Дискусия: Мистерията на билките

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 20.2.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    В началото Муши беше писала, че е направила 53 оранжерии, моля вече завършилите да споделят, не се ли получава и с 20-30, питам защото в ляво, в прозорчето са 20 реда за сдобиване със сандъчетата със семена? А пък аз още трупам стъкла и гърнета.
     
  2. dedoto

    dedoto Адмирал

    редовете са 20 но игрите които могат да се изиграят са 100
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    спираи да трупаш започнахме и по пазара да даваме а колкото от лявата страна не ти е нужна цялата след 53 та игра просто няма смисъл от наградите само дясно ти е важно
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Мен пък дясно не ме интересува. И си садя и гледам крамфил на 2 полета и дървета на 3-ото. Мисля в дсно да играя съвсем малко, понеже реда не ме интересува. Аз цветя не гледам - само 1 карамфил, а той за никъде не трябва, не ми трябват още бройки от него. За предаване по разните куестове също не върши вече работа, понеже папрата зрее за по-малко време, а е с по-висока стойност.
    Що се отанася до разните теменуги и глупости, много съм далеч от тях, не се знае след колко години ще ги стигна. Така че мен това +1 за цветя хич не ма вълнува. 1 ред стига. А искам да стигна до края в ляво за моя си гордост, да се бия в гърдите че съм го приключил.
     
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Освестих се. Горе-долу влезнах в час. Обясненията на Муши и допълнително от lilimim бяха много полезни, за което им благодаря. Вчерашното празненство беше великолепно и много весело :) Бях изпуснала нишката на мислене. Сигурно затова се бях подплашила. Но ми се струва, че днес има малко повече изскачащи. БП да пусне още малко гювеч да изиграем с радост и този евент, и куеста :)
     
    milena7004 и fermer4o888 харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Ми то в ляво няма нищо интересно като награда бе конжи всичко читаво е в дясно, но ти си знаеш най добре
     
    kakata13 и dedoto харесват това.
  7. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    не знам защо издевателстват някои хора да пускат на пазара хиляда пъти по една бройка..............меко казано е издевателство или е от едно друго поколение и на всекиму по равно
     
    dedoto, Каспаретка и DILQNADELI харесват това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    и аз преди време това попитах отговорът на по старите играчи бе това е тактика за сваляне на цената но да много е дразнещо това
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  9. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    за качване на цената , не за сваляне, но те са си досатъчно високи в случая
     
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    ако говориш за растението на събитието е друго да това им е целта ето аз преди минута продадох на мах цена всичко което имах от раз не по 1 бройка
     
  11. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    По 1 бройка продават за да се качи цената, не за да намалее. Все пак времето е ограничено, а повечето искат да извлекат максимума.
     
    dedoto харесва това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

  13. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Не разбрах снимката за какво ми е, при мен едното растение вече се вдигна на 26 хил. за бройка.Това ти дали ще ги пуснеш наведнъж е твое решение.
     
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    друга ми е целта с снимката да видя дали ще излезе с час и то точен или не може дори и да я изтриеш
     
  15. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Ама казвай ги тея неща, гледам гледам и се чудя xD За часове не мога да помогна ,че аз съм с 3 различни съвсем не мога да ги оправя.:oops:
     
    kakata13 и DILQNADELI харесват това.
  16. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Защо в лявата лента, бонусите не са консумативи, а се стартират на момента? Губи се смисъла да се играе след 60-тата игра!

    П.П: Освен за пазара:p: току що продадох 1300 маслодайна роза за по близо 39000 МП / бройката. Другите две китки ще почакат , че са по под 20 000МП;). Само да не отърва момента, че като го позавършат повечкото, ще паднат рязко ценитеxD.
     
    Последна редакция: 23.2.19
    .TAINNA., kakata13 и DILQNADELI харесват това.
  17. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Аз да питам: на какви полета сеете? Малки,големи или плодородни?
     
  18. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Аз на малки :) Не за друго не съм по сметките .
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Благодаря.Аз бях на големи.Ще пробвам на малки :)
     
  20. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    А не казвам, че това е правилно да не те заблудя.
     
    .TAINNA. харесва това.