Дискусия: На северния бряг

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 15.9.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, няма за какво. Приятна игра!
     
  2. dd88dd

    dd88dd Подрастващ автор

    Уважаеми колеги не ви ли се струва, че 75 броя перо за писане са прекалено много за точките които ще дава скапания ред?
     
    emcho67 и -Защо- харесват това.
  3. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    не са малко.особено ако се купуват от пазара.при мен започват от 400 000 пенита бройката.а ако ги имаш голяма работа.даваш ги еднократно и ги забравяш а реда го береш ежедневно. нито бройките на растенията нито изскачащите са проблем.куеста ме устройва.
     
    bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  4. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Малко или много не определямя ние правилата. Хванали сме се на хорото и скачаме според музиката, като не ни харесва се пускаме и чакаме следващата песен. А иначе ми остана да събирам скокливците.Този път бях късметлия вчера 100% плевня,днес 200% ръснах малко супер тор и сега чакам да падат чукове и наковални:D
     
    bubolina8, DAN63, ПЕПЕЛЯШКА и 5 други харесват това.
  5. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    И на мен ми се падна също200% и сега само да събера изкачащите и съм готова като никога предсрочно;)
     
    kakata13 харесва това.
  6. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Доволна съм, че успях да завърша предсрочно евента, но още по-доволна съм, че успях да се възползвам на 100 % от бързите работилници, без това да окаже негативен ефект върху приключването на текущия евент.
     
    kakata13, mimi123123456 и [[Fermerkaa]] харесват това.