Дискусия: Мистериозна научна лаборатория 2000

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 12.10.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Благодаря.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. staneli

    staneli Старши болярин

    Зависи колко точки се правят на игра. На мен ми трябваха само още 4 игри, т.е. 56 общо изиграх.
     
    .TAINNA., kakata13, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Благодаря. Питам защото, май съм се поувлякла с растението, да се хвана сега да си "произведа" изскачащи.

    П.П. И аз се справих за 59 игри. Успех на неприключилите.
     
    Последна редакция: 16.10.22
    .TAINNA. харесва това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Нареждам се между приключилите. Необходими ми бяха 59 игри. Започнах да напипвам кога да използва кабелите, не много успешно, но по-добре от предните пъти.
    Приятен неделен следобед, фермери!
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  5. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    Направих си 52-те игри, за пиколото не стигнаха 80 точки:cry::cry::cry:. Не бях много сериозен в следенето на графика, но по 3 пъти на ден успях да си събирам реколктата. Ако бях събирал по 4 пъти поне още 1 ден сигурно щях да си събера достатъчно и за него. От друга страна изкарах голям късмет и ми се паднаха доста прати билетчета от една кутия, така че :music::music:вичко е точно. Лек ден от мен и ще се видим на следващото събитие.

    ПС: Много благодарности на всички, които ми пратиха харита, този път нямах проблем с изскачащите.
     
    tanyamery харесва това.