Дискусия: Млечен шейк и убийствени торти

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 31.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Приключих, от Пиколото-Пого стикове.Ми квот таковаxD Успех на играещите:)
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Осмо ниво може да се играе два пъти ли? Да стягам мотиката, аз съм му до половината.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    на мен ми даде. Взех реда и пиколо и останаха монети за наградните точки и 1 луксозен парфюм. Исках още, даже се подготвих с материали, обаче ударих на камък, нямало повече xD
     
    Последна редакция: 4.9.21
  4. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    Нещо си се объркала. Това което си взела е за 600 монети - изиграването на 8 нива. Ако си повторила последното ниво би трябвало да имаш още 250 монети.
     
    .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не.
    Дало ти е друг път. (Освен ако не броиш изиграването на 2-те задачи от нивото за два пъти неговото изиграване.)
    ;)
     
    [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Таман се зарадвах ииии ... засрамихте ме xD Очилата са ми виновни и сметалото, и лакомията за още :pxD
     
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    ЩЪ тЪ гръмна, защо излъга бедния Ханс :cry:. Мъжо си купи два чифта цайси сутринта, чакай пратка по спиди, едните ще ги прежаля xD:inlove::inlove::inlove:
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    гледай да мъ нацелиш xD:inlove:xD
     
    Bamze и ka-linka харесват това.
  9. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте.не ми се вярва чак ама е факт.от пиколото от куеста ми се излюпи подаръчен пакет.втори за последните няколко месеца.супер.лека вечер и наздраве на всички.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, maya_magi, staneli и 8 други харесват това.
  10. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    а на мен цветни мелодии
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. габи

    габи Стажант

    изиграх осмо ниво два пъти и повече не мога да играя откъде да взема монети зашото не ми стигат
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Предметите за реда се печелят с изпълнението на задачите. Не е необходимо да ги купуваш в магазина на събитието срещу монети със звезда.
    А общо от събитието могат да се спечелят максимум 600 монета със звезда и играчът решава за какво да ги похарчи.

    П.П. Виждам, че при теб е закупен редът и предметът "Павилион за гевреци", който е поставен на редчето. А в инвентара (менюто с вазичката) се намират спечелените "Павилион торти", "Павилион за млечни шейкове" и "Павилион за гевреци". Т.е. можеш да запълниш облачетата на реда и единият предмет ще ти остане.
     
  13. габи

    габи Стажант

    а защо не мога да ги поставя на веда

     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Вероятно играта се тутка при теб и затова не се получава.
    Опитай да излезеш от играта, да рестартираш устройството, през което играеш, да се логнеш отново в играта и тогава да опиташ отново да запълниш облачетата.
     
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Немъртво съкровище,не съм разочарована, защото все още имам място за хубавички цъкалки.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., .water. и още 1 човек харесват това.
  16. buba62

    buba62 Главен болярин

    Отново не ми се падна дърво бужум, за дългоопашатия папагал също ще чакам.
    А от сандъка Пиколо - арт със спрей за цветя, ще правя точки значи, моооже, бива.
    Връщам се към фермерското ежедневние и дългите растения за читалището до следващото събитие.
    И приятна вечер, фермери!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., choko_59 и 3 други харесват това.
  17. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    При мен кацна дъгоопашатия папагал! Имах си 1, но с тези бройки, които се искат за читалището още 1 ще е от полза.
    От Пиколото - Гъба на точки! Бива!
    Божумът явно ще дойде от сезона. :)
     
    pepa551, -niksan-, Bamze и 6 други харесват това.
  18. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Как ги играете по два пъти тези нива, незнам:eek:
     
    ka-linka и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Един път отляво, втори път - отдясно :D. И аз се вързах да питам вярно ли се играе два пъти, да потягам мотиката.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и [[Fermerkaa]] харесват това.
  20. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    xDxDxD
     
    kakata13 и ka-linka харесват това.