Дискусия: Миксиране и аранжиране

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 28.9.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Миксиране и аранжиране

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Пълнолунието до 1.10.,а куеста до 05.10. Как ще сеем?
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Пълнолунието е до 01.11., т.е. м. Ноември.

    За изпълнение на евента са необхидими 13275 разцъфващ договор и 1125 микстейп.
    Успех на играещите!
     
    tanyamery, ПЕПЕЛЯШКА, nasko9898 и 4 други харесват това.
  4. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Извинявам се, чела съм по диагонал
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Познато. И аз обикновено правя така. :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Имам 325 вампирски серум. Слот диамантен. Дава +2 растения подобно на ЯМЧ, и растения от събитието за 5 часа. Вероятно с пинки пай времето на действие ще се удължи. Тук ще мисля дали да остана с ЯМЧ или да сменя с вампирския серум. Ако махна сеенето от полетата и сложа обори, мога да спра ЯМЧ и да слагам серума. Освен това имам събрани Бустери за +2 пълнолунна реколта без слот за 24 часа. Тук пинки няма да действа, но пък 24 часа ако пусна бустера съобразен с моето време, ще успея да събера исканите растения. Ако греша, моля поправете ме. Ако има и други възможности, моля, споделете :)
     
    bomberabg, kikiniki-n и ka-linka харесват това.
  7. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Вампирският серум е равносилен на ЯМЧ и използването му за мен е безмислено. Бустера +2 пълнолунна реколта не действа на растение от събитие, така че остават само бустер за растение от събитие/+1 за 8ч./ и бонус приходи от растения/златен слот,100% за 24ч./, удължаващ се с Пинки. Друго, което може да се използва, е и Подаръчен пакет/+2 за 10ч./.
     
    Последна редакция: 28.9.22
    лудакрава1, bomberabg, tanyamery и 4 други харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Благодаря, щях да се наглася на пачи яйца, ама добре, че попитах xD Няма да пипам ЯМЧ-то. От бустер за растение от събитие/+1 за 8ч. имам само 2, а бонус приходи от растения/златен слот,100% за 24ч./ имам само 5. Мисля да ги пазя още известно време. Ще бутам до където може и като видя, че изоставам, ще пускам благинките. Дано този път колелото се смили и даде няколко плевни (ама съм алчна ааааа...) дано и сандъците пуснат бонус приходи от растения и бустер за растение от събитие. До 5-ти октомври все ще успея да изиграя евента.
    п.п. и един тъп въпрос, на какви полета е по-добре да сея? Имам и един пакет с 8 обирания, ще съчетая нещата, но се двоумя за това на коя големина полета да сея след разсяването.
     
    Последна редакция: 28.9.22
  9. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Дори и само ЯМЧ да ползваш най-добре е на малки полета. Но ако използваш СТ и Мими, а искаш да спестиш от разхода им, може и на средни. Но това всеки сам си го решава.
     
    bomberabg, tanyamery, fermer4o888 и още 1 човек харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    използвам ст и мими на макс, докато има. Щом паднат до 300 или свършат, спирам. Ще помисля за средните полета. До сега не съм сяла само на тях. Много много благодаря за ценните съвети, червената_шапчица :inlove:

    п.п. Исках да ти изпратя совата с благодарност от пощата на мими, но излизаш "несъществуващ играч" :oops:
     
    Последна редакция: 28.9.22
    bomberabg харесва това.
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    xDxDxD дОшата забравила си само Ужасяващият букет в схемата, и манджата ти с гроздето щеше да е на максxDxDxD
     
    Последна редакция: 28.9.22
    bomberabg, kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ред​
    всички награди​
    Разцъфващ договор
    10 443​
    13 275​
    Микстейп
    885​
    1 125​
     
    fermer4o888, pepa551, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Не съм забравила чедо, просто не харесвам букети, а само цветя в саксия или в градина xD Оставих манджата друг да я довърши,че съм диабетик и грозде не ям xD Ще видим какви ще ги надробя по моя стар изпитан начин без да правя експерименти повече ;)
     
  14. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. Редът ми харесва и обичам да храня животинки, даващи някакви малки награди. Ще играя докато ми омръзне.
    Приятна вечер, фермери!
     
    nasko9898, .TAINNA. и fermer4o888 харесват това.
  15. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ако не тука сме , ще се оплачеш -ще ти помогнемxDxDxD
     
    Последна редакция: 29.9.22
    червената_шапчица и .TAINNA. харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    няма книга за оплаквания, само за похвали xDxDxD Готини сте всички, а знаеш, не обичам да рева ;) Готвя вече, на старта съм :p
     
    лудакрава1 харесва това.
  17. -igrata99-

    -igrata99- Подрастващ автор

    ЯМЧ работи ли за пълнолунното поле за събитието и попринцип за другите пулнолунни култури
     
    tanyamery харесва това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    176 фъркати от двете полета, малкооооооооооооо

    да
     
    Последно редактирано от модератора: 29.9.22
    tanyamery, лудакрава1 и shiky харесват това.
  19. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Срам ме е с с моите 47,ама така е ,който е наблъскал обори и е сял кокалени храсти,да му мисли.
     
    лудакрава1 и tanyamery харесват това.
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Хиляда и...хвъркати от две полeта е къде по-добре от хиляда и.. от едно поле, като при предният евент, спокойно ще се съберат.
     
    ka-linka, nasko9898 и лудакрава1 харесват това.