Дискусия : Нови пухкави създания

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 1.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

     
    joujoujouj, Doremi, Taira и още 1 човек харесват това.
  2. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    На малцината, решили да го играят, мога да предложа следната стратегия. Зареждате оборите, храните, поите и като са готови оборите или малко преди това, пускате таймера и прибирате. В зависимост от нивото на задачата и времето за изпълнение, ще трябват 1/2 или 1/3 на брой обори от искания на брой гъски.
    Напр. за ниво 1 стигат 2 обора - на първо прибиране имаме 2 гъски и на второто след 3-4 часа (в зависимост от храна, вода, бонуси, цвят обори), ще станат другите 2.
    Подобна стратегия се прилага за всички куестове, в които се иска брой животни или брой продукти за определено време, ако нямате оранжев или червен обор.
     
    Famine, Мариана07 и pineapple87 харесват това.
  3. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    В официалното съобщение пише, че евента ще ме подготви за развъждане на гъските. О, БП, Благодаря ти, 6 бр. суперхрана ще е огромен старт за всеки от нас!
    Въпреки това, ще го играя - за спорта!
     
    tutifruti9 харесва това.
  4. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Няма ли да ни оставят малко на мира с тези евенти. Ама този пък си е просто покана за почивка.
     
    Снежинка харесва това.
  5. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Хм! Гледам го новия временен куест и досега не съм виждала по труден и в същото време прекрасен и невероятен куест! :eek:
    И тамън си мисля как и откъде да го почна и да мисля нови стратегии при такава трудност - се оказа че съм го приключила. o_O xD
     
    черешка харесва това.
  6. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз ще го играя, за спорта. Приключих с единия, днес ще изиграя и този, ей тъй, за да имам нещо да си цъкам.

    ПП А да питам, какво ще рече в календара 30 дни до началото на лятото, че само за 1 ден ще има евент, или да очакваме обратното броене за кораловия рив, па ако е така, нали България нямаше да участва в старта? Нещо съвсем се хвърлих в някакви филми с това еднодневно събитие, за което никой нищо не споменава.

    Пък и пълнолуние 4 дни, това пак ще да е някакво нововъведение, че не ми се вярва, да са помислили от БП за тези дето нямат шанса всеки път да хванат пълнолунието за 24 часа.
     
  7. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Привет, колеги фермери с трайни навици! :) Здравейте и добри спортисти! ;) Казват, че навикът бил втора природа, а пък спортът е здраве. Та за да се предпазя от тези изкушения, реших тези дни да не стъпвам в града - бобри бол, построиха ми непреодолима стена! :p
     
    lekence, pif4o335 и tutifruti9 харесват това.
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А аз открих тайния замисъл на този куест - да се образува оборска тор, че да има на пазара за следващия куест.

    П.П. Навикът надделя и наредих едни къщички... Явно бобрите при мен не са се потрудили достатъчно.
     
    Мариана07 и tutifruti9 харесват това.
  9. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Няма да е еднодневен евент а по-скоро награда за навика с ежедневното влизане. За обратно броене не съм чула ам ме хвърли в размисъл :eek:

    За пълнолунито може след толкова мрънкаме от всички страни да им е дошъл акъла, ама ..... докато не се яви официално да не ги хвалим.
     
    tutifruti9 харесва това.
  10. maikazaika13

    maikazaika13 Прохождащ

    Аз пък предлагам друга стратегия - зареждате 32 обора гъски, 2 зайци,2 овце и 2 прасета. И когато са готови стартирате всяка задача и обирате необходимия брой обори за нея.
     
  11. milka_k6868

    milka_k6868 Активен автор

    и аз така направих но купих 12 обора гъски,и сложих и другите обори на овцете,зайците и прасетата,и куеста го приключих тази сутрин към 10ч,
     
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Или 32 обора гъски и по един "омразен" (паднал ни се от някакъв тайнствен обор) оранжев, червен или розов от другите, но все трябва да "синхронизираме" времето, за което оборите са готови, да не вземем да загубим ценни минути ;):p:).
     
    Мариана07 харесва това.
  13. cochonou95

    cochonou95 Подрастващ автор

    За преминаването на всички задачи в този ивент, ако не се използва супер-храна (то няма и смисъл да се хаби), са необходими поне 4 обора. Всеки преценява колко да си купи. На мен мястото винаги ми е малко и оборите ми обикновено "мухлясват" в менюто.
     
    Мариана07 харесва това.
  14. desi232

    desi232 Посланик

    и аз ще го за играя по навик.да има какво да се прави:oops:xD
     
  15. lekence

    lekence Активен автор

    Хм.......:eek:
     
  16. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Хич недей да се чудиш! :p Споделих стратегия, но за някои вече е прекалено късно да се възползват ;)
     
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    xDxDxDПрава си, късно е чадоxDxDxD.
     
  18. desi232

    desi232 Посланик

    забелязах те ли че на куеста за гъските пак няма звезди-.->:(
     
  19. bilq76

    bilq76 Познавач

    никъде не е споменавано че ще има звезди, особено за такъв елементарен куест:p, защо не са спрели звездите на "океаните" и пак доста играчи няма да го завършат:(
     
  20. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Този куест е със символични награди и главната му цел е да се подготвим или набавим материал за идващата селекция.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.