Дискусия: Миксиране и аранжиране

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 28.9.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. milena7004

    milena7004 Експерт

    Не знам ,колко е добре след като не могат да се ползват харита на пълнолунните полета.При първото ми обиране на кокалени храсти (това съм била оставила при последното си сеене преди сегашното пълнолуние)получих 37 "изскачащи".Та как ще ги събера 1000+, без харита........
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Започваме с дългорастящи плюс букета,пък докъдето стигнем...
     
    .TAINNA., лудакрава1 и tanyamery харесват това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Мисля че тази ситуация винаги се има предвид, когато се играят евенти на пълнолунните полета.

    Видяхте ли бонус кода ?
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. milena7004

    milena7004 Експерт

    Ами тя ситуацията е ясна.Ако не стане със супер-тор,то ще стане със много супер-торxD
     
    riomde, .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  5. buba62

    buba62 Главен болярин

    С основната част приключих, но продължавам да играя.
    [​IMG]
    Приятен следобед, фермери!

    П.П. Засега от тайнствените дървета не се падна секвоя албинос, картофено дърво или дърво алена глициния, от които си нямам. Но от загадъчните обори се сдобих с първия си обор за молци:music: и с още един за моржове.
     
    Последна редакция: 30.9.22
    nasko9898, Bamze, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  6. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Нищо няма да ръся....изиграх 23 игри и събирам до където стигна....точно помислих, че вече имам всички нови обори и дървета и хайдееееее 2 нови дървета......:D
     
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Моето мнение че няма нужда от каквито и да решиш бонуси да активираш,за повече реколта.От две реколти правиш 7 игри само с ЯМЧ от едно поле излизат изкачащи достатъчно.От двете реколти изкачащи точно колкото ти трябват за 7-то игри.Харчиш супер тор тор на мими за да изкараш някакви мижави награди. Както вървя в понеделник вечерта съм приключил със задачата без да си давам зор.После продължавам да сея но не толкова често да влизам във фермата.
    Отдавам се на почивка,какво хубаво циганско лято имаме,наслаждавайте се на хубавото време.
     
    nasko9898, Bamze и .TAINNA. харесват това.
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    27 игри до сега. Тук не бързам, ама въобще :). Карам на вода и тор. Растението ще се събере без бонуси, изскачащите също няма да са проблем - време има много. Няма да си хабя нито СТ, нито Мимината тор, нито някой от така ценните пакети.
     
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и през нощта ще спим като белите хора :music:
     
    nasko9898, ka-linka, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    34 игри и имам налични 539 изскачащи, само се шашнах в началото с фъркатите xD. Ще добутам до 75 игри за още 96 часа, та може да поиграйкам и отгоре:)
     
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    приключих :) върнах всичко на мястото си и събирам туй-онуй за няколко лунни куеста, да ги приключа.
     
    ka-linka, milena7004 и Bamze харесват това.
  12. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Май пак не си спала като бял човек. ;):D
     
    лудакрава1, ka-linka, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD само първите 2 нощи, докато се опомня, а после строй се, преброй се xDxDxD
     
    Кобрелия и ka-linka харесват това.
  14. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    без много зор приключих :p
     
    tanyamery, -helixme4o-, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играх до последно. Харесваше ми храненето на животинките, които като графика според мен бяха много сладурски.
    Но и се отплати. От последните 3 баха тайнствени ей това:
    [​IMG] [​IMG]
    :music::inlove::music::inlove::music:
     
    .TAINNA., tanyamery и kakata13 харесват това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А аз държа да добавя, че този път на таблета животинчетата се хранеха от раз. Браво. Благодаря !
     
    Последна редакция: 5.10.22
    Кобрелия и .TAINNA. харесват това.