме две неща едновременно, съответно очаквайте фал старт.
     
    ..koni.. и MARV3000 харесват това.
  6. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Ми те верно златни ни излизат, що сте недоволни... xD:DxD
     
    Valkaaa76, [gabi]04 и MARV3000 харесват това.
  7. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    wilma11, tutifruti9, ..koni.. и 8 други харесват това.
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

  9. бабчето

    бабчето Стажант

    аз съм играч вече пета година,но отдавна вече се отказах от острова-нищо ново не съм отваряла-по простата причина се искат банани в такива големи количества,че още като видя бройката и се отказвам-то не стига че едва ги събираме за да отворим първо дадена стая ами после сума ти време събираш банани да отвориш поне едно нещо от стаята а куестите си ги скалъпват така гачи всеки ден печелим банани с торбата..бош лаф..за съжаление нямам възможност да вися непрекъснато в играта затова съм се отказала и да сея каквото и да било-нагъчкала съм всичките си полета и бахамата с обори и дървета,че иначе ще ми се налага да плевя като разпрана..затова и повечето временни куести и евенти не ги играя-по простата причина че нямам определени продукти а и наградите за тях са меко казани смешни.
     
    ..koni.., trol4o1, [gabi]04 и 3 други харесват това.
  10. ТИН

    ТИН Обитател

     
  11. ТИН

    ТИН Обитател

    И аз няма да го играя!Не си заслужава !Толкова много животни,селекции....и то за какво ?-за няколко банана!Успех на всички,които ще го играят !
     
  12. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Тези бройки, с които да отворя необходимите за куеста неща, ако ги имах нямаше да ми трябват банани, сега горе долу след година и половина може би ще го отворя, маниашка глупост да се искат първо заключените неща, а после да се искат отключените, не искам да кажа, че искам да ми е лесно, но поне някаква логика, а не подигравка :)
    За какъв РИФ говорите всички, аз ли полудех нещо ? За отваряне на пристанището ли става дума или нещо съм пропуснала с този риф, аз и това не го зацепвам какво има в това пристанище, има ли смисъл да го боря при положение, че нямам никакви банани...Но ще бъда благодарна за инфо за тоз РИФ :) Мерси
     
    wilma11 харесва това.
  13. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Рифа е нещото, което всички чакаме с нетърпение, защото евентуално, ще се разшири бахама за садене и отглеждане на добичетата - по обещание на продуцента - разбира се, не се знае още, кога и как ще стане това. Оварянето на пристанището е като цветната градина, слагаш си цъкалки там, съответно, ако цъкалката дава ТрТо, си ги получаваш като тропически, а не като обикновените за основната ферма. Надявам се, да се изразявам разбираемо, но ако нещо не е ясно питай пак.
     
  14. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Много точно и ясно, мерс !
     
    tutifruti9 харесва това.
  15. 0246

    0246 Обитател

    Ако не се лъжа, за тоя РИФ пак бяха пуснали анкета. Преди има-няма 50 години xD Те тогава собствениците май бяха различни, ама като гледам резултатите от така популярните в последно време анкети, дали няма да го гледаме през крив макарон дългоочаквания риф :p
     
    wilma11 харесва това.
  16. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Дано не го гледаме и рифа, като киното, че тогава вече здраво ще го закъсаме... :cry:
     
    wilma11 и ..koni.. харесват това.
  17. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    ама то и за новите дървета на бахамите вече взеха да искат по 40-50 банана , оляха се наистина
     
    wilma11 харесва това.
  18. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Аз много-много надежди на рифа не възлагам. По рекламите дето пускат отвреме навреме става ясно, че ще е ново поле, със съвсем нови неща за отглеждане. Надали тези, които се отглеждат досега ще могат да се поставят там. А за да се отварят, дали банани ще искат или съвсем нова валута - не е съвсем ясно.
     
    wilma11, bilq76, снукърʁбг и още 1 човек харесват това.
  19. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз също съм скептично настроена, ако искат банани, представям си, каква ще е бройката при условие, че от сега взеха да се уливат с бананите при нововъведените дръвчета.
    Ако е нова валута, то и нея ще я въведат с гръм и трясък, като ще оплескат нещо работещо за момента.
     
    wilma11 и MARV3000 харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Предполагам, че всички, които сте над ниво 100, имате банани, звезди, лг, а за мп да не говоримxD, но питаш ли мен:(, още две статуи трябва да отворя в 9 стая, те нови измислиха, рифа ще го гледам през крив макаронxDxDxD, но за никъде не бързамxD, докато събера точки за пенсия може и банани да събера,знае ли човекxDxDxD.
     
    zlatka90 и Valkaaa76 харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.