Дискусия: На лов за великденски яйца

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 4.4.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    На лов за великденски яйца

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ред​
    всичко вляво
    Цветни четки
    21 560​
    23 870​
    Сироп от праскови
    1 372​
    1 519​
    За останалите награди - зависи от умението на играча да се справи с мини играта.
     
    Bamze, bomberabg, milena7004 и още 1 човек харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Ще поиграя. Цел минимум за мен са всички награди вляво. Цел максимум - всички награди. Времето ще покаже дали ще се справя и дали ще намеря достатъчно време за играта.
    Приятен ден, фермери!
     
    bomberabg харесва това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    На пустото до утре сеем растение за текущо събитие, пак от него утре в 15 часа ще събираме изскачащи за ново. БП пак пришпорва нещата.
     
    shiky, [[Fermerkaa]], dedoto и 3 други харесват това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    С две реколти след разсяване се събира растението от пустото поле,преди да си легна обирам едната реколта и утре сутринта другата и куеста е готов.Сутринта сея оранжева теменуга която ще е готова преди 15 часа.
     
    червената_шапчица, ka-linka и .didi2002. харесват това.
  6. .water.

    .water. Обсебен

    Наградите ,които са в зависимост от точките спечелени от една игра еднократни ли са?
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Да, еднократни са. Също така се вземат постепенно, т.е. може да си направил 50 000 точки от една игра, но да не успееш да ги направиш в момента, в който се играе за тази награда. А за коя от тези награди се играе, се вижда при стартирането на мини играта, т.е. се виждат необходимите точки за вземане на следващата награда от тази скàла.
    Приятна вечер!
     
    .water. харесва това.
  8. Аз направих 1,5 реколти със СТ след разясавнето и след това сложих амарант с мармалад и тор за утре. Успех на играещите!
     
    -niksan- харесва това.
  9. .water.

    .water. Обсебен

    О благодаря сега вече разбрах не,че ще ги направя точките ама да знам:)Приятна да е и твоята вечер.
     
    mushnu4ka харесва това.
  10. buba62

    buba62 Главен болярин

    Започнах с нахут, значи почти без подготовка, но си бях оставила за изиграване VI куест за днес, че затова.
    Но докато сея растенията за това събитие ще разхождам Харитата и ще наваксам, мисля. Няма да се оставя да ме спънат някакви си изскачащи xD, все пак съм стар играч, не съм новобранка.
    Приятна игра, фермери! Успешен лов на великденски яйца!
     
    fermer4o888, maqpan4o и ka-linka харесват това.
  11. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Изиграх 7 игри и резултата ми е 300 000т...ако запазя този резилтат при изиграване на мини игрите ще са ми необходими 70 игри за да завърша лентата в дясно. Т.е. двойно растение и падащи.
     
    Bamze, .didi2002., DILQNADELI и още 1 човек харесват това.
  12. А помощ предлагаш ли? :p
     
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    До утре сутринта взимам реда и приключвам.Игрите ще ги изиграя без да ме интересуват точките от игрите.След това просто запразнявам за празниците.
     
  14. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Снощи ми се наложи набързо да приключа с растението и изскачащите, но удоволствието с игрите ще си го оставя за уикенда. Ако ми писне ще направя като -niksan-.
     
    Bamze, .didi2002. и -niksan- харесват това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Мноооого ми харесва начина ти на мислене! И аз така, но редчето ми ще е малко по-късно :)
     
  16. buba62

    buba62 Главен болярин

    [​IMG]
    Щом стигнах дотук, значи би трябвало да стигна до самия край, ако нещо непредвидено не се случи.
    Успешен лов, фермери!
     
    koteto9, .water., fermer4etoo1970 и 4 други харесват това.
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    Със 74 игри приключих. Личен рекорд - 82510. Миналия път, с чудовищата, се тутках, тутках, та завърших един час преди края на събитието, та сега гледах да няма такъв адреналин. Ама и тогава мноооого ги мислех как да ги наредя, а сега - малко джаста праста си беше. Целта ми беше блатната костенурка, че си нямах, ама го добутах до края.
    Успех!
     
    DILQNADELI, buba62, fermer4etoo1970 и 2 други харесват това.
  18. buba62

    buba62 Главен болярин

    Нареждам се между приключилите.
    Очакванията ми бяха за повече по-голямо копане, доволна съм, че се получи с по-малко игри.
    Мога вече да се заема с отглеждането на много еноти, а покрай тях и повечко червенобузи костенурчета ще отгледам, за пръв път имам готовност с храна и ще направя през уикенда моментно отглеждане на животни.
    Приятна вечер, фермери!
     
    Последна редакция: 7.4.23
    ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА, fermer4o888 и 3 други харесват това.
  19. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Малко преди края успях и аз да приключа, със 70 изиграни игри.Успех на тези,които не са се отказали.
     
    Bamze, staneli, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Отдавна приключих, но ми бяха необходими 79 игри.
    Максимумът ми е близо 100 хиляди, направен с първата игра. Така и не успях да го подобря.
     
    staneli, ka-linka и milena7004 харесват това.