Дискусия: На червения килим

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.4.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    На червения килим

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG] [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Значка за бозайници
    95​
    Значка за птици
    95​
    Значка за земноводни
    37​
    Значка за членестоноги
    40​
    Пуканки
    2​
    + по 1 бр. определени селектирани животни, но и немалко количество селектирани/животни като стойност
     
    [[Fermerkaa]], Bamze и .TAINNA. харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Няма да бързам. Ще чакам намаленията. Надявам се до края да ги пуснат :)
     
    Bamze, *Aleksa* и ka-linka харесват това.
  4. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    Еднократно ли може да се спечелят предметите?
     
    Bamze харесва това.
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    да предметите се печелят само от запълване на барометъра по средата..
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., Bamze и още 1 човек харесват това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя заради сандъците Пиколо, но и други награди ми харесват (супер храна, ЛГ, сандъци с бонуси и т.н.). За реда и предметите ми е все тая, но ще ги имам, поне така възнамерявам, ако не ми мине котка път. Храна имам достатъчно, мисля че около 500 ще ми стигне, направих ревизия на необходимите селектирани и три нямам, едното вече се прави, другите вероятно по време на селектирането ще се паднат. Нямам намерение да чакам, утре ще го изиграя, защото утре ще имам време, а после не се знае.
    Приятен следобед, фермери!
     
    Последна редакция: 20.4.22
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., ka-linka и 2 други харесват това.
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Защо няма да може да се предават баха животни в съпровождащият куест ? 5 000 000 е базовата стойност общо на нужните животни от осн.ферма, някой дали се запита, колко кокошки са нужни за тази стойност ? А какво да кажа за чинчилите (понеже са с най-високата стойност) от тях трябва "само" нищожната бройка от 1 927 бр.!!!!! Сигурно някой ще каже, че може да вземеш реда и без куеста, но най-сладките награди са след пуканките.
     
    Последна редакция: 21.4.22
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Много се чудих дали да го играя. Имам животни и храна, не е кой знае какво реда. Можеше да дадат по 2 цъкалки с 50/56 по нивото, но каквото-такова. Залагам селекциите и ще го изиграя днес (као не ми мине черна котка път). Че идват светли празници и не смятам тогава да се занимавам с фермата.

    П.П.1. Имам една молба - Ако е възможно, когато има ивенти с такива дълги таблици, да са във вид на екселски таблици, по-лесно се търси в тях. Мисля, Муши беше слагала инфо за ивенти така и беше много по-удобно!

    П.П.2.
    Да, и аз останах изненадана, когато прочетох инфото. А бях заложила на животни от Баха.
     
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Предполагам,защото могат да се предават селектирани животни ,а имаме сандъци ,които дават такива отделно като селектираш за значки остават селекции,които може да набуташ в куеста освен това пак от сандъците излизат разни животни отговарящи на дадена категория.
     
  10. buba62

    buba62 Главен болярин

    В моята фермичка няма много излишни селектирани, имам доста недовършени куестове в читалището. Но от падащите се от сандъка с преданост са ми останали излишни шарани целувачи и ще ги използвам и колкото не достига ще допълня с чинчили, които постоянно отглеждам в една менажерия точно за такива събития.
    Боядисахте ли яйцата? Хубав ден, фермери!
     
    tanyamery харесва това.
  11. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Мисля че не може да вземеш реда без куеста. За реда трябват 200 изпълнени задачи. От ляво 75 + от дясно 75, прави 150. Поне първо ниво трябва да се изпълни.
    И да не сбъркам : Членестоногите са пеперуди и пчели , а земноводните са жаби и дъждовник?
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И скорпиони.
    :)
     
    mimi123123456, [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Ще играя със сигурност, имам селектирани жаби и риби за предаване, те не са ми проблем. Ама.. търпеливо ще изчакам инфото утре, може да грейне някое намаление за неделя, да икономисам малко манджа.
     
    Bamze и dedoto харесват това.
  14. terazinni

    terazinni Напреднал

    Дали? ;)
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За уикенда не се надявай на нещо по-различно от днес. Само на някой час в самия край на събитието можеш да се надяваш, но във време, неудобно за работещите със стандарно работно време.
    ;):)
     
    .TAINNA., ka-linka и milena7004 харесват това.
  16. terazinni

    terazinni Напреднал

    Ясно, то в такъв случай пък няма на има ББ. Май по-добре още днес да забравя за куеста. Един час работа е.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ще, ще. Но повтарям - в неудобно за голяма част от работещите време.
     
    *Aleksa* и .TAINNA. харесват това.
  18. terazinni

    terazinni Напреднал

    Започвам да подозирам 11-15. :) Чакат ме много слекции, така че мисля да си оставя и за тогава. Но куеста ще свърша днес.8) Светли Празници на всички ви! :)
     
    .TAINNA., mimi123123456, Bamze и още 1 човек харесват това.
  19. ТИН

    ТИН Обитател

    Къде да я търсим тази "мишка с перушина"? В селекцията я няма !
     
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    .TAINNA. харесва това.