Дискусия "Надхитрени" - унгарски евент

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 17.7.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения, относно унгарското събитие!

    Тема FAQ

    [​IMG]


    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама​
     
    nefertiti харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Аз играя, по навик или от скука може би. Но редичка не отказвам, а пък и цъкалките са прилични. А и някакви загадъчни има - за тръпката при излюпването им.

    Необходимо:

    5500x клематис, 5500x шипка, 125x чушчици, 27x огнен пунш (= 216x шипка, 135x чушчици, 270x вода), 50x орехи, 70x черници, 45x патици, 60x пуйки, 60x овце, 50x коне

    Какво може да се спечели:
    49020 ТО, 32350 Тр ТО, 42880 мп, 85x супер тор, 74x Мими тор, комбайн всички опции за 72 ч., 5x тайнствен обор “Лира”, 12x загадъчно стръкче “Рейн”, 12x загадъчно стръкче “Ямайка”, 6x парти врътки, обор за гъски II: оранжев, стикер, 3 цъкалки, редичка за облаците, 36x звездички
     
    mite63, shmatkaaa91, [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Играя всички куести, особено с редички, но от наградите зависи на колко ферми ще го изиграяxD, този ще е поне на 3xDxDxD.
     
    Мариана07 харесва това.
  4. черешка

    черешка Старши болярин

    Наградите със загадъчните обори и дървета са добри - обора "Лира" е до птицечовка, а за дърветата - Рейн е до скоруша, кедър хл,ххл; бахама дърво "Ямайка" е до боабаб , карамбола хл,ххл.
    Единствено предмета "джакузи" си заслужава откъм точки. Предметите са с хубав вариант и за ферма и за остров, доколкото виждам.
    Забелязвам разминаване в наименованието на предмета - термални извори, в 4 задача е записан като "горещи извори". :)
     
    питър_пан, FrozenKiss, mite63 и 8 други харесват това.
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    За момента остават термални, в таблицата ще бъдат коригирани.
     
    черешка харесва това.
  6. milkoga1

    milkoga1 Господар

    брех,ти да не спиш с компютъра?хаха
     
    lion8080, пионерче, georgiev и 2 други харесват това.
  7. baiete

    baiete Болярин

    И аз ще го избутам .
     
    sladost89, sinsi88 и черешка харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Нееее, до негоxDxDxD.
     
    desi232 и Мариана07 харесват това.
  9. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    що се ловите на тая въдица с загадъчни обори и още по загадъчни дървета. времето за което стават и точките които дават са пълна подигравка храната е по скъпа от животните дето ще се излюпят,а супер немския екип ги ака едно след друго станаха повече и от растенията
     
    pif4o335, черешка, MARV3000 и 7 други харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Надяваме се, че най-накрая БП ще реши да включат животни, които нямамеееееееееееееее:mad:, но за съжаление това не се случва.
    Винаги ми липсват по 2-3 обора, а дърветата станаха вече 4 вида:mad:, мисля, че куестите за новите дървета и животни идват преди самите животниxDxDxD.
     
    Valkaaa76, -niksan-, черешка и 4 други харесват това.
  11. anych

    anych Младши експерт

    Ще се играе, а дали ще се стигне до края - е това е друг въпрос :D Бройките уж не са много, но и времето не е много. Добре, че има някое и друго тайнствено дърво и обор, че без да се надяваме на нещо хубаво, няма да има смисъл да ги вземаме :)
     
    черешка харесва това.
  12. черешка

    черешка Старши болярин

    Куеста може да се играе избирателно, само за реда или нещо друго, дали ще се паднат скоруша и боабаб силно е под съмнение, както винаги се надяваш на новото, дава старото. :) Някои са късметлии и оцелват, други не. :)
     
    nefertiti, baiete, vanko22 и 7 други харесват това.
  13. ico86

    ico86 Младши експерт

    ще се играе, но май е малко времето за толкова звънчета, а дано оправят и играта.
     
    nefertiti харесва това.
  14. toni200170

    toni200170 Прохождащ

    много време за куеста цели2 дниа може само един даже и половин може
     
  15. desi232

    desi232 Посланик

    за мен е малко времето,все пак не сме по цял ден във фермите,някой хора работят>:(:mad::mad:и остава само 1 ден:mad::mad::mad:
     
    nefertiti харесва това.
  16. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Имам предложение,като има евенти да искаме отпуск от шефовете!Току що си представих как ще реагират моите шефове,хахахаxD
     
    lion8080, пионерче, georgiev и 2 други харесват това.
  17. desi232

    desi232 Посланик

    хахах аз съм с предизвестие и не могаxDxDxDнаправо ще гледат като ударен от гръм в ясно небеxDxD
     
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Като не може отпуск, поне компютри да осигурятxDxDxD.
     
    milkoga1 и desi232 харесват това.
  19. desi232

    desi232 Посланик

    и направо ще фалират хахха
     
  20. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Абе аз имам компютър,ама време нямам,пък и ми надничат през рамото и представи си да видят как храня кокошките през работно време....xD
     
    lion8080, пионерче, georgiev и 6 други харесват това.