Дискусия: Надпревара в полунощ

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.10.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    От двете полета с оранжева далия и 4 Харита - 250 изскачащи. Нито добре, нито зле.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. buba62

    buba62 Главен болярин

    От две полета с тръстика - 200 (със 16 Хари) и 126 (без Хари).
    Да видим после от растенията колко туби ще изскачат. За начало са достатъчни, поне за мен.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    от растенията, по 44 големи, 5 средни и 16 малки, с 28 хари излезнаха по 47-48 от поле
    Вече съм на малки поленца. После ще кажа колко дава растението
     
    gigi_421 и tanyamery харесват това.
  4. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Първата надпревара е приключена:):):).
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    72+63 от 2х202 поленца с 28 хари
    първия самолет го свалих, обаче сънена забравих да запазя самолетния токен за удвояване. Гъска рошава >:(
     
    elliss_bg, bubolina8 и -niksan- харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Задачата приключена ,заедно с задачата и един куест приключих от високите нива.
     
    .TAINNA., bubolina8, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Светещо гориво ххл за всички награди ли може да се изпалзва? Имам едно, а не ми е активна стрелката за ползване.
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А една стъпка ли остава до наградата? (Не може да се ползва за реда и за стикера.)
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Хич не обърнах внимание една стъпка ли оставаше, видях, че е сивичко и попитах, може и да не е била едничка. Токена го удвоих, там ми разреши, ама преди как беше....знам ли? Снощи някакъв камион обра кабелите по улицата и останахме без нет и телевизия. Това май няма да го завърша /сефте от много години/, та като видях и сивото гориво, се изнервих хептен. На следващата надпревара ще засека, благодаря за подсказката :inlove:. Златна си!
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ама с посребряващи пирги xD.
    Със сигурност не позволява ползването на XXL гориво (т.е. бутонът сивее, неактивен е), ако няма награда "на една стъпка разстояние".
     
    tanyamery харесва това.
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Сигурно е било така, не загледах, че съм още бясна на камиона, а когато прочетох какво си отговорила, вече бях минала стъпки напред и бях изиграла ххл-а. Да беше комбайн, да го ползвам за фермата, а то калпав камион да ми провали игричката.
    24 карата :inlove::inlove::inlove:
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Привет, фермери
    короната нещо ме е замаела, чела недочела, май направих гаф:oops:, колко горива мога да използвам за удвояване за целия евент?
    10 дни в борба са ми се отразили зле:oops:xD.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Чедооооооо, де го лепна това чудо? Колкото искаш, толкова удвоявай, гледай да удвоиш токените задължително, другите - по желание на клиента. 5 токена ти трябват, да да отвориш всичките поленца, а се печелят само 3 без удвояване.
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    В смисъл, 2 броя за целия евент, не мога да повярвам:oops:, голям гаф>:(.

    Не разбрах, но ПЕПЕЛЯШКА е коронясана и под карантинаxD.
    Благодаря, успокои ме.
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    В 1-ва, 3-та и 5-та надпревара можеш да спечелиш по 1 самолетен токен. А трябват общо 5.
    Т.е. на две от трите места трябва да ги удвоиш, за да станат 5. (По твой избор къде.)
    Има и едни 5 лг, и тях можеш да удвоиш.
    :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Благодарско, точна както винаги.
     
    .TAINNA. и bubolina8 харесват това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля и бързо оздравявай!
    :):):)
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Старая сеxD.
     
    Последна редакция: 16.10.20
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  19. .water.

    .water. Адмирал

    4 тия самолет горната писта има Изобилие от практични стоки IV и това може и се удвои дава чат -пат лалота .
     
    tanyamery, mimi123123456 и .TAINNA. харесват това.
  20. buba62

    buba62 Главен болярин

    3 надпревари имам зад гъбра си. Но има време, не бързам за никъде, ще успея и с другите две.
     
    tanyamery, .TAINNA. и ka-linka харесват това.