Дискусия "Надхитрени" - унгарски евент

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 17.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    да, с тях зреят за нула време и събираш фъркатите
    пп все пак ресурса на фермата е важен- с тора
     
    Последна редакция: 22.7.15
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От загадъчните от куеста - киви, трънка, амхерстия и тамаринд, доволна съм.

    В парника, например култивирани карамфили - намерен и акивиран бонус за по-бързо действие на супер тор.
    Култивиране на растения - инфо.


    А допълнителен плюс от използването на мигновеното поникване е изскачането на сол, захар и т.н. Малка компенсация за изхарчената супер торxD.
     
    Последна редакция: 22.7.15
  3. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Пълно безобразие!!!!
     
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    щом са на слота ги ползваш при всяко засяване ;)
     
  5. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Благодаря на sm0uk3r71 за помощта мнооооого :):):).
     
  6. d_topalska

    d_topalska Прохождащ

    Някой има ли проблем с обирането на растенията от събитието, при мен само се въртят слънчогледи и не може нищо да се обере
     
  7. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Проблема е при всичко от унгарския евент. Чакаме решение :(
     
    Valkaaa76 харесва това.
  8. kosdas

    kosdas Анализатор

    получих си поредната порция нарове и бразилски орехи плюс карамбола и 3 тамаринда кога трябваха никви не се падаха сега ще гии правя на компот или на неква екзотична салата
     
    MARV3000, черешка и Valkaaa76 харесват това.
  9. bibka70701

    bibka70701 Стажант

    Понеже бях на почивка и не успях да взема реда, искам да попитам има ли начин с гулдени
     
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    засега няма такава възможност за закупуване на реда от събитието /ако говориш за него/, ако става въпрос за реда, който беше на разпродажба - https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Нов-ред-в-Небесната-градина.12495/, също няма възможност за закупуване вече.
     
  11. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Този евент ми беше много симпатичен и много съжалявам , че не можах да го довърша - времето за него беше много малко ! Това ме провокира да предложа идеи : 1. В читалището да има картотека на отминали евенти , които да могат да се преиграват отново /явно има такава възможност , щом комиксите могат да се преиграват/ ,а вече имаме и други евенти ,които могат да се играят повече от един път ! 2. В пощата всеки играч да получава, като подарък за рожденият му ден посочен от него подарък.
     
  12. ninak58

    ninak58 Стажант

    Благодаря за отговора.