Дискусия: Мистерията на билките

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 20.2.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    В дясно готово,а в ляво до 67:D
     
    AsparagusMintCandy, FrozenKiss, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  2. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Паднаха цените, да, но определено без харита, с.т. или други "магийки" не стават нещата.
    Не искам да си признавам колко МП заминаха, а имам още 2 ъпгрейда да вземам.
    Верно е, че има още време до края на събитието, но и в крайна сметка трябва да се работи ... понякога. ;)
    Ако не беше тази възможност да се купуват растения от пазара - жив зян съм.
    По принцип е интересно събитието, но и този случаен принип на бройки семена в сандъче още повече объркват нещата, никаква стратегия не можеш да изградиш (поне аз не можах).
     
    FrozenKiss, .TAINNA., kakata13 и 2 други харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    По въпроса за харитата, имам само 3 и едно на дървото. Трите си стоят в склада. Нямам желание да ги разхождам. А и само 3 дават минимално увеличение, почти незабележимо. За купуването от пазара що ли сме си лика прилика? xD Що МП прахосах не е истинаo_O Дето казваш ако не беше тази възможност бях загинала.
    Евента е интересен, да, но трябваше да отпуснат да има малко повече изскачащи и от двата вида. Щяхме да играем и да пеем :D
     
    FrozenKiss и [[Fermerkaa]] харесват това.
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ами, паднали са - дръжки,
    на нашио още борят се мъжки :)

    Въртях и аз милиони на пазара -
    движение да има, истина е стара xD

    Първо припряно и набързо пазарувах,
    а после горницата нагло изтъргувах :oops:

    И резултатът - танто за кукуригу,
    във фермер разум...ако можеш намери го :p


    [​IMG]

    Тц, тц...мързелива мен наричаш! :mad:
    Хей, момиче, акъла да си опичаш :pxDxD
     
    Последно редактирано от модератора: 25.2.19
    pepa551, bilq76, -dd76- и 7 други харесват това.
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Айде и аз приключих
    [​IMG]
     
    pepa551, DILQNADELI, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И аз прибрах златото, от ляво съм на 65, незнам дали да продължавам.
     
    [[Fermerkaa]], DILQNADELI и .TAINNA. харесват това.
  7. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Имам нужда от гърнета с лепило,който има възможност да праща!Благодаря предварително!
     
  8. -georgi88-

    -georgi88- Главен болярин

    Имам нужда от счупено стъкло,който ина възможност да праща!Благодаря предваригелно!
     
  9. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    И аз приключих с туй.
    [​IMG]
     
    .TAINNA., bubolina8, milkoga1 и още 1 човек харесват това.
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Взех и втория ред, ама повече няма да си причинявам тая мъка. Толкова акита и мими тор хвърлени на вятъра. Добре че сега ми се падна +1, ама каква полза, като лягам.
     
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Свърши се :) Дясното е направено, лявото до 17, останаха ненаправени 18 до 20. Само дето ревах оня ден xD
     
    Последна редакция: 27.2.19
    dedoto, AsparagusMintCandy и лудакрава1 харесват това.
  12. tani1980

    tani1980 Полубог

    Изобщо не ми хареса този евент. Тегаво до не знам си къде...Това търсене на сандъци толкова да ми е отвратително и такава загуба на време е, че можеше направо да ме откаже при положение че имах необходимите оранжерии за да си взема семената. Допълнителен минус пък при тях е че зависиш от съмнителната щедрост на БП колко и какви ще получиш. И за финал пак да кажа не ми хареса.
     
    ella, bubolina8, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  13. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    А времето за смилане - близо 7 минути. Да ти се отели вола докато чакаш. А иначе изпълнението - 41 в ляво, в дясно почти изпълнено 54. За другите - няма как да станат.
     
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Вола хич не го чакам да се тели в последните часове или ден, щот кравата ще му избоде очите xD
     
    dedoto и лудакрава1 харесват това.
  15. AsparagusMintCandy

    AsparagusMintCandy Обсебен

    Вола, колкото и да го водиш на бик, няма да се отели. По-добре да се заведе кравата, т.е. за мързеливите да копат и да мелят имаше опцията с пазара. Купуваш евтино, продаваш скъпо, трупаш милионите и накрая с една част си купуваш евтинко нужните растения за да завършиш събитието съвсем спокойно, а останалото си го къташ или си тъпчеш плевнята с каквото ти душа поиска.
     
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Така де :D
     
    лудакрава1 харесва това.
  17. ComeMyLady

    ComeMyLady Подрастващ автор

    ляво 13 дясно 70 - без много зор, ама с 40 милиона МХ :D Важното е че взех всички ъпгрейди за фабриката.