Дискусия: Млечен шейк и убийствени торти

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 31.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Забравих да разходя Харитата из Бахама - 120 шоколада първоначално и на трите полета обори и по края дървета . Според мен не бива да се пренебрегва и шанса за изскачащи от селекции , дано през уикенда пуснат ББ.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и лудакрава1 харесват това.
  2. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Току що и аз установих, че шоколадчетата са при оборите .
     
    лудакрава1, ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Няма да правя сморита, а бисквитки и пралини. Само на едно място ще сменя бисквитките със сморита.
    И така количеството шоколад значително намалява, няма да се мъча с него.
    Иначе днес след като обрах дърветата сложих залежали загадъчни и след пет часа пуснаха нещичко.
    После сложих обикновени дървета с дървесна тор, да са готови сутринта.
    Мисля, че няма да ме препънат изскачащите. А растенията хич не ги бързам, след 4-5 дена ще са се събрали.
    Сладки сънища, фермереи!
     
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    острова ми е само обори и какво? едно голямо нищо :wuerg::cry:
     
    -helixme4o-, ka-linka и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  5. ka-linka

    ka-linka Пазител

    От 20 и няколко дървета - едно щоколадче. Днес карам на загадъчни обори, ако не става и с тях - полегнала е Тодора, хвърлям мотиката
    П.П от 6 селекции - 4 шоколад и 2 бурканчета, да пускат бум на бебета вед-на-га :D
     
    Последна редакция: 2.9.21
    .TAINNA., tanyamery, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Време е да култивираме растение и за острова, когато има 2 изкачащи, винаги процента на острова е оскъден.
    Шоколади от бакалията ще свършат ли работа?xDxDxD
     
    kakata13, tanyamery, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Манифактурата на острова даде 7 шоколадчета. Извадих и вълшебните 7 дървета, та станаха 14. Имам извадени няколко неонови обори. Един от тях даде 1 шоколад. И едно производство извън манифактурата също даде 1 шоколад. Е, сдобих се със 16 шоколада. Скромно, но от сърце. Във водопадите всичко е дървета. Нищо не ми дадоха. Изводите оставям на вас :p
    В основната и пустото поле сея растението. С 42 хари от по 202 полета едва дава между 50 и 70 бисквити. За сега само сея. Като събера растенията, ще пусна кестеновия ред. Дано събера бисквитите. :)
     
  8. pepa551

    pepa551 Анализатор

    :eek:
     
    .TAINNA. и -helixme4o- харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    оправих плантацията и водопадите. Махнах дърветата и наслагах производства и неонови и розови обори за по 8-10 часа. Ще кажа довечера какво се получава, но като цяло шоколадът е малко. БП да ни увеличи количествата. Много се харчи :)
    Иначе съм до ниво 4. Трето е направено. Играя само кафяво и жълто с бисквити и смори. Меля толкова, колкото се иска в задачата. Надявам се да успея :)
     
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Още сутринта бях готов с растението,дърветата закъсняваха с 15 минути,трябваше да тръгвам за работа.
    [​IMG]
    Сега за пиколото ще поиграя още малко:)
    Идват и почивни дни:)
     
    Последна редакция: 2.9.21
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и choko_59 харесват това.
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    От изиграните игри се вземат 350монети.Реда е 290, остават 60.А останалите от къде ще набавим за Пиколо и др неща?
     
    .TAINNA., choko_59 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  12. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    след 14 игри има пак за предаване,от там ще се вземат другите монети
     
    kakata13, -niksan-, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Благодаря
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Има общо 8 нива, изиграването им дава 600 монети (без значение на избрания вариант). А ти решаваш за какво ще ги похарчиш.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Млечен-шейк-и-убийствени-торти.21704/#post-197182
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  15. cecomania

    cecomania Активен автор

    Едва днес следобяд заченах играта(че имах работа малко),но пък прочетох доста от дискусията.Изненадват ме твърденията,че играейки с бисквитки и сморита е по икономично...или може би аз нещо недовиждам(което се е случвало много пъти).Аз например сякаш предпочитам да играя с парлини-там задачите са предимно с растения и дървета,докато при останалите се искат предимно животинки и продукти,а няма разлика в наградите.Но пак казвам-напълно е възможно нещо да съм пропуснал и ще се радвам да ме коригирате,докато още не съм нагазил в дълбокото!!!!!!!!
    П.П. Според мен избора на игра със сморита е най скъпо струващия
     
    Последна редакция: 2.9.21
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз играя с пралини и бисквити, по-малко шоколади трябват.
     
    Последна редакция: 2.9.21
    pepa551, .TAINNA., лудакрава1 и 3 други харесват това.
  17. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Благодаря
    И аз така
     
    ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  18. staneli

    staneli Старши болярин

    Току-що приключих събитието. Играх с пралини и бисквити, само веднъж замених едно от двете със сморита.
    Все пак всеки играе според наличното в плевнята си, а това беше най-добрият вариант за моята :). Шоколади има предостатъчно, но задачите със сморита бяха неизгодни за мен.
    Успех на всички!
     
    kakata13, choko_59, milena7004 и 2 други харесват това.
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Какво се случва с играта днес ? Една сутрин да съм вкъщи, а никаква работа не мога да свърша, няма логване...?......?..:cry::cry::cry:
     
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Благодаря, момичета, че споделихте за пралините. Нощес взех реда и сутринта го пуснах. Продължавам натам. Вече се играе само 8 ниво. Добре е, защото дава най-много монети :)

    ееее убиха ми детските мечти :oops: Ниво 8 изиграх повторно само веднъж и край, повече не може :wuerg: Таман си мислех, че ако го изиграя още 3-4 пъти ще си купя от магазина каквото ми трябва и край. Мандалото хлопна :cry:
     
    Последно редактирано от модератора: 3.9.21
    elliss_bg, terazinni и tanyamery харесват това.