Дискусия : Неонови обори II

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Styx на 7.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Styx

    Styx Guest

    единият ред се закупува от прозореца на събитието, долу в ляво има бутон "към неоновия магазин".
     
  2. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    :D на всеки ПиТ ги проверявам да не е бъгясала системата и номерът да стане, че си точа зъбите за едно лалогулденово.
     
    Sputnik-v.1.1 харесва това.
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ма тя болката ти малка аз са точа за повече:cry:
     
  4. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    В крайна сметка успях да събера 520 манджа за двата реда с помощта на един S пакет :music:,
    така че тези убавци ще ги разменям - дай боже.:oops:,

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Sputnik-v.1.1, Глезанка и olinka_90 харесват това.
  5. desi232

    desi232 Посланик

    и аз съм готова,остава ми да събера още 90 бр катинара за магазина
     
  6. tani1980

    tani1980 Полубог

    За приключването и аз съм готова... Но не ми хареса това извиване на ръце за кинти. Да вземат малко да се поспрат с тия куети и евенти за селектиране, че взеха да минават границата.Направо почнаха да се уливат.
     
    Sputnik-v.1.1 и Глезанка харесват това.
  7. desi232

    desi232 Посланик

    и този куест е в историята
     
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ма колко е тихооо кто нема изкачащи чак толкоз плътна тишина с нож да я цепишxD
     
  9. riomde

    riomde Активен автор

    ПАРИ, ПАРИ И ПАК ПАРИ
    ТОВА ЩЕ Е ДЕВИЗА НА БП, НО ТОВА БЕШЕ ПРЕКАЛЕНО:mad::mad::mad:
    ФАЛИРАХ ОТ ВСЯКЪДЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
     
  10. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Хехе и аз така, само че от към стоки и пенита, на този куест се разминах без кеш, доволен съм като се има предвид че си взех и допълнителните от 4 задача без да изхарча и едно единствено гулденче, но счупих кантара на читалището да предавам за зоб. Само да вметна, който има проклети къдрави кукувици, да не се моталеви, ами да отива в читалището, на задача "Операция кукувица" 1 задача, да снася 60 яйца и да си взима супер-зоба, който е точно 105 бр. разбира се ако Ви трябват. Малък съвет за тези с по ниски нива и възможности, все още има време, ако нямате къдрави кукувици.... не отивайте до пазара да ги купувате (скъпи са), дори и обикновени да нямате, няма страшно, трябва да си купите максимум 150бр. обикновени кукувици, трябва ви и малко супер храна (20 бр.), ако нямате огледайте другите куестове какво ви искат и какво имате налично да дадете за да съберете тези 20бр СХ, трябва да побързате че бума свършва а той ще ви спести време и пари за да се докопате до тези 105 бр. Значи, трябва ви 1 розово желе (да изядете), около 40-50 бр. обикновени кукувици (за да получите 20 къдрави), по 3-4 парфюма на селекция, и воала вече имате 20 къдрави с които да докопате първите 25 бр. СХ, после повтаряте и спирате когато сте натрупали необходимият брой катинари за да си вземете липсваща цъкалка (или допълнителна)
     
    Последна редакция: 10.1.16
  11. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    :eek:
    Как фалира реално или виртуално ...или и двете?
    Ако е второто не се притеснявай аз го правя непрекъснато. Събирам пари после ги изхарчвам до стотинка - женска ти му работа. xD
     
    Последна редакция: 10.1.16
    mell, sm0uk3r71 и desi232 харесват това.
  12. desi232

    desi232 Посланик

    и аз съм така,останах с 30 супер храна и 1млн и нещо мп.сигурно съм изхарчила над 400 храна
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Че то с милиончето си си богаташка xD. Друго си е да се докараш до 10-20 хил.
    (И аз не успявам да трупам, правя мп и веднага намирам в какво да ги вложа.)
     
    desi232 харесва това.
  14. desi232

    desi232 Посланик

    гледам да не падам под 100к че трудно ги събирам после :)
     
  15. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Покрай тоя куест някои неща са с безбожни цени - напр. лебедите на моя пазар гонят 80 хил. Чудех се защо - ама май намерих отговора, от куеста с лебедите се взема 40 СХ.
     
  16. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Точно така , аз също се изръсих за лебеди ,/ не много, защото се усетих и си ги взех преди да се качат цените :p/ а жълтият тромпет го беше хванала липсата.
     
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Моята равносметка....май вложих по вече в този евент,отколкото ша получа :p,днес трябваше да възстановявам доста загуби,не че се оплаквам де,ама с тези селекции....на мен ли не ми върви,такива ли са и за другите...А другото което установих,защото досега не се бях заглеждал,но се оказа че се изкарват по вече пари от по малките селекции.
     
    georgiev и lion8080 харесват това.
  18. riomde

    riomde Активен автор

    Само виртуално, реално съм фалирала отдаванаxD, ако чакат аз да им давам пари за играта, ще си останат с чаканетоxD.
    Но този път изхабих 600-700 супер манджи , не бях го правила до сега.
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Винаги има първи път xD. На мен това ми се случи с първите кукувици, но си бях наумила да ги изиграя и не съжалявам. Този път минах с минималното необходимо, т.е. 520 минус това което се взема от куеста, само 2-3 селекции отгоре направих. Но и ми поостана някакво неголямо количество СХ.
     
  20. mimiruse

    mimiruse Прохождащ

    Здравейте! Имам проблем с Редовете в Небесната градина. След приключване на основните три задачи, ми се активира Ред в Небесната градина "Неонови обори ІІ" вместо "Неонови обори І". По този начин няма къде да сложа спечелените неонови овца, крава и патица. Ще съм благодарна, ако оправите това недоразумение. :)