Дискусия: Мадагаскарски истории от обора

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 28.8.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Е, да, в това събитие не дава изскачащо, но не бих казала, че има такава тенденция - все пак до вчера даваше игла и конец.
    :)
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  2. riki00000

    riki00000 Подрастващ автор

    Дали няма да пуснат бейби-бум:oops:
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Мисля, че за жираф и хипопотам е по-изгодно да се мелят пакети. Отиват много по-малко от изскачащите. За лъв и зебра съм на кантар, ще ги мисля в движение :)
     
    Самардапа, ПЕПЕЛЯШКА и -niksan- харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    На всички животни е по изгодно да се мелят,по малко играчки отиват.:)
    Вчера допуснах тази грешка при стартирване на играта всичко което изкочи го предаддох без да меля:cry:
     
    Последна редакция: 30.8.19
    .TAINNA., ka-linka и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  5. Калея

    Калея Активен автор

    Нещо не мога да се оправяс тоя евент. Имам смлян пакет с грижа за хипопотама, а не ми дава за го предам. Разрешава ми само да предавам топки и мечета. Аз ли нещо не съм дочела или някакъв бъг има. Ако някой има същия проблем да сподели.
    п.п. Всъщност не ми дава нито едно от животинчетата да предавам.
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Калея, да не би да трябва да смелиш още някой пакет за хипопотам? Просто да нямаш достатъчно?

    П.П. И на мен в момента не ми дава, но е защото нямам достатъчно нито едно от исканите неща.
     
    kakata13 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  7. Калея

    Калея Активен автор

    Ох, май ми светна.Аз искам да запълвам само с пакети, пък то можело само по колкото е писано....Бабешка работа, докато го разбера.Извинявам се много за глупавия въпрос. Хубав ден и приятна игра на всички.
     
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Може ли да се играят само две животинки примерно или задължително трябва да се редуват?
     
  9. staneli

    staneli Старши болярин

    Можеш да редуваш и само две животинки, но така ще вземеш само наградките от тях, не и реда, за който се иска и 4-те животинки да са стигнали 10-то ниво.

    Лъвчо вече е на 10-то, другите на 9-то при мен. И аз в началото предавах само играчки без пакети, но от снощи започнах де меля, доста се спестява от играчки :).
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., kakata13 и още 1 човек харесват това.
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Благодаря.Интересуваше ме за първите две за дяволското оборче редчето не ми е важно,че нещо не ми се занимава да гоня изскачащи.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и staneli харесват това.
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    И аз мисля, че редчето не е кой знае какво, но така и така падат изскачащи от сеенето на растения за читалищните куестове, та се посъбират и изскачащи. Ако трябваше да се сее някакво специално растение въобще нямаше да го играя.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  12. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И аз така, ще почакам да видя как вървят изскачащите, растенията почти ги имам.
    Та ако добре вървят нещата, ще го играя. :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и staneli харесват това.
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    Загадъчните обори за Дяволчетата са в 1-во и 3-то животинче, и по-точно Лъв - 12-та задачка /2 бр./ и Хипопотам - 11-та задачка /1 бр./ Сега съм на тях, но утре вероятно ще ги взема.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Като гледам, във всички ферми има много изкачащи, само в моята нямаxDxDxD.
    Аз играя животинките, полека лека изпълнявам задачите, понякога меля пакети, понякога давам изкачащи, но се надявам да взема реда, исками се да го изиграя до край, но времето ще покажеxD.
     
    bubolina8, .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Има време не се отчайвай ,аз ако не бях предал играчките първия ден, щях да съм готов до сега.Как взех .да меля животните напреднах доста:)
    Довечера взимам реда:)
     
    Последна редакция: 31.8.19
    .TAINNA., kakata13 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Браво!
    Бързо действаш, явно БП те обича:inlove:.
    Не се отчайвам, има доста време до края, дори се надявам да приключа всички задачи, надеждата умира последнаxD.
     
    .TAINNA., pepa551, ka-linka и 2 други харесват това.
  17. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    БП в последно време полага доста усилия да удовлетворява желанията на своите играчи - искахме възможност да си развиваме и читалищата, ето дадоха ни я, евентите само с изскачащи зачестиха. Иначе при мен върви бавно, хич не ми се вързва работата с евента, но в събота и неделя често наваксвам. Мисля че до утре вечер ще взема реда, а от последващите задачи, каквото се получи е добре дошло.
     
    .TAINNA., ka-linka и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  18. staneli

    staneli Старши болярин

    Тук приключих - всички животинки са на 12-то ниво. Без селекции и моментно поникване. Вечер по-дългорастящо /тази сутрин брах ряпа и паднаха доволно количество изскачащи/, през деня жълт грах или котешка мента. 387 мечета останаха и 12 топки.
    Успех!
     
    ka-linka, ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Бях решила да играя само с изскачащи, ама сърце не трае xDxDxD, смлях малко пакети. Всички животинки са на 11 ниво, последното ще го карам на играчки, има много време...
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Чуствам се мързелива:oops:, какво направихте бе, хора, кажете и на мен , че да ви настигна, аз още реда не съм взела.
     
    .TAINNA., Самардапа и ka-linka харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.