Дискусия : Неонови обори II

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 7.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Styx

    Styx Guest

    здравей, за да отвориш реда "Неонови обори I" трябва да предадеш 80 сърца в прозореца на събитието.
     
  2. mimiruse

    mimiruse Прохождащ

    Точно така. Предадох 80 сърца и вместо "Неонови обори І", се активира "Неонови обори ІІ".

    И в момента имам активен Ред в небесната градина, на който трябва да поставя неонови кокошка, коза и заек, но за тях няма да имам сърца, с които да ги закупя от магазина. Имам другите три неонови предмета, а нямам необходимия за тях ред в небесната градина. Т.е. давам 80 сърца за Ред "Неонови обори І", а получавам Ред "Неонови обори ІІ"
     
    Последно редактирано от модератора: 11.1.16
  3. Styx

    Styx Guest

    погледни дали нямаш още един ред. по принцип се виждат и двата реда, но ако не си отворила единия или не си закупила другия същият е неактивен и като цъкнеш на него те препраща към прозореца на събитието. при теб става ли такова нещо?
     
  4. mimiruse

    mimiruse Прохождащ

    Имам същия проблем и очаквам да го отстранят. Получих неонови предмети, а ми се активира следващият ред от Небесната градина и сега не мога да ги поставя.

    И двата реда се виждат, но се активира "Неонови обори ІІ", вместо "Неонови обори І".
     
  5. Styx

    Styx Guest

    ще предам на колегите да погледнат какво точно става и като имаме администратор на линия ще направи проверка.

    П.П - mimiruse, ще те помоля да не пускаш по два поста един след друг, а просто да ползваш опцията "редактиране".
     
  6. mimiruse

    mimiruse Прохождащ

    Моля да ме извините. Исках да обясня подробно. За първи път пиша във форума.
     
  7. Styx

    Styx Guest

    няма проблем :)
     
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    я натисни катинара под задачите, съмнявам се, че си купила само единия ред, ако е така ще ти иска катинари и лентата отдолу няма да е на 80
     
  9. mimiruse

    mimiruse Прохождащ

    Реших си проблема. Върху не активирания ред "Неонови обори І", сложих предметите, които получих от първите три задачи, и той автоматично се активира. :)
     
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, както виждам си успяла да качиш декорациите на реда и си го активирала. Дригият ред не е активиран, а е в "специални", т.е. намира се в най-горна позиция от всички поредици с облаци, които са предложени за купуване. Ако кликнеш на декорациите му, те ще те отведат в прозореца на събитието, за да си купиш целия ред.

    неактивиран е, защото е нямало декорации по него. Не можеш да сложиш други декорации на тези облачета, а само от събитието...
     
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От както съм отворила небесната градина, играя всеки куест с редчета, копам и получавам, но този път видях по-голям зор от копането:mad::mad::mad:, много храна отиде на вятъра с тез катинарчета.
    Помислете и за нас фермерите, поне редовете пуснете безплатноxDxDxD.
    След загубата на доста животни, храна и парфюми и аз светнах 2 неонови редаааааааааа.
     
  12. mimiruse

    mimiruse Прохождащ

    Когато си закупих първия ред за 80 сърца, иконката на Ред "Неонови обори ІІ" стана цветна. Това има предвид под "активиран".
    А иконката на "Неонови обори І" не беше цветна и аз на този неактивиран ред сложих предметите от първите три задачи.
     
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Питане - Катинарчетата с натрупване ли са - ако не се употребят да останат за следващия куест.
    И второ - нямам достатъчно катинари за всичко - ако купя редчето пилето и зайчето при следващо отваряне на магазина ще мога ли да си купя козата?
     
  14. *laki*

    *laki* Стажант

    И аз не мога да си сложа неоновата овца, патица и крава. Редицата, където се слагат свети , че е активна, но като опитам ме връща пак на задачата!
    ID: 26057181
     
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Вероятно не си закупил редицата,притежанието на предметите не ти дава право да ги поставиш :)
     
    nefertiti харесва това.
  16. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Първо-Останалите неизползвани катинари след края на събитието ще бъдат обменени за 125 МП + 125 ТО.
    Второ-ако закупиш реда сега,ако някога бъдат допуснати до подарък и търговия декорациите и ги намериш ще можеш да ги наредиш там.Ако съм разбрала правилно "следващо отваряне на магазина"-в друг куест за сега няма да има такъв магазин.
    Здравей,
    реда не закупен -80 катинара.
     
  17. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей,
    трябва да закупиш неонови кокошка,заек и коза от магазина за другия ред.
     
  18. milkoga1

    milkoga1 Господар

    С тези два почти еднакви реда,този път наистина е доста объркващо.Аз самия също се обърках в началото,уж отворих единия,пък то се оказа другия ред....Като гледам масово се случва,а ако си ниско ниво и едвам си изкарал сърцата със селекция за единия ред и в объркването си вземеш предметите за другия ред???Пиеш една студена вода,имаш ред без предмети и предмети без ред,доста глупаво замислено,твърде объркващо.
     
    georgiev, lion8080, tiger_207 и 6 други харесват това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Нищо ново под слънцето.
    Според мен, трябваше да се играе най-напред за реда с крави и овце и след като го вземе човек, тогава да се появи другия ред.
    Аз взех реда за 30 катинара, изиграх куеста, опитах да сложа цъкалките и провал, още 80 катинара:mad:, добре, че този път имах малко повече храна:mad::mad::mad:.
     
  20. didka76

    didka76 Прохождащ

    Здравейте,имам нужда от малко помощ.
    Приключила съм куеста,всичко от неоновия магазин съм закупила,едната редица е активирана ,но на другата не мога да поставя нищо, в момента когато цъкна на него ме праща в куеста.Неонови обори I е с наредени анимации и е активиран,но в склада имам още една неонова крава,овца и патица вместо пиле,коза и заек които да поставя върху Неонови обори II.
    ID: 42168610
     
    Последна редакция: 12.1.16