Дискусия: Мистерията на билките

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 7.8.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. procter

    procter Стажант

    Рефреш само с F5 ли става? Някой знае ли друг по-бърз начин?
     
  2. Doremi

    Doremi Старши болярин

    С хром при мен също не работи добре F5
     
  3. procter

    procter Стажант

    Това с Alt не го разбрах комбинация с някакъв бутон ли е, защото само Alt не рефрешва.
     
  4. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    alt.изкарва те от полето и нататъка е ясно.на хрома действа
     
    .TAINNA. и procter харесват това.
  5. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Няма комбинация. Не знам за другите браузъри, за Хром само Alt и моментално отива на основното поле. Като се върнеш на картата, все едно не си посочвал.
     
    .TAINNA., procter и kakata13 харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ай ай ай пазарът изсмука остатъка от семената xD
    пуснах 8 пъти по 100 бр + още по 50 от трите вида и докато ги натъкмя заминаха :D
     
    kakata13 и лудакрава1 харесват това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Бреййййй брадясах докато прекопая за съндчетата, но съм готоваxDДа са ми честити наредени , подредени три редичкиxDxDxDxD Успех на всички който имат още работа;)
     
    .TAINNA., kakata13, pepa551 и още 1 човек харесват това.
  8. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Да не забравите за падащите звезди днес, гледайте небето и си пожелайте нещо.
     
    .TAINNA., mushnuk и лудакрава1 харесват това.
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    При мен е чудно небето, а и щурчетата са грабнали цигулчиците. Идилия е.
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Блазе ви а при мен уличните лампи светят и небето и звездите мога само да си ги рисувам на ум :D
     
  11. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз натискам стрелката горе на браузъра и така си рефрешвам.
     
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Май няма по назад от мен играч,само с 43 оранжерии съм ,но отпочинал се прибрах и утре вечерта ще съм го завършил.
    Ще включим моментното поникване за да набавя гърнетата:)
     
    .TAINNA., -dd76-, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  13. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    и аз съм с 43 оранжерии,и не знам дали ще смогна,но за сега продължавам,браво на свършилите
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не се отказвай:)
    аз вече имам 49 следобед включвам реда за моментното:)
    Накупих от пазара
    общо от трите растения към 1600 бройки:)
    Пазара ми напомня когато докато видиш нещо ,вече са го изкупили,спомням си едно производство не можеше да се купи освен да си го произведеш:cry::cry:
    Пари имаш а няма за какво да ги похарчишxDxD
    Взема ли редовете пускам всичко излишно на пазара,да помогна на други играчи:):)
     
    .TAINNA. и .water. харесват това.
  15. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    /Браво на тебе,аз все вардя пазара и нищо не мога да сваря,не губя кураж,ама...обясними само какъв е този ред за моментното
     
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    погледни в раздела Хоремаг. Там Дореми е обяснила много добре с думи и картинки :)
     
  17. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Подритвам си аз късмета с това събитие! Накрая ще взема да настъпя мотиката и да не го приключя при готови до момента 70 оранжерии. Едно ми е отпускнато (каква дума ми хрумна само), чакам сандъците сами да изпълзят и то по 8, а семената сами да скочат в лехата и да нацъфтят.
     
    procter, .TAINNA. и -dd76- харесват това.
  18. Az2

    Az2 Напреднал

    И при мен всичко е готово. :) Благодаря на опитните играчи, които споделиха стратегия. И аз така направих. Имах готови 68 оранжерии. Не целвах всеки път 8 или 6, понякога 4, но събрах нужните семена за по едно поле от вид. Имах и + 1 реколта от полето от колелото. Изиграх оранжериите наведнъж и с 16 от малко поленце докарах нужните бройки, че и хартисаха за пазара. :) Признателна съм, че има играчи, които отделят от времето си, за да обмисля и пресметнат всичко за събитията и за това, че го споделяте с нас останалите. :)
     
    procter, .TAINNA., -dd76- и още 1 човек харесват това.
  19. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Хич не се отпусквай, ами се стягай в кръста и хващай здраво мотиката, като не забравяй да се освежаваш (жега е), че накрая я билките, я билкаря! Казвам го от личен опит - за мен голямото предизвикателство беше случайният принцип на БП, респективно семената на водния плод, озорих се да събера необходимия брой, за да приключа задачите вдясно. Бодлива гъба и маслодайна роза получавах в излишък (тук е моментът да предложа - ако някой на 18-ти пазар още не е събрал растенията, имам по 400-500 бр. артък), но за водния плод се наложи да си направя още изскачащи, после още оранжерии...и т.н., докато стигна до края на всички миз(ст)ерии! Та мисълта ми беше - не чакай последния момент, БП винаги имат с какво да ни изненадат...
     
    .TAINNA. и fermer4etoo1970 харесват това.
  20. samaila

    samaila Младши експерт

    Някой да помогне на 8 ми пазар? Моля