Дискусия: Мистерията на билките

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от –divane- на 20.2.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Затова и попитах как ще се обменят
     
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    на път съм да се откажа от евента. Предишния такъв евент го играх с удоволствие. Сега е мъка. Зор голям при събирането на лепило и стъкла. Крана е затворен почти до край. С това темпо на излизане на изскачащи, дали ще ми стигнаи 10 дни? Да се провикна малко: БП пусни кранчетооооо искам да играяяяя >:(>:(:mad::mad:
     
    adibobi, shiky, kakata13 и 5 други харесват това.
  3. megi660066

    megi660066 Младши експерт

    и аз те подкрепям много е затегнато кранчето от три полета с дървета 80 бройки и аз се замислям да го оставя и да почина бройките стават все по големи и играта започва да ме кара да губя интерес
     
    shiky, kakata13, mell и още 1 човек харесват това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А опитахте ли с обори? И то с някакви по-бързо ставащи? Като гъски например. А също и намалено време със занаятчийски продукти. (Пробата поне няма да отнеме много време.) Че мисълта ми е като с дърветата не се получава да се опита друго. Според наличните обори, според наличното време. И селектиране също, ако разполагате със супер-храна.
     
    Последна редакция: 22.2.19
    .TAINNA. и fermer4o888 харесват това.
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    в дясно приключих в ляво играя до 53 задача и нея минавам след 6 часа и приключвам с това[​IMG]

    играй в сателитки поне в дясно си вземи наградите сей в тях после през пазара си метни стоката така няма да ти се налага да чакаш искачащи аз си помагах на основната с 2 по малки фермички а и няма да те е жал да хабиш торове по тях. Ето сега аз мога да помогна на някой които е на 10 ти пазар с излишните ми разтения ако има такъв нека ми пише
     
    Последна редакция: 22.2.19
    lilimim и .TAINNA. харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Опитах всичко. Пустото е с обори и дървета. Основната е с обикновени бързоставащи обори половин поле, другото с дървета. При дървото са цъкалки и сея. Ами не става. Нямам СХ за селекции. Но БП прекалява. Аз дето никога не се оплаквам и гледам позитивно, малко му се ядосах на насилието.
    Муциии нямам време душицо. Тези дни са ми запълнени с рожден ден и гости. Играта хич не ми харесва този път. И друг път съм имала празници, гости и емоции и съм играла с кеф, а този път и аз врътвам кранчето на БП и да ме гледа през кривия макарон ... карай да е весело xD
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Пак нещо не си разбрала... Това не е насилие, това е стимул! :) По същия начин един от учителите ми по български език и литература ми праскаше с усмивка цял срок двойка след двойка, накрая пишеше между тях шестици и ми оставяше шест за срока. Викаше редовно баща ми и със съвсем сериозен тон му обясняваше, как понеже съм бил най-умния в училище, искал да ме стимулира да уча още повече. Резултатът естествено беше, че просто спрях да му уча предмета...
     
    kakata13, lilimim, mell и 2 други харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxDсъщо както при мен учителя по логика и философия. Та и шамар изядох за десерт xD
    Тук бате нямам нужда от стимул, а от суровини. Да не си ги стиска БП, ами да отпусне малко примката >:(:wuerg:
     
    dedoto, lilimim и DILQNADELI харесват това.
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    В края на октомври миналата година, от събитието Среща с бутилка се печелеше Хари:

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Среща-с-бутилка.17174/
     
    nina7878 и .TAINNA. харесват това.
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    В интерес на истината, доколкото знам не е веднъж в годината, а за втори път въобще. А иначе, ако имаш конкретно предложение и можеш да го обосновеш, би могла да го формулираш като идея и дори да го подложиш на гласуване в раздел "Актуализации и идеи":

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?forums/Актуализации-и-идеи.26/
     
    lilimim и .TAINNA. харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Играта си е игра. Както е в живота, така е и тук. Искаш да играеш, но нямаш играчка - купуваш си или не играеш. Другото дете има по-скъпа и по-хубава играчка. Искаш я, но няма как да си я купиш и само го гледаш. Купила си играчка, за която има нови приставки за по-интересна игра. Купуваш приставките и се радваш на играта или не можеш да ги купиш и се примиряваш без да завиждаш на онези, които могат да си позволят и купуват. Вариантите са: играеш с каквото имаш или не играеш :)
    А за живеенето в играта не си права. Тя е нещо като хоби за повечето играчи :)
     
    fermer4o888 и lilimim харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    За реването малко си ме объркала, но нищо. Реването го правят други :) Идеята за харитата не е нова. Потърси из форума. Ще видиш, че е повдиган този въпрос. Задай го и ти в раздела посочен от fermer4etoo1970.
    Да не разводняваме темата за билките повече.
     
    lilimim харесва това.
  13. lilimim

    lilimim Активен автор

    [​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. dawida

    dawida Стажант

    [​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. goldgate

    goldgate Стажант

    [​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. biser4e

    biser4e Стажант

    [​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. petel4e

    petel4e Прохождащ

    [​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. siniger12

    siniger12 Стажант

    [​IMG]
     
    nina7878 и .TAINNA. харесват това.
  19. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    нали се сещташ че БП няма как да го допусне това със харитата,ако играчите имат много харита,това автоматично ги ударя по най милото демек във парите,а те във последно време станаха много алчни
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. lilimim

    lilimim Активен автор

    изиграх билките по начина на mushnuk.
    само Катерина ми остана, но утре ще довърша и нея
    Успех на играещите!
     
    fermer4etoo1970 и .TAINNA. харесват това.