Дискусия: Мания за животни

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 19.10.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Еха.....твоите животни явно са тренирани.....моите се опъват, ТОР не искат да ядат, дори да е супер......,надявам се разбираш че се шегувам.....
     
    DILQNADELI, kakata13, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  2. buba62

    buba62 Главен болярин

    Плевните не са решение за мен, нямам много парти билети, стискам си ги за някое събитие.
    Вече 8 произведох, значи още 58 само xD. Сложих +100% за животни на златен слот и +2 бр. за пълнолунни животни на диамантен, до сутринта този за диамантения не ми пречи да е там.


    Измислих го вече, но няма да е утре, а през уикенда, тогава ще имам време. Ще ползвам 1 обиране на Провален експеримент, +100% животни за златен слот, +2 пълнолунни животни за диамантен и 4 бр. +2 за пълнолунна реколта, така ще бера по 14 животни. Имам и плевачи, но няма да хи хабя, тях ще ги пазя за фермата за когато затрябват. Ще сложа от вечерта на двете полета само обори и работилници и наоколо дървета, от които имам най-малко. Вендигото ще го храня със супер храна, другите с обикновена. надявам се стотина животни да изкарам за 24 часа без недоспиване. После кротко ще доотгледам оставащите.
     
    kakata13, -niksan-, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  3. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    А тези които имат 5 арт спрея за цветя, могат да си направят моментно за животни. Храна само да има.
     
    kakata13, milena7004, tanyamery и още 1 човек харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И аз в момента не ги въртя.Давам идеята когато ,за някаква задача сме въртяли парти,уцелили сме плевня ,има пълнолуние тогава, храня с животните със супер храна,даваш една храна излизат 10 броя например.Имам и две цъкалки който от всичко дават плюс 1 бройка.Едната е готова всеки ден сутринта,активна е 10 часа,другата на всеки 72 часа,колко е активна не мога да кажа.
     
    .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  5. Gana1951

    Gana1951 Прохождащ

    как се получава пълнолунна звезда

    Ще те помоля да не пишеш на латиница, такива са правилата на форума
     
    Последно редактирано от модератора: 21.10.22
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Добро утро.Новата пълнолунна гад само от куеста ли се взема или аз я пропускам при Джак?
     
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Само от куеста.
     
    лудакрава1 харесва това.
  8. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Няма я в магазина. Следащата седмица , според календара ще има пълнолунни нововъведения. Един господ знае , какво ще пуснат.
     
    лудакрава1 харесва това.
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Не зная какво е пълнолунна звезда.
    Но ако питаш за пълнолунна значка - получава се от селектиране на пълнолунни животни. В момента единствените от тях, които могат да се селектират, са зомби овцете.
    Приятен ден!

    Привет,
    А пробвала ли си с 4 "Арт със..." в комбинация с редички и заначтчийски продукти за намаляване на времето на оборите?
    Приятна игра!
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  10. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    Не съм, защото на единия слот слагам бонус приходи от обори, а не съм издирвала от редичките дали ще ми стигнат процентите.
     
    Последно редактирано от модератора: 21.10.22