Дискусия: Менящи се листа

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 12.9.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Менящи се листа

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието!
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ще са необходими 7100 солено цвете, 245 есенен кестен и 30 кестенова каша. Т.е. 11600 солено цвете и 545 есенен кестен.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., pepa551 и 7 други харесват това.
  3. Играя заради реда. Цветето и кестените са приемливо количество.
     
    .TAINNA., bomberabg, лудакрава1 и 2 други харесват това.
  4. dobrinka1953

    dobrinka1953 Подрастващ автор

    Надявам се играта да не зацикли...............
     
    shiky харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Последно обиране сутринта и съм готова. Трябват ми само 1500 растения до края. Благодаря на БП за безаварийната игра и на екипа ни за търпението спрямо играчите :) Голямо удоволствие е да се играе така, без прекъсвания, без проблеми :D

    п.п. Изиграх го, голям кеф :D
     
    Последна редакция: 14.9.23
  6. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Изиграх евента, взех реда, но той не вижда цъкалките. Моля за помощ
    ID: 53855185
     
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    На последното място сложих игрище за голф.
     
  8. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    реда на каката не вижда цъкалките от евента, а не последната, която е произволна
     
    kakata13 харесва това.
  9. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    няма значение коя цъкалка ще сложа в края. Проблемът е, че реда се взима след цъкалките, а не ги разпознава. Пише, че За съжаление нямаш тази декорация в инвентара си. FrozenKiss ме разбра, а ти ми говориш за игрище за голф. Друго съм сложил. Затова поисках проверка.
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Предметът "Есенно пускане на хвърчила" се намира в цветната градина, на най-малкото "островче". Предметът "Наслада от почивния ден" също е там, на "островчето" около комбайна.
    Приятна игра!
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  11. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    много ти благодаря, намерих ги и пуснах реда :D:inlove::music:
     
    shiky, .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Ники, с цялото ми уважение към теб те моля да не биеш хората по главите с твоите закони и правила. Някой да ти е поискал съвет? На всеки може да се случи да сложи цъкалка за ред не където трябва. Муши помогна. Браво на нея :) А ти можеше да не взимаш отношение по проблема и да не хапеш човек, когото не познаваш. Не ти прави чест.
    Хей внимавай къде разхождаш цъкалките :D
     
    хамилто и shiky харесват това.
  13. sashka_9800

    sashka_9800 Активен автор

    Здравейте, моля за помощ! Не ми достигат кестените за направата на супите в последното ниво!:mad: Благодаря предварително на всички!