Дискусия: Мания за животни

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 6.8.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:и как по точно ме улесняват
     
    mell харесва това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ами, например лесен евент със селекции (стига да имаш ресурси) като на Баха си сееш каквото си искаш (ако си предвидлив можеш да си приготвиш нужното за следващи боле етапи), а ти излита доволно изскачащо за евента на основната ферма. В основната ферма си правиш каквото си пожелаеш (щом приключиш китката за болето) и пак изскачащи от предцените от теб мероприятия. Дажбата била много ама с нея накрая си вземаш сандък с бонуси и ЛГ.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  3. vessi

    vessi Стажант

    Направих от евента на Баха 7-мите нива, но оборите ги няма. Къде да ги търся?
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  4. staneli

    staneli Старши болярин

    Ами при другите Бахамски животинки /в Бахамския инвентар/ :).
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  5. Amelita_

    Amelita_ Младши експерт

    Бейби бум е обявен за 15 часа, а при мен още не е стартирал....Някакъв коментар за това?
     
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    променен е за 19 часа
     
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    оф, ако, ако и са размириса
    туй, че та вържат цял месец за едно цъкале видя ли:eek:
     
    dedoto, .TAINNA. и staneli харесват това.
  8. staneli

    staneli Старши болярин

    Абсолютно съм съгласна. Някъде из темите го беше определила много точно - "навързани като свински черва". Ама хич не ми допада тая нова мода на БП, ама хич!!! 4-5 евента зависещи един от друг, или пък ако не зависят един от друг, изпуснеш ли единия - не вземаш "голямата" награда накрая, и цялото ти копане и усилия отиват на кино. Мнооого грешен ход на БП /дано им дойде акъла и да се спрат/. До сега не съм пропускала нито един евент /с изключение на зелените седмици преди 6-7 години, но тогава бяхме с щерката в болница и нямаше как да стане/, но... продължат ли в тази посока, ще им тегля и аз Х.

    Лесния евент със селекции няма нищо, ама нищо общо със свързаните евенти.
     
    dedoto, .TAINNA., milena7004 и още 1 човек харесват това.
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    теглих им сиктира още сега
     
    kakata13, dedoto и .TAINNA. харесват това.