Дискусия : Неонови обори II

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 7.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. nadetonadeto

    nadetonadeto Подрастващ автор

    И аз имам проблем. Приключила съм куеста,всичко от неоновия магазин съм закупила,едната редица е активирана, а другата не приема заека, а го имам в склада. ID 2824761
     
  2. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Пилето, козата и заека се взимат от неоновия магазин срещу катинари, редичката също от там.



    [​IMG]
     
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    завършила си всички задачи и си взела наградите от тях, но нямаш закупен реда от магазина на събитието, както и декорациите му... Задачите от евента са по два броя, едните се взимат по време на изпълнение на задачите, а другите се взимат със сърца от запълване на барометъра.

    здравей, в склада имаш неоново пиле, а не заек....
     
  4. nadetonadeto

    nadetonadeto Подрастващ автор

    Да, вярно, грешката е моя! Няма ми заека,а ми пише,че всичко е разпродадено в неоновия магазин!
     
  5. Styx

    Styx Guest


    ако не ти достигат сърца за даден предмет същия седи в сиво. виж дали имаш нужните сърца за закупуването му. за заека иска 50 бр.
     
  6. bubka87

    bubka87 Стажант

    Аз също имам проблем- не мога да кача нищо в редичката Неонови обори 2, а ги имам в склада. Моля за проверка- ID 8385836
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    нямаш достатъчно сърца, за да купиш някоя декорация, затова бутоните за купуване са неактивни. Ако закупиш реда, изписва, че е разпродаден, понеже може да се купи само веднъж, но декорациите могат да се вземат многократно, стига да имаш сърца...
     
  8. bubka87

    bubka87 Стажант

    Там е работата,че пише- Всичко е разпродадено!
     
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    купила си всички декорации, но не е купен реда с облаци...


    bubka.png
     
    Последна редакция: 12.1.16
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    Пише така, защото нямаш сърца.Ако имаш необходимият брой сърца, тогава можеш да купиш нещо от неоновият магазин.
     
  11. bubka87

    bubka87 Стажант

    Благодаря!
     
  12. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    заека го имаш, всички декорации си взела, но не си купила реда, за него се искат 50 сърца.
    Отговора, който съм дала и си копирала не е за теб, а за друг играч:)
     
  13. nadetonadeto

    nadetonadeto Подрастващ автор

    Благодаря за съдействието! Приключих!
     
  14. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Това ли виждаш?
    [​IMG]

    Къде е надписът "Всичко разпродадено"? Появява се след като се закупи редичката, защото може да бъде закупена само веднъж. Неоновите пиле. заек и коза са с "неразрешени" бутончета, т.е. сиви, понеже (както се вижда) нямам достатъчно любовни катинарчета за тяхното закупуване. А те могат да се закупят многократно, пише го и във ФАЯ за събитието.
     
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Още доста колеги ще се оцъклят май на тоз евент xD,докато свърши още доста ще се понапълни темата тук...с един и същ проблем де.
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  16. cvetidd

    cvetidd Стажант

    здравейте бих искала да попитам лед кат съм направила всички задачи защо ме връша обратно в задачата
    а аз съм ги приключила взех и неоновите обори и неоновите фигурки и редовете и пак ме връща обратно
     
    Последно редактирано от модератора: 14.1.16
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    поразгледай постовете над твоя, със сигурност в някой от тях се намира отговора и на твоят въпрос.:)