Дискусия "Надхитрени" - унгарски евент

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 17.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не само кранчето отпуснато и малко са бройките,аз на първо обиране ги събрах бройките:)
     
    Последна редакция: 21.7.15
    sinsi88, черешка и Valkaaa76 харесват това.
  2. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Тююю, ама всеки евент едно и също! Времето ни малко, изскачащите ни малко, растенията много... Защо всички са се втренчили в бройките? Разбира се, че ще е трудно - всички работим, не всеки има достъп до компютър през деня, ама амбициите са ни големи и рано или късно отваряме кесиите. Нали това е идеята на "безплатните" игри?! Лично на мен икономически ми стигат силите до някой sms, но двама мои съседи например купуват винаги най - големите пакети от всичко, имайки се в предвид, че аз получавам често подаръците за съседи в пакета. За тях е направена играта, немците не се интересуват от въшки като нас. По - добре се фокусирайте върху проблема със забиващата игра и там мрънкайте, отколкото да плюете срещу вятъра - безмислено е!
    Иначе мнението ми по въпроса с евента - ако човек е в отпуск и мисли, че това е най - добрия начин да използва свободното си време, евента се минава лесно.;)
     
    nefertiti, milkoga1, черешка и 7 други харесват това.
  3. denislav4o216

    denislav4o216 Напреднал

    Вие сериозно ли?????????????????? 48 часа за толкова неща????!!!! А за ония гъски 6 дена! Като куеста им се прави за максимум 2! Нямам думи......разочарование.................................................
     
    trol4o1, черешка, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  4. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Къде щеше да ги заболи, ако отпуснеха 4-5 дни, та нормално да си изпонасадим събитието?!
    То бива пробутване на кошници и торове, ама верно "за ония гъски 6 дена", а тука - да не се ляга xD
     
    denislav4o216, черешка и Valkaaa76 харесват това.
  5. raycheva75

    raycheva75 Младши експерт

    Но да не забравим че са ни отпуснали съвсем малко отдих от събития - в петък се очаква ново събитие. Сега наливаме всичко и после повечето които са на ниски нива ще издъхнат съвсем.
    А за това събитие аз не си давам много зор.
     
    denislav4o216, черешка и Valkaaa76 харесват това.
  6. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    от стръкчетата -скоруша и ковхай, другото .........ясно, от оборите ........пак ясно
     
    0246, черешка, FrozenKiss и 2 други харесват това.
  7. 0246

    0246 Обитател

    О, това е супер! На мен ми се падна бъз и гуава :wuerg:
     
  8. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Още малко и приключвам с куеста, остава да видя какво ще ми се падне от тайнствените обори. :)
    На всички които още не са го завършили - Успех! :)
     
    .Юлия1984., черешка и vanko22 харесват това.
  9. desi232

    desi232 Посланик

    може ли да ми обясните как за ден и половина се правят 10000 растения >:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(>:(:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:защото колкото и да го мисля и смятам не става:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    Някъде беше обяснено, скоро го четох. Ако не се лъжа Калина го беше писала. Ти уж все си във форума пък си го пропуснала, да не повярва човек. На плодородни полета и разните му там бонуси.
     
    pif4o335 харесва това.
  11. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Здравей!
    И аз преди се чудех и се маех като теб. Не им се дразни! Все пак това не е състезание. По-бавно ги приключвам кеустовете, но пак по-добре от нищо.
    Не използвам тор след първите разсаждания, а направо продавам за МП-та. А сегашния куест ще съм приключила утре сутринта. 8):):);)

    Пробвала съм в други ферми на плодородни полета и не става цял евент да изиграеш. Не плащам за супер тор и за Мимината тор също - може това да е причината.
    Моля някой да я сподели подробно тази стратегия.
     
    Последно редактирано от модератора: 22.7.15
    desi232 харесва това.
  12. desi232

    desi232 Посланик

    ако си мислиш че не съм ги размножила с супер тор и разните му бонуси,всичко съм направила.ако не знаеш плодородните полета взима по две.а те са по 5 бр на растение.аз работя по 8 часа през делничните дни.ставам в 6;30ч и се прибирам в 17;45ч и за това време което ми остава няма как да се направят 10000 бр
     
  13. tani1980

    tani1980 Полубог

    mushnuk каза:
    А, за 4 часа и с разсаждането барабар могат да се направят 2000 бр.
    Ами първо обиране - 90 бр., на второто вече са 810. И на третото са над 2000.
    Първа и втора реколта на големи полета с мими тор, третата вече на малки поленца, и трите засаждания с вода, тор и супер-тор. И преди саденето Чатни, Щолен и Самата невинност. А и една редичка има за увеличаване на ефективността на супер-торта.​
    Те за изскачащите говорят.
    Айде стига вече надцакване тука, кой е по-по-най и кой от кого знае какво. Хората 100 стр изписали по чуждите форуми. Само тука се крие.
    Трикът е съвсем прост - мигновено поникване. Супер тор -50%, с руната на дървото -60%, щолен и невинност -15%, редът от топа -5% и с култивирано растение -25% общо става ефективност на супер тор -105% и растенията поникват мигновенно на плодно поле. Изскачащи - на корем!


    А сега чети, ако си го пропуснала.
     
  14. desi232

    desi232 Посланик

    благодаря ,но коя е тази руна на дърввото
     
  15. tani1980

    tani1980 Полубог

    [​IMG]

    Тази е.
     
  16. Kalina_A

    Kalina_A Активен автор

    Мигновеното поникване става само с култивирани растения и реда от топа. Куеста го изкарах точно за 12ч, но със супер тор, щолен и невинност (понеже не исках да губя още едно бране на цъкалките) :)
     
  17. ninak58

    ninak58 Стажант

    Би ли обяснила какво е култивирани растения?
     
  18. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Калина, моля те покажи ми кой е реда от топа?

    А другата съставка бонус от култивирано растение я знам, но още в началото на въвеждането ѝ не ми хареса и никога не съм я ползвала.
    Ще пробвам някой път...
     
    Последна редакция: 22.7.15
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    за мен това е най- добрата комбинация от бонуси и 3та действат едновременно, може да закачиш и 4тия за ефективността на водата с 8% +10% на обикновената тор
    http://prikachi.com/images.php?images/611/8250611b.png
    50 ТО * нивото
    45 ТрТО * нивото
    5 % по-ефективна супер тор за 6 ч.
    Повторно активиране след 96 ч.

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 22.7.15
    Kalina_A харесва това.
  20. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Благодаря ти отново.
    И този, и предния редове ги имам :D8)

    И още...
    В другата тема получих отговор, че твоите бонуси от картинката важат САМО за карамфилите, т.е. не помагат за събития!
    Така ли е? Защото и аз мисля, че моите са само за рози и карамфили, затова не ги ползвам.
     
    Последна редакция: 22.7.15