Дискусия: Мразовит сезон (сезон 12)

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 12.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля. С уточнението по-скоро имах предвид, че играя и всички събития, а от тях пада част от необходимите наградни точки. Винаги стратегията ми е била да взема максимално бързо поредния ъп, че да мога максимално дълго да се възпозлвам от бонуса/подобрения бонус за +% ТО.
    ;):)

    П.П. А защо да го прави, като може и без? (Но всеки да си играе неговата игра.)
     
    Последна редакция: 12.1.21
    .TAINNA. харесва това.
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И аз играя събития, макар и не всички последната година. Иначе, 243-то ниво само от събития и куестове, без цъкалки... Браво! Една благородна завист ме обзе :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Е, полагам усилия трите градини да са максимално ефективни. И игрището също.
    Но само на цъкалки не ми е интересно, скучно ми е. Нищо че читалището отново е празничко.

    П.П. В момента ми е по-интересно примерно как с 2 обора сънливци да отгледам максимално бързо необходимите животинки и т.н. Абе да влезе в употеба всичко полезно, което идва от къде ли не.
     
    .TAINNA., LadySissy и [[Fermerkaa]] харесват това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Аз лично не познавам български играч,който да е само на цъкалки, но ти може би имаш по-добър поглед.
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ми има, мисля. (Съзнателно не споменавам ник, не е моя работа да тръбя какво за кого ми е известно.)
    Но в интерес на истината познавам добре дълго задържал се в топ10 играч и знам какви сметки падаха кога да махне цъкалята, че да играе интересен куест и т.н. Залитане в друга посока си беше... Но си беше неговата игра.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Това май и аз съм го чувал, но е било преди да започна да играя, някъде по времето на предния форум :)
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Неее.
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    За български играчи говорим, нали.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За цъкалковите в момента - да.
    А този от топ10 не е от нашите.
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Досещам се кои играчи имаш предвид, но мисля, че не си права. Играят си хората събития, някои даже са с празни читалища като теб. С други думи, да се върна там, където започнахме, не ми е много ясно защо трябваше да правиш уточнението в скобите, но ти си знаеш.
     
  11. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Сега обаче продажбата не знам как ще е, че пазарът е зле, трудно ( почти невъзможно) е да играеш с два акаунта едновременно( както беше с флаш):(. Остава само едно;).
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А мислиш ли, че вече помня, какво тогава съм имала предвид. И не, не мисля, че се сещаш кого имам предвид. Нито пък че въобще се занимава с читалище.
    :p;)
     
  13. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Всички сме така, ошашавени сме яко - нищо не помним, нищо не се сещаме xD
     
    mushnu4ka харесва това.
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Благодаря за отговора, определено съм пропуснала зануляването.И да аз лично съм разочарована, както някак се получава в последно време в играта.Сезона ми харесва играех редовно и то с удоволствие.Определено плевнята ми не е занулена и не съм цъкалков играч.Но някак имаше и къде , къде по добри решения от това да занулят спечеленото до сега като процент на купата.Дали ще играя пак сезона, не знам не съм убедена след като в януари ще съм пак на нула какъв е смисъла.....:(
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Е 8 000 ТО/ТрТО не са никак малко за цъкалка 1х1, но и аз подкрепям мнението, че може да се предостави по-атрактивен вариант (трансформация) при приключване на целогодишно усилие.
     
    ..koni.., Bamze, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо.
     
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Жено какви гъби яде по празницитеxD:p;)Мисля,че заради вложените усилия и труд ,защото,за да предаваш трябва да отгледаш и т.н. можеха да оставят сезонната купа да дава някакъв процент ако са взети всичките ъпове и да се премести на полето за любимци щеше да е добър жест към играчите за цяла година обгрижване на тази купа.
     
    Последна редакция: 14.1.21
    pepa551, ..koni.., [[Fermerkaa]] и 12 други харесват това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Гъби на точки xDxDxDИ без всичките ъпове можеха да я оставят и да дава процент според броя на ъпчетата, ама им досвидя. Затова играя сезоните избирателно - за попълване на липсите от дръвче или обор и толкова.
     
  19. Bamze

    Bamze Болярин

    Жалко за зануляването на купата! Явно набирането на ъпдейти за новия сезонен предмет започва от начало.
    За мен сезонният предмет е допълнителен бонус от сезона, играя за попълване на обори и дървета. Сега ще се боря за гекона, защото си нямам такова животинче във фермата.
    Приятно играене на сезона на тези, които решат да го направят!:):):)
     
    gigi_421, .TAINNA., ..koni.. и 2 други харесват това.
  20. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Има ли значение къде са поставени Сезонната купа и Сезонният бокал, трябва ли да са в полета към фермата за да дават проценти за фермата? А ако са на полетата на острова?
    ПП Нямам нищо против за РД на фармерама, който е на 26.01., да ми подярят сезонната купа, да си остане завинаги действаща.
     
    лудакрава1 харесва това.