Дискусия: Магията на океана

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 11.8.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

Магията на океана

В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

Повече информация

Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама

.TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

mushnuk Жива легенда

Малко сметки:
    За редичка + предмети са необходими 100 монети със звезда. Печелят се по 4 бр. от изигран сегмент. Плюс още 8 бр. има пръснати в някои сегменти. Т.е. от изиграни сегменти трябва да се спечелят 100-8=92 бр.
    92/4 = 23 сегмента
    1 тесте подарък, т.е. трябва да се копа за 22 тестета, което ще рече 9900 растения и 528 изскачащи.

П.П. Само 2 медузи за отключване на второто редче от Аквамания се вземат със съвсем малко копане - във втория сегмент на масата на чичо Барни и във втория от масата на Хипота речна са, но трябва да се изиграе и първия от масата на чичо Барни.

nefertiti, buba.georgieva, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. tanyamery

tanyamery Старши болярин

Декорацията "Поглъщач/ка/ на съкровища" наистина ли е 6000 ТО, защото няма логика да е почти същите точки, като декорацията 2х2 ?

Последна редакция: 11.8.20
  4. mushnu4ka

Според предварителната информация - да.
    (И все пак едната е 10 часова, а другата 20 часова.)

tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  5. лудакрава1

лудакрава1 Старши болярин

Из наградите има ли точки за Сезона o_O Не със звезди , просто по таблите за игра.Блях, блях не видяхxD

.TAINNA. харесва това.
  6. .water.

.water. Адмирал

141000 Наградни точки
    Маса на Хипота Речна - сегмент 1
    71000 Наградни точки
    Маса на Маца Маус - сегмент 1

лудакрава1, buba.georgieva и .TAINNA. харесват това.
  7. mushnu4ka

Да, има и то 4 пъти по 1000.

(2-ри сегмент от масата на чичо Барни, 1-ви и 2-ри сегмент от масата на Хипота Речна и 1-ви сегмент от масата на Маца Маус)

лудакрава1, buba.georgieva и .TAINNA. харесват това.
  8. .TAINNA.

.TAINNA. Жива легенда

мдааа очите на 14 да не пропуснем o_O;)

лудакрава1, buba.georgieva и .water. харесват това.
  9. лудакрава1

лудакрава1 Старши болярин

Благодарско :)

-helixme4o-, .water. и .TAINNA. харесват това.
  10. sco

sco Познавач

Остава някой да публикува и отговорите на въпросите......
    А дали няма да са същите като предния път??? Някой сеща ли се как се казваше предното събитие и кога беше?

tanyamery харесва това.
  11. tanyamery

tanyamery Старши болярин

Беше нещо Великденско, защото си спомням много яйчени въпроси. Но дали преди него по повод юбилея на Фармерама нямаше подобен евент с въпроси относно развитието на играта?

12. mushnu4ka

Последното такова събитие беше "Яйчена магия "Пухкави опашки". (Но не единственото.)
    А относно публикуването на въпросите и отговорите от това събтие - от играчите зависи дали ще си ги споделят или не.

Моля, за нищо.

.TAINNA. харесва това.
  13. tanyamery

tanyamery Старши болярин

Този тип евенти - на едно Баха поле, не са ми много по вкуса защото, ако нямаш Харита и бонуси за + бройка може да се окажат доста трудни за приключване.

14. kakata13

kakata13 Главен болярин

Предния път въпросите бяха тематично свързани с Великден и героите на масата бяха други.Сега сигурно ще са с морска тематика

tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  15. dedoto

dedoto Адмирал

вероятно ще играя докато взема двете медузи 8) не ми се цъка толкова много:oops:

maqpan4o, pepa551, ПЕПЕЛЯШКА и 3 други харесват това.
  16. gigi_421

gigi_421 Професионалист

Аз нещо не схващам, то че съм малко русичка(под прикритие съм дееееееее:pxD). Как да разбирам това:" Иначе можете да изиграете
    един сегмент от една маса, след това друг/и сегмент/и и след това да се върнете да доизиграете другия сегмент." Направо ми се зави святo_Oo_Oo_O. Разбрах, че масите са три, че всяка има по два сегмента, ама другото ми е мъгла:oops:. Някой да ми обясни по така с думи простиxDxDxD, моляаааа.

.TAINNA., лудакрава1 и nefertiti харесват това.
  17. tanyamery

tanyamery Старши болярин

Тази идея вероятно е сродна със заложената, признавам си, че въобще не ми хрумна. Дано съфорумниците записват и споделят с охота верните отговори.

.TAINNA., nefertiti и kakata13 харесват това.
  18. mushnu4ka

Не можеш да играеш примерно само първите сегменти на една маса. За да можеш да повтаряш - трябва и двата сегмента да са изиграни.
    Но можеш да изиграеш примерно първия при Хипота Речна, после да идеш да играеш при Маца Маус, после да се върнеш пак при Хипота Речна и т.н.
    Така разбираемо ли е?

19. ПЕПЕЛЯШКА

ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

Събрах 6 перлички за втория ред, само трябва да взема 2 медузи и да го отворя, после ще играя спокойно, до където стигна.
    УСПЕХ!

.TAINNA., nefertiti, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  20. gigi_421

gigi_421 Професионалист

Ахааааааа. Така е разбираемо:). Благодаря!

.TAINNA. и лудакрава1 харесват това.