Дискусия: Мистериозна научна лаборатория 2000

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 26.10.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    От пет Пиколо - Приказни термални, Фестивал на светлините, Немъртво, Гъба... и пето Лалогулденово :music: Доволен :D
     
    monimoni., .Gaga7., ZORBA13 и 7 други харесват това.
  2. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Еха
     
  3. Bamze

    Bamze Болярин

    Честити придобивки! И живот и здраве, рекорд на Лалогулденови дървета да поставиш! ;)
     
    tanyamery харесва това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Приключих:
    [​IMG]
    От 5 сандъчета "Пиколо" ми се паднаха 2 Вечно търсене на съкровища, 1 Шоу с пого стикове, 1 Ученик на Ингрид, 1 Фестивал на светлините. Биват по моите разбирания.
    Приятен следобед, фермери!
     
    kakata13, Bamze и tanyamery харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Дървото за ЛГ за мен е в необозримото далечно бъдеще. Подаръчен пакет от пускането на първите пиколо до сега съм получила само два преди много мого време. Остатъците от тях са в склада. Две цъкалчици само. Третия подаръчен ми се падна преди седмица и го пазя като очите си. От сегашните евенти събрах 4 сандъка. Дадоха Шапка и фестивал, Немъртво и пак онова дето цеди 10 пъти по 1 ЛГ :wuerg::cry: БП има странно чувство за хумор :oops:
     
    kakata13, ka-linka и tanyamery харесват това.